Teoria Geocentryczna.

Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: ifar15 »

IteratorZX81 pisze:
Pandemonium pisze:Nie wierzę w tak dalece posuniętą ludzką głupotę.
A ja nie mogę uwierzyć że taka osoba prześlizgnęła się do GBG. Jasne, może mamy mały zastój, ale żeby takie rzeczy dawać? Te strony to jeden wielki religijny bełkot, na równi z tym co produkuje radio które Maryja i telewizja Sram. Idź ty lepiej do nautilusa... a nie czekaj takie rzeczy to są nawet poniżej ich standardów. Zadzwoń do Ojca Dyrektora, może cię wciśnie w ramówkę.
:one: :one: :one:
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Sothis »

Kto Was rekrutuje do tej grupy badawczej na miłość boską?
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: ifar15 »

Ja.... No co.... nie wiedziałem że kolega ma takie skrajne teorie....
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Iluzjonista »

Na początku myślałem, że ten temat to jakiś żart ;p
A koledze- geocentrykowi polecam poczytać o tym, że Ziemia tak naprawdę jest sześcianem ;p
Wyznawcy tej teorii jako dowody podają m.in. to, że samoloty wpadają w turbulencje, gdy znajdą się nad jedną z krawędzi naszej planety xD
Z pewnością się z nimi dogadasz ;D
Pozdrawiam
Artur1996

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Artur1996 »

Zauważcie że gdy mówi się rzeczy nieprawdziwe,zdobywa się wtedy uznanie,zaś gdy się głosi prawdę opartą o słowo boże jest się wyzywanym od idiotów z chorymi poglądami.Ja jestem z siebie dumny że nie wierze we wszystko co mówią w telewizji.Wy zaś wierzycie bezmyślnie we wszystko co wam wcisną,wierzycie że amerykanie byli na księżycu ale już nie przyjmiecie do wiadomości że może to być zwykła mistyfikacja,która wydaje się być prawdopodobna,biorąc nawet pod uwagę wyścig zbrojeniowy i technologiczny.W teorie ewolucji też nie wierze ponieważ jestem chrześcijaninem i mam własny rozum,założę się że połowa na forum to ateiści.Więc to jak rozmowa z niewidomym o kolorach.Zaraz się pewnie dowiem że brzoza była przyczyną katastrofy w Smoleńsku..ehh
Znam wielu co tak myśli i wierzy we wszystko bezgranicznie co usłyszą w tv.
Reasumując,wierzę i jestem pewien że słońce krąży wokół naszej planety,wierze w biblijne stworzenie,wierzę w Boga.Wy żyjcie w kłamstwie że świat ma miliardy lat i dinozaury żyły gdy nie było ludzi,nie bronie wam tego ale nie wyzywajcie kogoś kto logicznie myśli.
Jeśli członkostwo w tej grupie wymaga głoszenia anty biblijnych tez to jednak podziękuje.
ŻYJECIE W CAŁKOWITYM KŁAMSTWIE!
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Pandemonium »

Obrazek
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Spooky Fox »

Obrazek

Tak mnie się jakoś skojarzyło...
Artur1996 pisze:zaś gdy się głosi prawdę opartą o słowo boże jest się wyzywanym od idiotów z chorymi poglądami
A słowo boże oparte jest o co? Nie przypadkiem o książkę napisaną przez kilku/nastu starych, najczęściej zjaranych, stetryczałych gości, którzy nie mieli pojęcia o czym piszą? Bo jeśli tak, to z prawdą to ma tyle wspólnego, co naleśnik z komputerem.
Artur1996 pisze:Ja jestem z siebie dumny że nie wierze we wszystko co mówią w telewizji.
Nie...no ty wolisz wierzyć w brednie jako takie. Widzisz, różnica między nami - trzeźwo myślącymi ludźmi - a tobą jest taka, że my oglądając telewizję, słuchając radia czy przeglądając sieć, możemy odnieść się do naszej wolnej woli i oddzielić plewy od tego wszystkiego, co słyszymy czy widzimy. Ty natomiast, który od urodzenia robione miałeś pranie mózgu nie jesteś w stanie odnieść się do niczego...

My wierzymy w to, co chcemy. Ty wierzy w to, w co musisz. Taka ot malutka różnica.
Artur1996 pisze:W teorie ewolucji też nie wierze ponieważ jestem chrześcijaninem i mam własny rozum,założę się że połowa na forum to ateiści.
Albo jesteś chrześcijaninem, albo masz własny rozum. Jedno niweluje drugie.
Artur1996 pisze:Reasumując,wierzę i jestem pewien że słońce krąży wokół naszej planety,wierze w biblijne stworzenie,wierzę w Boga.Wy żyjcie w kłamstwie że świat ma miliardy lat i dinozaury żyły gdy nie było ludzi,nie bronie wam tego ale nie wyzywajcie kogoś kto logicznie myśli.
Więc po kolei:

1. wierzysz w jakiegoś tam bożka...niechaj Ci będzie. Ja mam z kolei swojego boga - Latającego Potwora Spaghetti. Tak, owszem - jestem Pastafarianinem i się tego nie wstydzę. Wierzę, że Latający Potwór Spaghetti stworzył planety na swoje podobieństwo - dlatego wszystkie planety są w kształcie pulpetów mięsnych.

2. widzisz - logiczne myślenie u każdego jest inne. Widzę, że u Ciebie opiera się na jednej, nie popartej żadnymi dowodami, książeczce. Cóż, jedni wolą kobiety, inni wolą, jak im skarpetki śmierdzą...
Artur1996 pisze:Jeśli członkostwo w tej grupie wymaga głoszenia anty biblijnych tez to jednak podziękuje.
Wiem, że to nie ode mnie zależy, ale wnoszę prośbę o usunięcie tej osoby z Waszej grupy...prośbę swą motywuję tym, iż nie chcę, aby Wasza renoma, którą budujecie od dłuższego czasu, była zniszczona przez takiego...człowieka.

Dziękuję.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Spock »

:lol:

Teorie heliocentryczna wymyslili cwani naukowcy, aby ciagnac kase na niepotrzebne badania.
Artur1996

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Artur1996 »

Spooky Fox
Po pierwsze nie nazywaj mojego Boga bożkiem bo to jest obraza moich uczuć religijnych i domagam się natychmiastowych przeprosin,gówno mnie obchodzi w co wierzysz,możesz nawet składać szatanowi ofiary z psów.Jedno jest pewne po śmierci nie będzie Ci raczej do śmiechu.
Bez wiary nie można się zbawić.

Jan 3:16 ,,Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.,,

Jan 3:5 ,,Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam, jeśli się ktoś nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego,,

Jan 3:36 ,,Kto wierzy w Syna, ma życie wieczne; kto zaś nie wierzy Synowi, nie ujrzy życia, lecz grozi mu gniew Boży,,

Także przyjmijcie Chrystusa jako zbawiciela bo widzę żer na tym forum sami poganie lub ateiści.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Pandemonium »

W dupie mamy twoje cytaty ty zaślepiony, zindoktrynowany homunkulusie. Co te cytaty udowadniają, oprócz tego, że... to jest napisane w tej książce ? Też Ci zapodam cytat:
Omlet biszkoptowy
Składniki, 1 porcja:

• 2 jajka
• mała szczypta soli
• 2 łyżki mąki pszennej
• kawałeczek masła
I najśmieszniejsze jest to, że jest bardziej sensowny, bo nie wyssany z palca. Chcesz to wierz sobie z rodzące dziewice, arkę wypełnioną zwierzętami, geocentryzm - jest to ewidentnie TWÓJ poziom intelektualny. I właśnie. Nas też "gówno obchodzi w co ty wierzysz" więc proszę, do jasnej cholery się z tym nie obnosić i nie rzygać tym populistycznym gównem tutaj na forum, bo ludzie powoli tracą cierpliwość.

ps. bożek, bożkiem pozostanie

Obrazek
Artur1996

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Artur1996 »

A ty wierz sobie w nieudowodniony heliocentryzm,wierz sobie że pochodzimy od małpy i módl się do niej,nie stawiaj idiotycznego przepisu na równi ze słowem bożym.Jesteś naprawdę biednym człowiekiem bez wiary,twoje życie w ogóle nie ma sensu,twoim celem to tylko napchanie brzucha,żyjesz niczym bydło.I przeproś za tego bożka bo czuje się urażony!!!!!!
Pamiętaj że Biblia jest najważniejsza i żaden idiota pogański nie ma prawa jej negować,gdyż pochodzi od samego Boga!!!!
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Vampirio »

A ty może żyjesz żeby wypełniać słowo boże? Zabawne jest to jak ślepo wierzysz w książkę bez żadnego potwierdzenia naukowego, zmodyfikowaną od powstania multum razy. Poza tym nie widzę sensu w życiu żeby zdobyć życie wieczne, które jest pewnie ściemą. Będziesz przestrzegać wszystkich bezsensownych zasad np. nie jedzenie mięsa wieprzowego, tylko dlatego że ktoś tak napisał? Skoro bóg napisał "Biblię" to czemu mamy 3 wersje ewangelii? Poza tym wierzysz w coś co prawdopodobnie jest największą mistyfikacją świata marnując w ten sposób swe życie. Lepiej być bydłem niż kierować się fałszywym sensem życia.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Pandemonium »

EDIT: Vampirio, wyprzedziłeś mnie :sylwester:

Po pierwsze nie modlę się do nikogo, a tym bardziej do małpy. Po drugie moje życie ma więcej sensu niż twoje, bo nie jest okraszone kłamstwem i obłudą. Moim celem życiowym jest dążenie do szczęścia - twoim dążenie do wyimaginowanego miejsca. A do bydła jednak bardziej ty jesteś podobny, bo oprócz napychania sobie brzucha jesteś na dodatek tępy jak młot (to dokładnie jak bydło). Po trzecie nie jestem poganinem, ty za to jesteś fanatykiem.

I tak. Neguję biblię. Jest spisywana i zmieniana od ponad 2 tysięcy lat, a jej początki mają miejsce na burzliwym historycznie terenie, gdzie istniał religijny miszmasz, który ta twoja durna religia poprzejmowała częściowo. Nie będę wchodził w szczegóły, bo twój móżdżek tego i tak nie przyswoi.

ps. podobno osoba, która używa więcej niż dwóch wykrzykników ma problemy emocjonalno-psychiczne.

ps2. bożek.

ps3. a propos tej wieprzowiny. Wiecie dlaczego jej zakazano ? Z powodów czysto praktycznych. Wieprzowina ogólnie ma większą tendencję do psucia się, a w ciepłym, wilgotnym klimacie ten proces jest jeszcze bardziej przyspieszony. Ludzie zaczęli chorować po tym, dlatego zostało to zakazane. Nie przyniosło to skutku, więc padł pomysł odniesienia się do religii, żeby ludzie zaczęli się bać. Tak. Jakieś tysiące lat temu. Tak, oni nadal tego przestrzegają. Tak, wiem... Też wydaje mi się, że to debilne.
Artur1996

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Artur1996 »

Ciekawe do jakiego szczęścia,jedynym szczęściem jest nic innego jak życie wieczne,życie nie może być szczęśliwe gdy nie ma w nim Boga.Nie dążę do żadnego zmyślonego stanu,poczytaj dzienniczek siostry Faustyny,tam są wizje piekła,akurat dla Ciebie w sam raz,będziesz wiedział co Cie czeka.Są wizje Katarzyny Emmerich słynnej stygmatyczki,jest Biblia,która mówi o piekle i niebie.Fajne mi życie ma ateista,pożyć 60-70 lat i do ziemi i koniec istnienia.Poczytaj sobie przypadki śmierci klinicznej,tego jest dużo!!!!
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Pandemonium »

Jesteś bardzo próżnym i smutnym człowiekiem w takim razie skoro życie wieczne jest dla ciebie najważniejsze i tylko ono może ci dać szczęście. Nie widzę sensu dalszej dyskusji.
Artur1996

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Artur1996 »

To bowiem co widzialne przemija,to zas co niewidzialne,trwa wiecznie-2 list do Koryntian 4:18
Oczywiście że szczęście to jest życie wieczne,pamiętaj że dobra która osiągniesz na ziemi nie będą się liczyć w przyszłym życiu,dla Ciebie namiastką szczęścia i wielu innych ludzi to dobra materialne.Oczywiście że są ważne ale można spostrzec że niektórzy ludzie służą pieniądzom.Jest zapisane w piśmie że nie można służyć Bogu i mamonie.
Jeśli dla Ciebie szczęściem jest tylko doczesność i wszystko co z nią związane to jesteś naprawdę ograniczony i ubogi duchowo.
Obecna drogą którą kroczysz na pewno nie prowadzi do domu Ojca w niebie.
Chyba jasne że życie wieczne najważniejsze,czym jest doczesność w stosunku do wieczności?
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Vampirio »

Ciekawe do jakiego szczęścia,jedynym szczęściem jest nic innego jak życie wieczne,życie nie może być szczęśliwe gdy nie ma w nim Boga.
Życie wieczne? Wszyscy się na to nabierają. Poza tym nie uśmiecha mi się życie w raju podczas gdy wielu z bliskich mi ludzi płonie w piekle. Nie umiałbym się jakoś cieszyć w takiej sytuacji. Poza tym wczoraj już minęło a jutro może nie nastać. Więc najlogiczniejsze jest czerpanie szczęścia z chwili obecnej. A co jeśli nie ma raju i piekła i my nie dość że skorzystamy z tego życia to będziemy mieli następne? A jeśli po śmierci nic nie ma to ty marnujesz swoje życie znacznie większym stopniu niż my.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Darnok »

Bez wyzwisk. Widzicie, że go nie przekonacie, to przynajmniej zachowajcie klasę i nie wyzywajcie. Wyrwać go z jego niestety fałszywych przekonań może tylko nauczyciel, któremu zaufa (bo z tego co widzę, to raczej na rzetelną naukę kolega się nie nadaje - na pewno nie w takim stanie), lub ewentualne spokornienie. Wy niczego tutaj nie wskóracie.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: IteratorZX81 »

Darnok, a może Artur jest Poetą? To by nawet pasowało. W każdym razie prosiłbym o zamknięcie tematu, gdyż już tu się robi flejm (good flame is good, ale co za dużo to niezdrowo).
Artur1996

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Artur1996 »

Vampirio
W czym marnuje życie?
Staram się być dobrym dla innych i żyć zgodnie z ewangelią,znam ateistów którzy czytają biblię i czepią z niej wskazówki na życie.Przecież nawet zdarza się że ateiści są na ogół dobrymi ludzmi,jakby się okazało że po śmierci przestajemy istnieć to co? Przynajmniej ludzie którzy za życia mnie znali będą mówić że umarł,porządny,wrażliwy,religijny człowiek.Ja oczywiście bezgranicznie wierzę w słowo boże dlatego 100 % wierze w życie wieczne i nie mam co do tego żadnych wątpliwości.Teraz zwrócę się do tych którzy uważają to za bajki,co zrobicie gdy jednak się okaże że to wszystko prawda i zostaniecie zesłani do piekła?
Może zacznijcie czytać tą biblie i spróbujcie uwierzyć?
To nic nie szkodzi,może odnajdziecie wiarę,widzicie co się dzieje na świecie,możliwe że od sądu ostatecznego dzieli nas niewiele.
Świat jest zepsuty i zakłamany,czekam na powrót Chrystusa.
Zablokowany

Wróć do „Artykuły”