nie wiem gdzie dac ten temat, chyba tutaj bedzie mu dobrze

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

nie wiem gdzie dac ten temat, chyba tutaj bedzie mu dobrze

Post autor: katerinajozwiak »

Witajcie
mam pytanie dotyczace wydarzenia, ktorego bylam swiadkiem kilka dni temu.
Mam kolezanke masazystke, ktora zajmuje się tez kikoma innymi sprawami jak np tarotem OOBE, past life regressions et.c.
Siedzialysmy razem i ona probowala się wprowadzic w stan autohipnozy, ale jej cos nie wychodzilo i generalnie po wybudzeniu byla bardzo niespokojna i nieszczesliwa. Nagle poprosila mnie zebym ja trzymala kiedy zobacze ze się przewraca. Nie bardzo wiedzialam czemu mialaby się wywalac ale się zgodzilam. No ikurcze dlugoletnia praktyka w lapaniu ludzi jako opiekun okazala się bardzo przydatna bo kolezanka zaczela nagle szybko bardzo oddychac, potem przestala i za chwile zwalila się jak kamien na podloge, od rozbicia glowy powstrzymal ja tylko moj blyskawiczny refleks, i to ze dalam rade ja zlapac.
Kolezanka otworzyla oczyska zasmiala się w glos wywala z moich objec praiwe ze kopniakami i zaczela skakac w kolko jakby byla na haju. Kiedy juz się jakos pozbierala, na moje niezbyt zadowolone pytania odpowiedziala mi tylko ze na momemnt umarla. Zakladam ze musiala sobie w jakis sposob odciac doplyw tlenu do mozg i miala jakis rodzaj odlotu. \wlasnie dlatego pomyslalam sbie ze napisze o tym w dziale poswieconym OOBE, dzie moze ktos mi pomoze to zrozumiec a moze mi bedziecie w stanie powiedzic czy ktos z was tego probowal no i oczywiscie jak bardzo to jest niebezpieczne. Z gory dziekuje za pomoc i podpowiedzi.
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: nie wiem gdzie dac ten temat, chyba tutaj bedzie mu dobr

Post autor: Glazery »

Zaskakujące. Szczerze byłbym zdziwiony podczas takiego pokazu... Co to mogło być? Może rzeczywiście autohipnoza. To wg mnie najbardziej realne wytłumaczenie. No chciałbym zobaczyć taki stan.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: nie wiem gdzie dac ten temat, chyba tutaj bedzie mu dobr

Post autor: Dagmara »

A masz pewność, że ona niczego nie symulowała?
Mam znajomą w pracy, która świetnie udaje omdlenia i przy swoich wyczynach jest naprawdę wiarygodna.

A może znajoma po prostu zasłabła? Trochę wątpię w to aby to była autohipnoza.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: nie wiem gdzie dac ten temat, chyba tutaj bedzie mu dobr

Post autor: Słowianka »

Szybkie oddychanie a następnie wstrzymanie oddechu (najlepiej jeszcze np, szybko się podnieść) i omdlenie gotowe. Nie bawiliście się w to nigdy?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”