Reptilianie

TommyArizona
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2013-07-12, 00:16

Reptilianie

Post autor: TommyArizona »

Cześć, jakiś dłuższy czas temu zacząłem się zagłębiać w tematy o rasie kosmitów lub jak kto woli jaszczurów zwanych Reptilianami. Dla osób które nie wiedzą kim są owe "jaszczury" pozwólcie że wytłumaczę. A więc z tego co mi jest wiadome są stworzeniami z głową jaszczurki mające ludzkie kształty które podobno żyją razem z nami na Ziemi, pomyślicie sobie pewnie "Przecież chyba ktoś by zauważył jaszczura który ma lekko humanoidalny kształt" otóż prawda jest taka iż potrafią one przybrać postać ludzką aby nie dowiedziała się o nich zbyt duża ilość ludzi. Co gorsza Reptilianie są dosyć silnymi i zręcznymi stworzeniami być może przez to że mają jakieś geny pochodzenia od jaszczurek lecz nie są tak małymi stworzonkami jak one, tylko ich wysokość wynosi około 3 metry więc raczej sądzę, że każdy wolałby zobaczyć ich w ludzkiej postaci. Podobno rozpoznać ich można po tym że nieraz zachowują się w strasznie dziwny sposób lub uzębieniu przypominającemu szczękę gada, natomiast główną cechą odróżniającą Reptiliana od normalnego człowieka są oczy, mianowicie od czasu do czasu ich maskowanie w postaci ludzkiej czasem ich zawodzi i podczas mrugnięcia okiem chwilowo mają one swoje prawdziwe oczy czyli jak wspominałem tak zwane "oczy jaszczura". Jest kilka filmików na Youtube z domysłami że były prezydent Polski Aleksander Kwaśniewski jak i obecny prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama są jednymi z nich, podobno ich celem jest zawładnięcie naszą planetą lecz nie mogą zrobić tego od razu ponieważ nie są tak liczną rasą jaką jest rasa ludzka. Teraz sobie niektórzy mogą pomyśleć "Ale co z tego że nie są tak liczną rasą jeśli pod ich prawdziwą postacią mają 3 metry wzrostu, zręczność jaszczurki i ogromną siłę ?" Otóż prawda jest taka że żyjemy w czasach jakich żyjemy i obecnie nasza technologia pozwala nam na stworzenie bardzo silnych broni więc Reptilianie nie mogą sobie na ryzykowanie wyginięciem ich rasy. To chyba tyle co jest mi o nich wiadome, jeśli napisałem jakieś błędne informacje to proszę o napisanie w postach co i jak mam zmienić. Tak swoją drogą nakłonieniem do napisania owego artykułu było moje zaciekawienie co do pewnej piętnastoletniej dziewczyny która mieszka na tym samym osiedlu co i ja. Sprawa wygląda następująco, jakoś na dniach przeglądałem Facebooka zobaczyłem że ta dziewczyna dodała nowe zdjęcie to z ciekawości zobaczyłem popatrzyłem tak na pierwszy rzut oka i stwierdziłem iż zdjęcie wyszło całkiem ładnie po pewnym czasie gdy znów natknąłem się na jej zdjęcie to przyjrzałem się dokładniej i dostrzegłem, że bardzo dziwnie wyszły jej oczy na zdjęciu przeglądnąłem aż z ciekawości jej pozostałe zdjęcia i co dziwniejsze jej oczy tam były normalne. Sprawę do rozstrzygnięcia pozostawiam wam, napiszcie proszę co sądzicie o tym (podam linki do zdjęć) ponieważ jestem bardzo ciekawy czy to są po prostu moje głupie domysły lub czy to jest prawda.
Zdjęcia na których jej oczy wyszły normalnie :

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 5246_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0498_o.jpg

Zdjęcie na którym wyszło coś podejrzanego (szczególnie oko po prawej stronie) :

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 7563_n.jpg

Tak swoją drogą to przepraszam za jakiekolwiek błędy itp. ale to jest mój pierwszy artykuł jaki napisałem w życiu. Pozdrawiam Tommy.
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Reptilianie

Post autor: Veritas »

Ziom, zakochałeś się...
Tak, wiem że lepiej nie pisać postów zawierających tylko jedno krótkie zdanie. Proszę administrację o wyrozumiałość :wink:
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Reptilianie

Post autor: ifar15 »

Elegancki artykuł a temat bardzo interesujący. Moim zdaniem naprawdę coś jest nie tak z tym ostatnim zdjęciem. To nie wygląda jak zwykły "błąd aparatu". Popatrzcie na to kilka razy. Ja osobiście się wystraszyłem gdy zdałem sobie sprawę jak dziwnie to wygląda.
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Reptilianie

Post autor: Veritas »

W dobie mistrzów programów do obróbki graficznej wszystko jest możliwe.
Przecież sami to wiecie.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Reptilianie

Post autor: Vampirio »

W takim razie czemu nie odnaleziono żadnych szkieletów a przy wypadkach żaden z nich nie trafił do szpitala? Samochody nie wybierają a przy rozciętym brzuchu i bebechach na wierzchu lekarze raczej by się zorientowali, że coś nie gra. Ogólnie czuć ściemą.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Reptilianie

Post autor: Karoolczak »

I powiesz mi, ze ten kosmita nie zauważył błędu na zdjęciu i wrzucił je na portal społecznościowy ?
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Reptilianie

Post autor: Spock »

Soczewka kontaktowa
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Reptilianie

Post autor: ifar15 »

Co soczewka kontaktowa? Że niby przez nią źrenica tak diametralnie zmieniła kształt?
Swoją drogą jeżeli to naprawdę jest reptilianin to wrzucił to zdjęcie na portal społecznościowy ponieważ nie przypuszcza że ktoś go zdemaskuje. A zna naturę ludzką i wie że nawet jeśli jedna osoba coś będzie podejrzewać to NIGDY nie przekona większej ilości ludzi.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Reptilianie

Post autor: Spock »

Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Reptilianie

Post autor: ifar15 »

aaa o to Ci chodziło. To miało by sens. Miało by gdyby były jakieś informację na temat że ona ma takie soczewki. Ale owszem wytłumaczenie bardzo prawdopodobne.
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Reptilianie

Post autor: ifar15 »

Link do ostatniego zdjęcia się popsuł (!?) więc zamieszczam go spowrotem

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hph ... 2841_n.jpg
Usunięto użytkownika 9127

Re: Reptilianie

Post autor: Usunięto użytkownika 9127 »

Wyobraź sobie minę tej dziewczyny, gdy się dowie, gdzie wystawiasz jej zdjęcia :D

Jeżeli ten kosmita faktycznie nie zauważył i wrzucił zdjęcia do internetu, może to część ich planu z oswajaniem rasy ziemskiej z obecnością Reptilianów? :)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Reptilianie

Post autor: Arek »

Jeśeli ktoś swoje zdjęcia publikuje na fb to niech się nie dziwi na jakich forach, lub stronach internetowych mogą wylądować lol
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Reptilianie

Post autor: Pandemonium »

Hahahahaha dziewczyna jaszczur ;_; Zaczynam wątpić ;3
Awatar użytkownika
..::Mothwoman::..
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 125
Rejestracja: 2006-04-15, 14:53

Re: Reptilianie

Post autor: ..::Mothwoman::.. »

Hmmm... spodziewałam się zobaczyć coś w tym stylu:
http://www.youtube.com/watch?v=RPBa0JVi0iM

http://www.youtube.com/watch?v=4JMUimxkx7c

Cuś takiego bardziej, bo te zdjęcia z fb... Ech...
Ogólnie jestem sceptykiem i nawet takie filmiki są w moim odczuciu... problemem oświetlenia czy grafiki.
Ostatnio zmieniony 2013-11-17, 19:58 przez ..::Mothwoman::.., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Reptilianie

Post autor: ifar15 »

Nie wiem czy w wyniku błędu kamery lub aparatu źrenice mogą zmienić kształt. Wydaje mi się że nie.

Powiem Wam że przeraża mnie to zdjęcie tej dziewczyny..... jeszcze w obliczu faktów, które znam. Chodzi o to że jak zauważyliście link do tego dziwnego zdjęcia przestał działać mimo że linki do dwóch pozostałych na których jest wszystko w porządku działają bez zarzutu.

Ta dziewczyna mieszka na moim osiedlu i kiedy odkryliśmy anomalie na jednym z jej zdjęć doszła do nas wiadomość, że dziewczyna.....się wyprowadza....
Usunięto użytkownika 9127

Re: Reptilianie

Post autor: Usunięto użytkownika 9127 »

Uh Uh, Reptiliane atakują!
No i tutaj zahaczamy o przypadek.
Racjonalny umysł będzie w stanie się bronić tym prawdopodobieństwen 1:999999(9)...
Chociaż umysł paranormalny powie: ten jaszczur nas przejrzał!
Tak czy siak, nic nie udowodnimy :) No chyba że zapytasz: "Hej, jesteś reptilianem? Jak to jest nim być?"
Awatar użytkownika
Mruczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: 2013-11-18, 00:06
Lokalizacja: Ukraine

Re: Reptilianie

Post autor: Mruczek »

Dobry czas.
A co z tymi reptiloidami powinniśmy zrobić?
Wpływ je magicznie?
Ale do tego muszą pochodzić co najmniej jakieś zagrożenie.
A to zagrożenie nie przyjść.
W przeciwnym razie tej sytuacji przypomni zamordowanie człowieka Zaskroniec wody, nie z wężami.
Obrazek
A może być, że wiele rodzajów magii wpływów nie ma sukcesu na reptiloidov ponieważ nie są one naprawdę ludzkiej natury, jest dokładna lista gadowi ludzików nie ludzkiej natury.
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Reptilianie

Post autor: ifar15 »

Raczej jej nie spytam czy jest reptilianką.... xD Zwłaszcza że to typowa, tępa jak but nastolatka....
Machno
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 117
Rejestracja: 2009-10-26, 17:48

Re: Reptilianie

Post autor: Machno »

twój wiek sugeruje, że jesteś niewiele starszy.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Grupa badawcza Gamma”