Dziwne zdarzenia w rocznicę śmierci

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Awatar użytkownika
Fairy
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22

Dziwne zdarzenia w rocznicę śmierci

Post autor: Fairy »

Witam wszystkich.
Piszę ten temat, bo wczoraj, w drugą rocznicę śmierci mojej babci działy się u mnie i u mojego dziadka dziwne rzeczy.
Najpierw około 6 nad ranem u dziadka pękło lustro w łazience. I nie pękło bo spadło ze ściany. Pękło na ścianie. Nie ma możliwości, że ktoś uderzył w ścianę z drugiej strony (np sąsiad) bo po drugiej stronie tej ściany jest toaleta (w dziadka mieszkaniu). On sam wtedy spał i obudził go dopiero ten dźwięk. (dodam, że około 6 rano, zmarła moja babcia 2 lata temu).
Drugą dziwną rzeczą, było to, że jak stałam w mojej łazience przed lustrem około 22:40 to kosmetyczka mamy sama spadła z półki. Pewnie napiszecie, że to normalne, dużo rzeczy spada albo ześlizguje się z półek, to nic paranormalnego. Ja też tak myślałam dopóki nie zobaczyłam co spadło. Ta kosmetyczka nie stała jakoś blisko krawędzi, tylko wciśnięta pod ścianę na półce (mama ją zawsze tam stawia) i jakby się nawet się przewróciła to tylko wysypałyby się z niej kosmetyki, ale nie spadłaby z półki (mam dosyć szerokie). Tymczasem ja stałam przed tym lustrem i usłyszałam szuranie (jakby ktoś coś przesuwał po podłodze, albo po jakiejś innej powierzchni) a potem huk i zobaczyłam jak kosmetyczka leży w wannie. Nie mogłam o nią zahaczyć bo stałam daleko od tej półki.
Nie wiem co mam o tym myśleć. Nie oczekuję, że zaraz wszyscy napiszą mi "To na pewno duch, dzwoń po egzorcystę.". Nawet lepiej by było jakbyście tak nie pisali, jeśli na prawdę tak nie twierdzicie. Ja wolałabym myśleć, że to tylko przypadek, ale po tym lustrze u dziadka to już spanikowałam. Czy to można jakoś logicznie wytłumaczyć? Jeśli ktoś z was tak sądzi, to proszę o wytłumaczenie :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Dziwne zdarzenia w rocznicę śmierci

Post autor: Dagmara »

Może faktycznie był to dziwaczny jedynie przypadek i jeżeli takowy incydent miał tylko raz miejsce, wcześniej nic takiego podobnego się nie działo to uważam, że nie masz się czym martwić.
Awatar użytkownika
Fairy
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22

Re: Dziwne zdarzenia w rocznicę śmierci

Post autor: Fairy »

W rocznicę faktycznie to był pierwszy raz (rok temu nic się nie działo), ale w Wigilię tego roku w którym umarła babcia potłukła nam się miska stojąca na suszarce, a też nie spadła, ani się nie przewróciła. Po prostu mama zmywała naczynia i się cieszyła że te miski nie popękały bo się wydawały takie delikatne, kładzie je na suszarce, one leżą, aż nagle jedna się potłukła. Mam nadzieję, że wtedy to też był tylko przypadek...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”