Moje przezycia

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Moje przezycia

Post autor: Dagmara »

Na pierwszym zdięciu są jakieś jaśniejsze plamy, po prawej stronie.
Na drugim po lewej faktycznie coś się znajduje co troszeczke jakby przypominało zarys twarzy, choć kurcze sama nie wiem, może moja wyobraźnia mnie troszkę ponosi, ale zdecydowanie coś tam uchwycił.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Moje przezycia

Post autor: Karoolczak »

Z dyktafonem probowalismy. Plik byl uszkodzony nie moglismy go odtworzyc. Co do zdjecia, nacisnij na nie a pojawi się w mniejszych rozmiarach co pozwoli na to ze zobaczysz. :)
Nemoris
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2010-02-03, 23:55

Re: Moje przezycia

Post autor: Nemoris »

Macie ten plik jeszcze,a moze sprobowac jeszcze raz ?


Hmm,nie dawno przypomniała mi się ciekawa historia,trochę straszna i przerażająca,tylko to raczej nie ma zwiazku z silami nadprzyrodzonymi :D.
Może ją jutro opisze,ale jak mowie zadnych sil nadprzyrodzonych raczej się nie doszukacie,ale napisze dlatego ze powinna was zaciekawic i troche przestrzec przed pewnymi sprawami.
Awatar użytkownika
mateusz939
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2010-04-03, 13:27
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje przezycia

Post autor: mateusz939 »

mi w moim życiu też przydarzyło się parę dziwnych rzeczy:
1.przez jakiś czas śniły mi się prorocze sny raz śniło mi się że jakaś starsza kobieta umiera następnego dnia zadzwonił telefon że moja babcia nie żyje
2.kiedy byłem mały naczytałem się o okultyzmie potem w nocy widziałem białe zamazane postaci na początku się strasznie bałem ale potem przywykłem teraz już
i często nie widuje
3.kiedyś jak przekręcałem głowę to samochód się zatrzymywał jak przekręcałem drugi raz normalnie mógł jechać zdarzyło mi się tak 3 razy raz pamiętam jak ludzie patrzyli
na mnie jak na wariata
4. kiedyś jak moja matka kazała mi dosunąć szafkę do ściany ja tylko lekko popchnąłem a ona sama się odsunęła odsunęła do ściany
5.jak jechałem samochodem widziałem jak jakiś mężczyzna stoi przy kiosku a jakaś kobieta lub mężczyzna (nie jestem pewny) w czarnej szacie owija tego mężczyznę patrząc
wprost na mnie następnego dnia w regionalnej gazecie napisali że jakiś mężczyzna zmarł na zawał serca koło kiosku
6.kiedyś nie wiem jak ale nie chcący zacząłem kontrolować samopoczucie mojego kolegi przez jakąś godzinę mogę dodać że jest on moim najlepszym przyjacielem
7.kiedy byłem na obozie mój kolega zaczął mi opowiadać że jak był w Irlandii należał do grupy satanistów a kiedy byłem na basenie z tym kolegą w pewnym momencie przestałem
słyszeć wszystkie otaczające mnie dźwięki obraz jakby się zamazał (rozszerzał się i zmniejszał) widziałem siebie z góry i usłyszałem jak jakiś głos mi coś mówi potem wszystko
ustało powiedziałem o tym temu mojemu koledze (powiedziałem co ten głos mówił) a on powiedział że to co ten głos do mnie powiedział znaczy po rosyjsku satan i że w ten
sposób szatan zachęcił mnie do zostania satanistą
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Moje przezycia

Post autor: Karoolczak »

Kolego widze ze ty mozesz zostac superbohaterem ;D
Nie no teraz bez zartow. Nie wierze w zadne z twoich slow a to z tym facetem przy kiosku to przesada...
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Moje przezycia

Post autor: NM_ONE »

Może po prostu jesteś reinkarnacją jakiegoś poprzedniego mieszkańca tego domu...Miło widzieć Cię na forum,zgryźliwymi komentarzami się nie przejmuj mamy tu mnóstwo sceptyków.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Moje przezycia

Post autor: Karoolczak »

Sceptyk sceptykiem zawsze bedzie, ja nie jestem ale prosze Cie wierzysz w to ?
Przeciez to jest tak z palca wyssane ze o jeju xd
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”