Nawiedzony dom

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
hamero1
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-06-28, 19:39

Nawiedzony dom

Post autor: hamero1 »

Witam, jestem tutaj ponieważ chciałbym się poradzić.

Jakiś tydzień temu z żoną kupiliśmy piękny bardzo ale to bardzo stary dom na wsi, słyszałem wiele opowieści o nim że podobno zmarło tam aż 30-40 osób.

Wczoraj właśnie się tam wprowadziliśmy, więc postanowiłem wejść do piwnicy i popatrzeć tu i tam, a tam leżała skrzynia, była zamknięta na klucz więc trochę się pobawiłem i otworzyłem, a tu szok znalazłem dwa noże całe we krwi i kartkę na której pisało ''Zrobiłam to z zazdrości'' i kropla krwi na papierze, o wszystkim powiedziałem żonie, poszedłem na strych gdzie znalazłem sznur umocowany do bala i krzesło, sznur miał pętlę, taką jak robią to ludzie którzy chcą się powiesić. Tak mi ciary przeszły po plecach :shock: .

Nadszedł wieczór, byłem podpity ponieważ wspólnie z żoną świętowałem zakup domu, położyłem się spać, obudziłem się nie wiem która była godzina, obudziłem żonę i trochę rozmawialiśmy patrząc się w okno.
Aż nagle zobaczyliśmy czerwoną twarz patrzącą się na nas, no jestem pewny że to była twarz a nie żadne liście itp... strasznie się wystraszyliśmy, z zawodu jestem policjantem więc przy sobie zawsze mam broń więc przeszedłem się kawałek po nią, i położyliśmy się w łóżku z niepokojem, siedzieliśmy około 2h, aż uznaliśmy że to może jakieś fruwające rzeczy lub coś w tym stylu.

Obudziłem się rano !! Patrze !! wszystkie talerze w kuchni były pozbijane, tylko jakim cudem same i w dodatku wszystkie talerze jakie miałem same, przez zamknięte drzwi od suszarki wszystkie wypadły a drzwi od suszarki były zamknięte a talerzy tam nie było !! to jest dla mnie nie do przyjęcia.

Wtedy ta twarz i te talerze ?

Razem z żoną postanowiliśmy poszukać informacji na temat tego domu.

i strasznie się zawiodłem na kupnie tego domu, okazało się że przelało się tam litry krwi, nie dość że jest on postawiony na cmentarzu żydowskim, to 6 osób popełniło tam samobójstwo, i 2 morderstwa :galy:

Ja nie wiem czy mam dziś z tego domu uciekać, czy się panicznie bać, nawet leki uspokajające nie pomagają.

Jeśli dziś mam tam spędzić noc, to biorę dwa gnaty ze sobą i 70cm kosę.
czy da się to jakoś wypędzić, jak to wgl istnieje ??
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Nawiedzony dom

Post autor: Spock »

Więc jesteś policjantem i z powodu jednego przywidzenia i kilku zbitych talerzy biegasz po domu z pistoletem i bierzesz srodki uspokajające ? Co na to twoi przełożeni ?
Cmentarz, samobójstwa, morderstwa... A nazi-kanibali tam nie było ?

Takie bajki możesz opowiadać dzieciom na dobranoc. Ta historyjka jest po prostu zbyt dobra, by być prawdziwa. Zmyślone w 100%.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Nawiedzony dom

Post autor: Pandemonium »

Też tak sądzę. Nędzna creepypasta. Stary dom na wsi z piwnicą ? Też mi coś. Dawniej nie budowano piwnic, nawet we dworkach.
hamero1
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-06-28, 19:39

Re: Nawiedzony dom

Post autor: hamero1 »

Piwnica która się tam znajduje jest do przechowywania żywności jest to bardzo mała piwnica 2x2

Już widzę że na tym forum pomocy nie otrzymam, jeśli ktoś jest zainteresowany wyprawą do mnie serdecznie zapraszam, chętni pisać na priv...
pytol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2012-08-09, 11:26

Re: Nawiedzony dom

Post autor: pytol »

pics or it didn't happen
Awatar użytkownika
ArekPTGH
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2011-10-10, 11:05

Re: Nawiedzony dom

Post autor: ArekPTGH »

Witaj hamero, jeżeli jesteś zainteresowany, nasza grupa może się wybrać do Twojego domu i przeprowadzić w niej profesjonalne śledztwo, więcej informacji na priv, z racji dużej iloci żartów, przeprowadzamy pierw wstępną weryfikację, ale o tym w prywatnych wiadomościach, pozdrawiam i czekam na odpowiedź!
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Nawiedzony dom

Post autor: Glazery »

Oczywiście znowu pojawili się spece, którzy o cenili prawdziwość zdarzenia. Niech się stało lub nie ale wypada pomóc.
Otóż stary dom z piwnicą i to w dodatku na wsi jest całkiem normalny. Dam mieszkałem do niedawna w domu, który miał nieco ponad 300 lat i również miał piwnicę.
To jest dość straszne i czym mówisz. Dziwne jest to, że kupiłeś ten dom i dopiero po wprowadzeniu się rozglądałeś się po zakamarkach. Jeśli chodzi o mnie ja nie bawiłbym się tam w nic. Kazałbym miejscowemu duchownemu odprawić egzorcyzmy. Później zapieczętować dom i wyprowadzić się. Musisz się liczyć z tym, że możesz skończyć tak samo, jak ludzie, którzy tam zginęli. Trzymaj się :)
Awatar użytkownika
Nemesia
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-09-18, 15:16

Re: Nawiedzony dom

Post autor: Nemesia »

Gdy widzę, że ktoś używa skrótów "wgl" śmiem stwierdzić, że ma mniej niż 20 lat. Historia mocno naciągana, dobra do opowieści ale przy ognisku.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Nawiedzony dom

Post autor: Słowianka »

OMG.... Sorry za odgrzebywanie, ale... No ale sami wiecie i mnie znacie...
Primo, Cóż to za koszmarny fake nie został zablokowany zaraz po napisaniu?
Secundo, Cóż to za grupa pod silnym wezwaniem, co to wybiera się ten fake badać, (chyba że kolega tak z przekory, to zwracam honor) :D
Zablokowany

Wróć do „Życie po śmierci”