Bronie i narzędzia magiczne

belladonna
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2013-05-02, 18:13

Bronie i narzędzia magiczne

Post autor: belladonna »

Witam. Od dłuższego czasu obserwuję dyskusje na forum i chciałabym podzielić się adresem ciekawego bloga, na którego ostatnio się natknęłam. Chodzi mianowicie o Porta Lucis. Jest to blog poświęcony Thelemie, Magiji, Kabale i Jodze.
Na wspomnianym blogu nalazłam dwa posty szczególnie warte zainteresowania. Pierwszy z nich dotyczy magicznych narzędzi (czyli broni magicznych). Jest to chyba najlepszy artykuł na jaki natknęłam się na polskich stronach dotyczący tej tematyki. Autor czerpie z Magii Chaosu, Magiji, Kabały, tradycji Thelemy, myśli LaVeya, filozofii a nawet nawiązuje do Chrześcijaństwa i Wicca.

http://porta-lucis.blogspot.com/2013/03 ... iczne.html

Drugi artykuł rozwija dalej tematykę skupiając się na pozostałych magicznych i rytualnych przedmiotach (parafernaliach) takich jak bicz, sztylet, łańcuch, kadzielnica czy dzwonek.

http://porta-lucis.blogspot.com/2013/04 ... nalia.html

Polecam i do usłyszenia :diabel2:
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: Bronie i narzędzia magiczne

Post autor: Garest »

artykuly fajne szkoda ze wiele z tych artefaktow nie istnieje w swiecie materialnym zato w astralu nie sa ci potrzebne ...
istnieja na ziemi trzy artefakty o boskiej mocy
wlocznia przeznaczenia oraz bicz cierpienia
wlocznia to ta ktora przebito bok chrystusa
o biczu slad zaginal tuz po smierci jezusa byl to bicz ktorym go karcono i zostal splamiony krwia swietego
no i oczywiscie arka przymierza (ktora wedlug ziemskich legend jest skrzynia z tablicami) (astralna legenda mowi ze to puszka pandory)
podobno conajmniej jeden artefakt znajduje się w archiwach watykanskich ...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia Chaosu”