Prośba o wróżbę nr.7- dzidaa

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Prośba o wróżbę nr.7- dzidaa

Post autor: dzidaa »

Witam ponownie :)

Gabriela, 07.16.1998

1. Czy moje aktualne plany mają szansę na powodzenie?
2. Czy powinnam już teraz wyznaczyć sobie jakiś cel związany z moją przyszłą pracą do którego będę dążyć, czy lepiej czekać i przez kilka lat patrzeć, jak ułoży się moje życie i wtedy zdecydować?
3. Czy mam hmmm... predyspozycje :D żeby jakoś znacząco wpłynąć na życie innych ludzi? Chodzi mi o to, czy mam odpowiednie talenty, umiejętności czy co tam jeszcze, żeby dokonać jakiejś poważnej zmiany. (Żeby nie było, nie zależnie od odpowiedzi i tak spróbuję :P )
Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Re: Prośba o wróżbę nr.7- dzidaa

Post autor: dzidaa »

Mała zmiana, postanowiłam usunąć ostatnie pytanie ;P już nie obchodzi mnie odpowiedź :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbę nr.7- dzidaa

Post autor: Dagmara »

Witaj.

1. Twoje plany, mają szansę zaistnieć, aczkolwiek musisz bardzo przyłożyć się do ich realizacji i robić wszystko co w Twojej mocy, aby osiągnąć upragniony cel.

2. Pomalutku powinnaś już myśleć o przyszłości, zacząć planować co tak naprawdę chcesz w życiu robić, czego od siebie oczekujesz, lepiej nie czekać na ostatnią chwilę, ostatni gwizdek.
Oczywiście nikt nie każe się Tobie na upadłego śpieszyć, ale warto jednak pomyśleć już o swojej przyszłości.

Pozdrawiam ciepło :)
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”