Krótkie, powtarzające się błyski

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Krótkie, powtarzające się błyski

Post autor: Monomagnum »

Nie, z tego co mi wiadomo ogólnie jestem zdrowy. Poza tym brałbym to pod uwagę, jak Ty i pewnie nawet nie opisał bym tego. widocznie nie jest to jakiś objaw padaczki. Ale dobrze wiedzieć, że nie jestem sam. Jak możesz to opisz to bardziej szczegółowo, interesuje mnie to skąd konkretnie, bądź przypuszczalnie pojawiło się światło, a raczej błysk.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Krótkie, powtarzające się błyski

Post autor: IteratorZX81 »

Nie pamiętam dokładnie skąd, ale wiem, że takie coś miałem. Mniej więcej pasuje, bo też jakby z flesza i kątem oka, niestety nie pamiętam skąd, także nie pomogę.
hermiona21
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2014-01-11, 22:56

Re: Krótkie, powtarzające się błyski

Post autor: hermiona21 »

Ja to miałam kilka razy takie błyski tylko, że w nocy . Na początku myślałam, że to może burza idzie, ale niestety to nie była burza. Nie wiem co to było, ale też przypominało to błysk flesza. Raz to pomyślałam sobie, że ktoś robi zdjęcia ale to by było raczej dziwne robić w nocy zdjęcia. Też tego nie potrafię wyjaśnić.
skubaskra
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2013-07-27, 19:08

Re: Krótkie, powtarzające się błyski

Post autor: skubaskra »

Cześć, nie wiem czy doświadczyliśmy tego samego ale chyba podobnego. Też doświadczyłam jasnych błysków zarówno w dzień jak i nocy. Nie wiązało się to w moim przypadku z oknem. Po prostu tak było. Z tym że kilka miesięcy wcześniej uderzyłam się w głowę(aż do krwi niestety :/) Na początku nie wiązałam tego z niczym i bałam się, że siada mi psycha oO. Później powiązałam to z uderzeniem i dowiedziałam się że coś takiego mogą wywoływać męty w ciele szklistym oka po uderzeniu właśnie. Na szczęście już mi to przeszło :) Różniącsię nasze przypadki chociaż błysk się zgadza.
amalilith
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2016-01-06, 03:18

Re: Krótkie, powtarzające się błyski

Post autor: amalilith »

Cześć, ja także jestem światkiem dziwnych błysków. Widziałam ich już kilkanaście :) Początkowo myślałam, że mi się wydawało, ale po 4, 5, 6 razie zaczęłam je rejestrować świadomie. Pojawiają się zawsze w nocy. A że późno chodzę spać, to wielokrotnie widziałam je po 1, 2 w nocy. Przy czym kilka razy widziałam je patrząc w okno. Wygląda to tak, jakby całe niebo przez sekundę stało się białe. Jakby to światło "wylewało się" zza horyzontu i obejmowało całe niebo. Jest gwałtowne. Nie pojawia się przed, ani po, ani w trakcie burzy. Obserwuję je już wiele lat :)
Dark_Forces
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2015-08-31, 15:21
Lokalizacja: Kosmodrom
Komentarze: 2

Re: Krótkie, powtarzające się błyski

Post autor: Dark_Forces »

Witam. Jestem tu zupełnie świeżym nabytkiem, z resztą widać po liczbie napisanych postów. Temat jest interesujący jak inne... Obawiam się, że ktoś mógł mieć rację wklejając link o schorzeniu, chorobie oka. Super by było odkryć coś większego niż tylko fizyczną dolegliwość. Czasem zdarza mi się widzieć małe żółte kropki przed oczami, albo przed okiem, odkąd nabawiłam się gradówki pod okiem, może to mieć wpływ na widzenie. Inna historia jest taka, że widziałam niebieskie linie przecinające niebo za oknem w nocy, zbagatelizowałam sprawę, tłumacząc, że ktoś się bawi laserem. Poza tym, nie rozumiem złośliwości kierowanych w stronę forumowicza, do tego z anonimowego, niezarejestrowanego konta. Drogi anonimowy złośliwcu, miej odwagę pokazać się tutaj jako bardziej ludzkie oblicze.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”