Będac mala naturalnie umiałam wyjsc z ciała

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Będac mala naturalnie umiałam wyjsc z ciała

Post autor: ross2 »

Mam pytanie czy mogłam doświadczyć naturalnego wyjścia z ciała będąc dzieckiem?? . :) Jak byłam mała to doświadczyłam czegoś niesamowitego, a mianowicie stojąc na środku pokoju ( czułam lekkość bez problemów ustałam - piszę tak, że ja od dziecka nie chodzę i nie wiedzałam jak to czuć jak się stoi z równowagą to się ciężko piszę ale wy wiedzie bo jesteście zdrowi.

Jak stałam tak na środku pokoju popatrzyłam w stronę mojego a tam zobaczyłam samą siebie śpiacą w łóżku .

Nie pamiętam momentu wychodzenia i wchodzenia w ciała i co spowodowało to, ale czułam że dla mnie wtedy było naturalne.
Przechowuje to w pamięci wspomnienia bo juz nigdy nie poczułam się tak zdrowa i ze miałam władzę w swoim ciele - niestedy mam spastyczne ciało i z wiekiem jest mi trudniej.

Pisze ze wtedy poczułam się taka wolna:) nie wiem czy ponowie to.
Awatar użytkownika
pelikanon
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2017-06-01, 13:55

Re: Będac mala naturalnie umiałam wyjsc z ciała

Post autor: pelikanon »

Oczywiscie ze moglas, jesli Twoj mozg wszedl na odpowiednie fale theta
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Będac mala naturalnie umiałam wyjsc z ciała

Post autor: Ivellios »

Niektórzy tak mają, że już od dziecka potrafią wychodzić z ciała "na zawołanie" i niekiedy zostaje im tak już na stałe, tak że uważają to za coś normalnego, co potrafi zrobić każdy.

Możliwe, że dzieciom jest łatwiej osiągać OOBE, z tego względu że szyszynka u nich nie jest jeszcze tak mocno "zasyfiona" jak u osób dorosłych - nie zdążyły jeszcze "zaciągnąć" tyle chemii zabijającej ten organ.
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Re: Będac mala naturalnie umiałam wyjsc z ciała

Post autor: ross2 »

Rozumie dziekuje Invellios , jak wspomnialam probujac opisac moje odczuca ze jestem od dziecka niepelnosprawna i w tym okresie bylam bardzo duzo :) poddawana zabiegiom tzn bioenergoterapia i inne dziwne ciekawe rzeczy , napisales Ivelios o szyszynce a choc bylam mala i niepamietam to wiem, e miałam " terpie zwiazana z nia. podejrzewam ze wtedy cos uruchomiło . Pamietam ze to bylo wspaniałe przez chwile doswiadczyc sprawnego ciała i nie byc ograniczona . nie wiem czy to powtorzy ale ci co boja się to nie ma czego tak wydaje mi się z tych odczuc. Moze temte zabiegi co miały mnie wyciagnac z zamknietego ciała bo bylam " roslinka" jak mowili lekarze uruchomilo mnie w innych czesciach:) . pozdrawiam
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Re: Będac mala naturalnie umiałam wyjsc z ciała

Post autor: ross2 »

Dzisaj jak siedziałam na wozku elektrycznym pod garazem piszac smsy z bratem:) uswiadomil mnie ze moze mantra om - tybetanska , gdy miałam 5 lat miałam puszczana mogła stymulowac czakre i uruchomic oobe:)
Awatar użytkownika
yuby
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 271
Rejestracja: 2014-04-07, 23:16
Lokalizacja: Zambia
Komentarze: 37

Re: Będac mala naturalnie umiałam wyjsc z ciała

Post autor: yuby »

Witaj,
Jasne ze tak. Do ok 8 roku życia kształtują się w człowieku procesy ,,normalizacyjne'' nazwijmy to tak po wejściu duszy w ciało w momencie narodzin. Ja sam w wieku 8 lat miałem NDE i to był chyba ostatni moment abym mógł sobie przypomniec kim naprawdę jestem. Piszesz ze od dziecka nie chodzisz wiec OOBE jest w sam raz. Spróbuj tych nagrań. Na mnie działają rewelacyjnie i co najważniejsze za każdym razem i szybko: http://czassnu.com/muzyka/oode/#content-content-inner. POZDRAWIAM: yuby
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Re: Będac mala naturalnie umiałam wyjsc z ciała

Post autor: ross2 »

Bardzo dziękuje yuby , dla mnie tak prywatnie było super zwlaszcza gdy jestes wiezniem swojego ciała:) , wiem słyszałam o zagrozeniach, ale wtedy nic takiego nie czułam aby lękac , to było dla mnie wolnoscia heh. dziękuje za nagrania
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”