Kosmos nie istnieje

shiryu

Kosmos nie istnieje

Post autor: shiryu »

Kosmos nie istnieje i planety, galaktyki, a ziemia jest płaska wszystko to zostało zmyślone chcecie możecie mnie naśmiewać krytykować ale zanim to zrobicie oglądnijcie dokładnie te 2 filmy:

https://www.youtube.com/watch?v=U2QuhIcyFmE


https://www.youtube.com/watch?v=mkkKShapfMM
Awatar użytkownika
Shady
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2015-08-14, 16:58
Komentarze: 1

Re: Kosmos nie istnieje

Post autor: Shady »

O proszę, mamy trolla-półgówka który powołuje się na jakieś filmiki stworzone przez walniętych sekciarzy...
shiryu

Re: Kosmos nie istnieje

Post autor: shiryu »

Polglowek to każdy ktorysmieje się i krytykuje czyjeś zdanie jeśli go nawet przed tym nie zbada i ty się do takich ludzi zaliczasz. A widzieliście kiedyś kosmos wszystko co wam pokazują o tym kosmosie to grafika komputerowa nigdy wam ci wasi wielcy i mądrzy naukowcy nie pokazali oryginalnych materiałów nagranych z kosmosu.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Kosmos nie istnieje

Post autor: Ivellios »

Czyżby kolejny tępak w rodzaju Mariusza Szczytyńskiego?
shiryu

Re: Kosmos nie istnieje

Post autor: shiryu »

Czemu mnie obrażasz?
shiryu

Re: Kosmos nie istnieje

Post autor: shiryu »

Ivellios jesteś głupim ignorantem i tyle żyjesz w zaklamanym świecie gdzie co wasi naukowcy i ta cała NASA wami manipuluje! Śmieją się z takich idiotów jak wy którzy wierzą w te brednie ze np ziemia ma 4,6 mld lat :-D albo że setki milionów lat temu żyły dinozaury i ich kości przetrwały do dziś w ziemiach, albo że człowiek pochodzi od małpy :-D. Haha albo że ziemia jest kula i kręci się wokół Słońca żeby w to wierzyć to trzeba.być debilem totalnym albo że wszechświat powstał 15mld lat temu z wielkiego wybuchu :-D i planety powstają z niczego proszę bardzo daj mi bana bo tylko to potrafisz skrytykować i dać bana i zablokować temat głupi ignorancie
Awatar użytkownika
Shady
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2015-08-14, 16:58
Komentarze: 1

Re: Kosmos nie istnieje

Post autor: Shady »

Nie, to Ty jestes debilem. Kosmos istnieje. To co jest na nocnym niebie to nie ziemski sufit. Jestes trollem albo idiota.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Kosmos nie istnieje

Post autor: Ivellios »

Konto shiryu zostaje zbanowane. Nie będę tolerował na tym forum "obalania" faktów naukowych w tak "elokwentny" sposób. Patrząc na datę rejestracji miałem podejrzenia, że ktoś się mógł na to konto włamać, jednak styl językowy starszych postów wskazuje że to najprawdopodobniej jedna i ta sama osoba.

Swoją drogą, pozwoliłem sobie sprawdzić tego gościa na Facebooku - i okazało się, że mamy jednego wspólnego znajomego (konkretnie jego siostrę). I jeśli faktycznie autorem wpisów w tym temacie jest Dariusz B., to pozostaje mi tylko współczuć Ilonie tak ograniczonego i niewychowanego brata.
Diana.packUfo
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2015-12-23, 00:31

Re: Kosmos nie istnieje

Post autor: Diana.packUfo »

shiryu pisze:Ivellios jesteś głupim ignorantem i tyle żyjesz w zaklamanym świecie gdzie co wasi naukowcy i ta cała NASA wami manipuluje! Śmieją się z takich idiotów jak wy którzy wierzą w te brednie ze np ziemia ma 4,6 mld lat :-D albo że setki milionów lat temu żyły dinozaury i ich kości przetrwały do dziś w ziemiach, albo że człowiek pochodzi od małpy :-D. Haha albo że ziemia jest kula i kręci się wokół Słońca żeby w to wierzyć to trzeba.być debilem totalnym albo że wszechświat powstał 15mld lat temu z wielkiego wybuchu :-D i planety powstają z niczego proszę bardzo daj mi bana bo tylko to potrafisz skrytykować i dać bana i zablokować temat głupi ignorancie
Czyli sądzisz, że człowiek nagle się pojawił na świecie? Zaraz zaraz...A Co ze ŚWIATEM? :( Twoim zdaniem stworzenie człowieka to jedno słowo wypowiedziane przez wiatr???? Bo przez co? Ja wierzę że Bóg stworzył świat który ewoluował. :) Wszystko potrzebowała lat-a raczej ich milionów. Nie dlatego bo Bóg potrzebował tyle czasu Ale dlatego bo my potrzebowaliśmy tyle czasu. I nie obrażaj nauki!
Moim zdaniem ŁATWOWIERNOŚĆ JEST ZALETĄ CZŁOWIEKA. TYLKO JAK CZŁOWIEK JĄ WYKORZYSTA I WSKAZÓWKI OD BOGA-TO JEGO DECYZJA. ;)
Wiesz...gdybyś nagle przed domem zobaczyła ufo -Nie wiedziałabyś co zrobić. :o A my-którzy badamy takie sprawy bylibyśmy chociaż trochę przygotowani duchowo. :) I nie przeżylibyśmy wstrząsu. *.*
Ja powiem ci że sama widziałam ufo. Nie kosmitę Ale ich statek. Poza tym widziałam nagranie, które przeczy wszelkim twoim dowodom.
Chcesz więcej dowodu? Potrafię porozumieć się telepatycznie z kosmitą, którego nie widzę. W ten sposób poznałam trochę ich pismo. I nie wiem co może chcieć przekazać kosmita z założonymi rękami i głową odwróronąw bok-gdyż kiedyś to właśnie narysowałam. Miałam taki trans. :o I to nie wszystko.
W dodatku pismo kosmitów które mi przekazali zgadzało się z pismem jakie znalazłam w Internecie. *.*
A wcześniej tamtego nie widziałam
Na pewno się co nie uczyłam. Dałam im warunek i powiedziałam (za pomocą pisma) co jest dla mnie najważniejsze w życiu....I....zadziwiające jest to jak zareagowali. :grin:
Diana.pack
Awatar użytkownika
Shady
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2015-08-14, 16:58
Komentarze: 1

Re: Kosmos nie istnieje

Post autor: Shady »

Hmm... Na prawde, odloz narkotyki, one Cie zabija :(
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Kosmos i jego tajemnice”