Szeptunki, znachory, baby

Awatar użytkownika
Kitty
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-04-05, 17:22
Lokalizacja: Białystok.

Szeptunki, znachory, baby

Post autor: Kitty »

Witam, nie jestem pewna czy zakładam temat w odpowiednim miejscu, jeśli coś jest nie tak to proszę mnie poprawić. Przeszukałam forum i nie znalazłam nigdzie tematu dotyczącego kobiet, które uzdrawiają za pomocą modlitwy i różnych rytuałów przy tym towarzyszących- znachorek, szeptunek, bab. Chciałabym zapytać czy kiedykolwiek ktoś z was miał styczność z taką osobą? Jakie macie do nich podejście? Co sądzicie o ich działalności? Czy wierzycie w to, że mogą pomóc? Ja osobiście miałam styczność z szeptunką z Orli kiedy byłam jeszcze dzieckiem. Panicznie bałam się ciemności więc moi rodzice podjęli kroki by coś z tym zrobić. Zawieźli mnie do starszej kobiety, która pomodliła się nad moją głową, otoczyła ją kilka razy świecą i wykonała jeszcze kilka różnych czynności. Po tej wizycie ani razu nie zawahałam się ciemnego pomieszczenia.
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Szeptunki, znachory, baby

Post autor: Veritas »

Szeptun to mężczyzna. Szeptucha to kobieta. Oczywiście że miałem i mam styczność z tego typu praktykami. I nie mogę na to złego słowa powiedzieć.
Gdyby ktoś miał się przyczepić to powiedziałby że to niezgodne z religią itp.
Ale nie o to przecież chodzi w tym temacie.
Pozdrawiam Kitty :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Szeptunki, znachory, baby

Post autor: Dagmara »

W realu nie miałam styczności, wirtualnie, tak poznałam taką starszą kobietę, kiedyś też przypadkowo natrafiłam na pewien film o Szeptuchach, bardzo ciekawe i przyznam, że wierzę w skuteczność ich działań, rytuałów.
Zresztą pod tym filmem było parę opinii osób, które z takimi kobietami styczność miały, mają i opinie były jak najbardziej pozytywne.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia naturalna”