Zaginione zwierzę a wahadełko

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
ruda_czh
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2014-08-06, 23:01

Zaginione zwierzę a wahadełko

Post autor: ruda_czh »

Witam!

Zarejestrowałam się na tym forum tylko dlatego, żeby uzyskać jakieś wskazówki, pomoc. Naprawdę nie wiem już co robić, a słyszałam, że wahadełko może w tej sprawie pomóc.
Od pewnego czasu szukam mojej zaginionej kotki. Korzystałam z pomocy tzw. animal communicator, który używał wahadełka i mapy mojego miasta żeby zlokalizować kotkę. Udało się, aczkolwiek tylko na chwilę - kotka przeniosła się prawdopodobnie w inne miejsce.

Czy ktoś z tutaj obecnych potrafi za pomocą wahadełka określić lokalizację zaginionego zwierzęcia? Może polecicie kogoś kto mógłby mi pomóc?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Zaginione zwierzę a wahadełko

Post autor: Ivellios »

Że tak zapytam z ciekawości, skąd pewność że ten animal communicator wskazał lokalizację, w której kotka się znajdowała? Masz jakiś dowód w postaci np obserwacji Twojej kotki?
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Zaginione zwierzę a wahadełko

Post autor: Spock »

Próbowałaś rozwiesić ogłoszenia w okolicy?
ruda_czh
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2014-08-06, 23:01

Re: Zaginione zwierzę a wahadełko

Post autor: ruda_czh »

Ivellios pisze:Że tak zapytam z ciekawości, skąd pewność że ten animal communicator wskazał lokalizację, w której kotka się znajdowała? Masz jakiś dowód w postaci np obserwacji Twojej kotki?
Szukając dobrego animal communicator patrzałam przede wszystkim na opinie. Ten facet odnalazł wiele zaginionych zwierząt, nawet kota, którego właścicielka szukała 13 miesięcy..
Wysyłając mi mapkę z obszarem, w którym znajdowała się wtedy moja kotka, napisał on co widział. Bo kontaktując się telepatycznie ze zwierzęciem animal communicator widzi wszystko oczyma tego zwierzęcia. Okolica się zgadzała, bo ją znam! Nawet dźwięk pociągu się zgadzał, to naprawdę niesamowite.
ruda_czh
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2014-08-06, 23:01

Re: Zaginione zwierzę a wahadełko

Post autor: ruda_czh »

Ogłoszenia? Oczywiście, porozwieszałam ich bardzo bardzo dużo! Miałam kilkanaście telefonów, ale żaden nie okazał się być tym o mojej kochanej kotce..
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryka ogółem”