Nibiru (planeta x) jest już tutaj?

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
media1234
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2011-03-12, 14:56

Nibiru (planeta x) jest już tutaj?

Post autor: media1234 »

Wczoraj, czyli 3 czerwca o godzinie 21:05 zauważyłem dziwny obiekt na niebie,no,nie taki dziwny jak ufo,była to planeta,planeta która emanowała żółtym światłem,i czym prędzej chwyciłem aparat i zacząłem nagrywać,po przybliżeniu można było dostrzec że ona ma jasno-brązową lub ciemno-żółtą barwę,a na jej środku jest jakaś czarna plama,coś jak dziura czy coś.Dzisiaj wrzucę tutaj to wideo,tylko muszę kupić usb do aparatu,jak myślicie co to mogło być?.

PS.Proszę być wytrwałym o wideo już niedługo tu wrzucę
Niezarejestrowany

Re: Nibiru (planeta x) jest już tutaj?

Post autor: Niezarejestrowany »

Co to mogło być? Twoja chora wyobraźnia. To niesamowite, że takiego dużego obiektu nie zauważył nikt oprócz jakiegoś gimnazjalisty. I to niesamowite, że akurat nie masz głupiego USB do aparatu, jak KAŻDY oszust, który twierdzi że nagrał latające yeti. Spraw wszystkim przyjemność i padnij trupem, post zgłoszony jako prowokacja.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Nibiru (planeta x) jest już tutaj?

Post autor: Darnok »

Co to mogło być? Twoja chora wyobraźnia. To niesamowite, że takiego dużego obiektu nie zauważył nikt oprócz jakiegoś gimnazjalisty.
Człowiek to istota ułomna, mogła nie zauważyć. Dlaczego jednak nam się orbita nie zmieniła, skoro planeta przeleciała obok nas?
Zablokowany

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”