Wierzcie lub nie

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Ciężko to wytłumaczyć, niby wszystko brzmi tak, jakby cię kosmici kroili, ale mózg potrafi kontrolować całe ciało, nawet komórki, możliwe więc, że jakąś część głowy szlag trafił i zaczęła cię modyfikować :P oczywiście wkraczam tutaj trochę w sferę SF, ale nikt jeszcze nie zbadał naszej głowy, a są pewne przesłanki, że mózg potrafi wiele zadziwiających rzeczy :)
przemek7525

Post autor: przemek7525 »

Może najpierw przeczytaj coś o tym miejscu :P. Szukałeś coś na temat tego miejsca, czy czegoś tutaj wcześniej nie było, jakiś cmentarz czy coś xD?.
kylo625
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2007-09-16, 18:28
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kylo625 »

Jest to bardzo dziwne... Te trzy śledziony... i ten ząb. Masz może te zdjęcia zębów, lub USG? jak masz, to weź jakoś podrzuć np. przez skaner, albo aparat.
Swoją drogą możliwe jest, tak jak już napisał przemek7525, że twój dom znajduje się w jakimś miejscu o złej mocy. Dowiedz się o tym jak najwięcej, ponieważ gdyby Ci się to jeszcze kiedyś przytrafiło, trzeba by było coś z tym robić.
Na razie w miarę możliwości podrzuć te zdjęcia.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

hmmm.... po krótkim namyśle co na to powiedzieć przypomniałem sobie kilka programów o paraliżu sennym i "porwaniach" bądź "badaniach" prowadzonych przez ufo... i twoje opowiadanie o mgle i świetle są identyczne jak u innych... w paraliżu sennym jest tak, że jeśli dostaniesz go w trakcie snu to jest kiepsko bo widzisz wszystko co we śnie tylko myślisz że to rzeczywistość... te trzy śledziony są możliwe naturalnie albo kosmici zrobili sobie z ciebie hodowle narządów do badań (heh).... a ten nerw z zęba no to nie wiadomo może się taki urodziłeś po prostu i tyle... jeśli zaczną ci się znowu takie rzeczy zdażać to musisz zasięgnąć porady że tak powiem eksperta...
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

a wracając do tych twoich flaczków XD to się ciesz jak ci to niczym nie grozi to co 3 śledziony to nie jedna XD zawsze możesz 2 oddać charytatywnie dla kogoś kto ma bardzo chorą śledzionę.. albo idź na badania może jesteś kolejnym krokiem ewolucji czyli człowiekiem co tworzy organy.. XD a może jednak nie... hehe :D
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Humbia, Wyobraź sobie, że miałem coś podobnego, tylko o zgrozo pamiętałem (wyrywkowo) i burza emocji jakie wtedy doznałem (ostatnio nawet jak się obudziłem, lunatykowałem przez 10 sek z pełną świadomością aż w końcu przejąłem ciało) nie były najmilsze, uczucie przerażenia dominowało, tak, jakby ktoś miał zaraz wpaść i mnie zabić.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Humbia, Ja pamiętam dobrze ten sen. Scena z Szeregowca Rayana, okopy z niemcami, we śnie ubiliśmy ich, zostało ich 5-ciu, domownicy mówią mi, że darłem się "jeszcze 5-ciu!" potem pamiętam, jak w prawdziwym świecie padłem na ziemię, bo w tamtym ktoś granata rzucił. Taki mix prawdziwości ze snem... a z istotą w kuchni też miałem sen, ale inny i z dzieciństwa :P
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”