Ufo w pokoju ?

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Poyebany
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2014-05-09, 16:53

Ufo w pokoju ?

Post autor: Poyebany »

Witam, około roku temu w moim pokoju miało miejsce dziwne zdarzenie.
Około 2 w nocy oglądałem jeszcze jakiś film w telewizji po czym nawet nie wyłączając telewizora odwróciłem się i poszedłem spać, nagle gdy już przysypiałem zauważyłem łunę niebieskiego światła przebijającego się przez roletę ( tu nie wiem czy te światło było niebieskie bo mam niebieską roletę, to takie je widziałem) od razu odruchowo zerwałem się z łóżka podbiegając do włącznika światła, gdy włączyłem światło ewidentnie widziałem jak ta łuna odchodzi w prawą stronę od mojego okna i w końcu znikła. Co jeszcze mnie zainteresowało to to, że tak jakby dekoder się zresetował w tym momencie na telewizorze pisało "Problem z kartą" czy coś takiego. Dodam, że moje okna wychodzą na podwórko czyli nie ma możliwości aby jakieś auto przyświeciło mi w okna.

i teraz świeższa sprawa, mianowicie normalnie jak zawsze poszedłem spać około 12-1 w nocy, lecz obudziłem się w którymś momencie w nocy, byłem odwrócony twarzą do ściany, a że było mi niewygodnie to przewróciłem się na drugi bok, gdy to robiłem kątem oka zobaczyłem coś w drzwiach pomyślałem, że stoi tam kosz na pranie który moja mama nieraz daje na szafkę w przedpokoju, lecz coś mnie pokusiło, żeby spojrzeć jeszcze raz w stronę drzwi ... i wtedy zobaczyłem kosmitę, wydaje mi się, że był to Szarak widziałem go dość dobrze ponieważ znów towarzyszyła mu ta dziwna łuna tym razem wychodząca z okna łazienki była chyba jasno zielona ? może biała) gdy go zobaczyłem od razu krzyknąłem po czym on poszedł tak jakby w stronę łazienki zrzuciłem z siebie kołdrę i włączyłem światło. Chwilę później zamknąłem drzwi do mojego pokoju ze strachu i włączyłem telewizor gdy popatrzałem na godzinę była 4:15 +- dokładnie nie pamiętam i już do rana siedziałem i oglądałem telewizor bo ze strachu nie mogłem nawet oka zmróżyć .. :/

Miałby ktoś jakieś wytłumaczenia ? tylko proszę bez wyzwisk od Trolli i tego że temat to Fake ... bo już na jednym forum o tym napisałem to mnie wyśmiali i zamknęli mój temat ;/
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Ufo w pokoju ?

Post autor: Pandemonium »

No cóż Twoja wiarygodność jest dla nas niesprawdzalna. Ale pomijając to wszystko i przyjmując, że mówisz prawdę są dwa wyjaśnienia. Pierwszym z nich są zaburzenia ze snem, czy (za przeproszeniem) Twój stan psychiczny, który jest jak mniemam niezbadany. (oczywiście teoretycznie i bez obrazy :3). Istnieje sporo wyjaśnionych naukowo takich sytuacji w które Twoje wydarzenia mogły by się wpasowywać, więc trzeba brać to pod uwagę. Jedni widzą duchy, drudzy ufo, inni diabła - komu co w podświadomości się wiję.
Drugie wyjaśnienie: widziałeś kosmitów. :galy:
Poyebany
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2014-05-09, 16:53

Re: Ufo w pokoju ?

Post autor: Poyebany »

heh :) mój stan psychiczny jest w jak najlepszym porządku chociaż można się kłócić hehe :D , wiem co widziałem i zdarzyło mi się to tylko 2 razy w życiu w bliskich odstępach czasu, teraz już około pół roku nic a nic się nie dzieje .
Gaahl

Re: Ufo w pokoju ?

Post autor: Gaahl »

Ja bym na twoim miejscu bym się do nikgogo nie odezwal,bym byl odizolowany od spoleczenstwa.
Pewnie bym zostal zwerbowany do szpitala psychiatrycznego na dlugie lata.
Awatar użytkownika
reika
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2014-05-11, 03:47
Lokalizacja: Bydgoszcz
Komentarze: 3

Re: Ufo w pokoju ?

Post autor: reika »

jakieś zaburzenia snu pewnie. wydawalo ci się ze nei spisz a spales i to byl sen ;)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”