ludzie wampiry

hiacynt3
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2014-01-28, 01:24

ludzie wampiry

Post autor: hiacynt3 »

CHcę się podzielić,dość nie przyjemnymi wrażeniami.Otóż owego czasu spotykałam się z pewnym panem.Poznaliśmy się więcej.Na tyle,że zaczął ściągać odemnie energię,byłam na tyle nie świadoma tej sytuacji.Powtarzało się to dosyć często.Doszłam do wniosku,że to mnie wyczerpuję skończyłam znajomość.Obecnie ten pan straszy mnie w domu,wysyła jakieś trzaski po meblach,potrafi swoimi falami zagłuszyć rozmowę w telefonie,zablokował kartę płatniczą ,
k iedy pojawił się.Proszę o radę nie spotykam się z nim.mój email halinosek60@interia.pl.Bardzo to obciąża moją psychikę
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: ludzie wampiry

Post autor: Pandemonium »

Polecam udać się do lekarza specjalisty. Jak dla mnie to jakieś zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: ludzie wampiry

Post autor: Ivellios »

To trzeszczenie mebli i inne rzeczy można spokojnie wyjaśnić w mniej "paranormalny" sposób...

Temperatura się zmienia -> drewno pracuje -> meble trzeszczą.
Problemy techniczne podczas rozmów telefonicznych? Problemy z zasięgiem, błąd u operatora...
Zablokowana karta płatnicza? Może zły PIN wpisałaś, albo karta straciła ważność?

Z tego wszystkiego, co tu podałaś, do kategorii "mniej wytłumaczalnych" da się podpiąć tylko wampiryzm energetyczny. Resztę przypisujesz temu człowiekowi tylko dlatego, że się mocno z nim związałaś, i tyle.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Czarna magia”