Dziwne zjawiska po remoncie

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
werewolf836
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2009-11-29, 15:54

Dziwne zjawiska po remoncie

Post autor: werewolf836 »

Witam Was po baaaaardzo długiej przerwie,to pewnie ze 2 lata.Zarejestrowałem się dziś na pewnym forum ponieważ coś dziwnego jest na rzeczy,skopiuję to co tam pisałem bo już mi się nie chce od nowa pisać.

Kod: Zaznacz cały

Witajcie,specjalnie się zarejestrowałem ponieważ około 40min temu dostałem telefon od matuli,co prawda mieszkamy w jednej kamienicy ale telefon to szybki kontakt.Chcę opisać całą historię od początku co i jak bo coś się dzieje u mojej matuli w mieszkaniu. Miałem babcię która po złamaniu ręki zaczęła wariować(mojego ojca matka) Po złamaniu zaczęła zapominać osoby,dziwne zachowania,ogólnie była osobą kłótliwą i robiącą zamęt,mieszkaliśmy w sumie na jednym mieszkaniu mieliśmy 175m2 w kamienicy (jedno całe piętro) wspólny korytarz itd.Babcia zachorowała totalnie,robiła pod siebie,miażdżyca i inne choroby,mieliśmy z nią straszną udrękę.Zawsze mówiła że będzie nas straszyć.Zmarła 2 lata temu dożywając 91lat.Jej część mieszkania została zdana do MZBM i zamknięta nic się nie działo przez 1,5 roku.Mnie ,żonie i synowi przyznano mieszkanie w kamienicy na parterze a rodzice zostali na mieszkaniu tym w którym mieszkaliśmy jednak zrobiono remont ,nowa instalacja,kucie ścian itd. Po tym remoncie rodzice przez pierwsze 3 dni nie mogli spać.Co najdziwniejsze zdarzenia/zjawiska te dotykają tylko moją matkę.Zaczęło się od tego że poszła w nocy do WC i słyszała drapanie w ścianę (za ścianą mieszkanie puste po rozdzileniu /po remoncie) Coś tam powiedziała na to na głos i się uspokoiło.Po kilku dniach była u mojej matki moja żona i była tego tez świadkiem,zapaliło się światło w przedpokoju i zgasło.Po kolejnym tygodniu czy 2 usłyszała potężne uderzenie gdzieś z kuchni czy przedpokoju.Następnie idąc do wc w nocy zobaczyła oczy w lustrze,znowu matula przeklęła i poszła do wc.Około 2tyg temu mama usłyszała jak by ktoś rzucił garnek za jej plecami,tydzień temu czesze włosy w przedpokoju i na regale stoi maszyna do szycia (huk tak jak by ktoś uderzył w tą maszynę) Dziś zadzwoniła lekko zapłakana i mówiła że strugała ziemniaki i przed nią w rogu kuchni zauważyła królika i znowu zaczęła przeklinać ,na chwilę spuściła wzrok i z królika zrobił się kot! Widząc to i uważając że to moja babka a dla mojej mamy teściowa ją straszy powiedziała -Po śmierci mi nawet nie dajesz żyć?! Po tych słowach kot ten prychnął i zniknął.
Chcę podkreślić że mama jest zdrowa na umyśle,nie pije alkoholu to samo ojciec.Tylko mojej matce dzieją się takie rzeczy no i raz jak wyżej napisałem moją żona była świadkiem zapalenia się światła. Dodam jeszcze że mieszkanie/kamienica są żydowskie ,na ścianie jak się dobrze zdrapie farbę jest portret żyda w cylindrze.Proszę o powagę i ewentualnie co można zrobić.Ostatnio był ksiądz po kolędzie i nic to nie dało.Dziękuję z góry za odpowiedź.
Przypomniało mi się o Was i wszedłem tutaj bo tamto forum jest przewidywalne co kto odpisze,a taką odpowiedź otrzymałem.
Co tydzień odwiedza nas kilku nastolatków którzy mają czas udawać że mają nawiedzony dom, ot tak, dla beki.

Zaczęło się po remoncie - zapalające się światło to sprawa elektryki, może była źle założona, bo przecież nie pisałeś o tym aby sam wcisnął się przełącznik. Natomiast wszystkie inne zdarzenia przydarzyły się tylko i wyłącznie matce, która najwyraźniej jest święcie przekonana że w domu jest duch i co chwila go przeklina. Przywidzeń nie sposób wykluczyć.
dejwis22
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2011-02-13, 14:19
Lokalizacja: Świdnik

Re: Dziwne zjawiska po remoncie

Post autor: dejwis22 »

Cześć to co piszesz jest bardzo ciekawe. Nie posiadam jakiejś wielkiej wiedzy na ten temat ale na twoim miejscu spróbowałbym w pierwszej kolejności wyjaśnić zjawiska które w można w jakoś wytłumaczyć. Jeżeli wykluczysz usterki (np. w instalacji elektrycznej) to spróbuj nagrać na dyktafon jakieś dźwięki ewentualnie możesz spróbować coś uchwycić przy pomocy kamery. Jeżeli coś znajdziesz podziel się tym na forum na pewno otrzymasz pomoc co dalej z tym robić. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ArekPTGH
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2011-10-10, 11:05

Re: Dziwne zjawiska po remoncie

Post autor: ArekPTGH »

Dopiero teraz odczytałem maila od Pana, napisał Pan na nieaktualny adres, dlatego dopiero teraz odpisuje.

Jeżeli owych sytuacji nie da się w żaden sposób wyjaśnić racjonalnie, jest możliwe, że to były lokator daje o sobie znać, nie zupełnie może to być Pana zmarły członek rodziny. Niekiedy podczas zmian jakie następują w jakimś mieszkaniu/lokalu, nie ważne czy to duży remont, czy po protu przestawienie mebli, wyrzucenie czegoś itp. zaczyna dochodzić do różnego rodzaju dziwnych sytuacji. Zmarły, który wcześniej był właścicielem/użytkownikiem danej lokacji może czuć się obrażony na fakt, że ktoś obcy (w jego rozumowaniu) wszystko zmienił, zaczyna więc dawać o sobie znać i próbuje wykurzyć aktualnego lokatora.

Proponuje jeszcze jakiś czas przyjrzeć się dokładnie i na spokojnie wszystko przeanalizować, proszę pamiętać aby zachować trzeźwy umysł i każdy zaistniały incydent pierw starać się rozwiązać racjonalnie, dobrym pomysłem jest również próba nagrania w jakikolwiek sposób dziwnych anomalii (kamera, aparat, dyktafon) Jeżeli powyższe rzeczy będą się powtarzać lub nasilać, proszę o kontakt na maila (arek@ghosthunters.com.pl) możemy się zająć tą sprawą, pozdrawiam serdecznie!
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”