Wizja

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
xxIzuskAxx
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-01-29, 14:13

Wizja

Post autor: xxIzuskAxx »

Była już godzina gdzieś po 22
leżałam sobie z moim chłopakiem na jego łóżku, a on do mnie mowi, że coś widzi, że widzi
duszę, która się pali, i ktoś do tej duszy idzie i chce jej coś zrobić. Wystraszyłam się ..
Mój chłopak powiedział, że wie kto to jest, że jest to dziewczyna, ale nie może mi powiedzieć kto.
Później powiedział, że bardzo mnie kocha i przeprasza mnie za to, co mi wcześniej zrobił ...
dziwne .. a potem powiedział, że jak będzie mnie odprowadzał do domu, to pod same drzwi
(a zawsze odprowadzał mnie pod kaltke, nie wchodził na ze mna na 4 pietro)
ja się go pytam, że po co, a on, że boi się o mnie i nie zostawi mnie nawet na 1 minute ..
Po tym, co mi powiedział, ta paląca się dusza przeszła na mnie. Też to widziałam ..
Tylko, że nad tą duszą stała śmierć .. masakra. Potem przyszedł inny widok.
Widziałam takie miejsce niedaleko mojego bloku, tam jest ciemno, taki zaułek i widziałam
dziewczynę, którą goniło kilku chłopów i zrobili jej krzywde, widziałam krew ..
Potem koło dziewczyny, pojawił się jej chłopak i obronił ją, ale bardzo ucierpiał na tym ..
Wydaje mi się, że chodziło o mnie i mojego chłopaka, bo my zawsze wracamy tą drogą ..
I wróciliśmy inną, bo bałam się. Jak wychodziłam od niego z bloku, widziałam
czarnego ducha, jak wchodziłam do siebie do bloku, widziałam białego ducha ..
Kręciło mi się w głowie ... Potem w domu ze 2 razy jeszcze widziałam śmierć
w czarnym płaszczu i z kosą .. potem widziałam jeszcze oczy, najprawdopodobniej
jakiegoś tygrysa .. w nocy miałam jakieś koszmary, budziłam się co chwile,
teraz już nie pamiętam tych snów, ale troche ich było ..
Czułam się wczoraj , jakby coś mnie opętało
Niezarejestrowany

Re: Wizja

Post autor: Niezarejestrowany »

Nie wiem co bierzecie z chłopakiem, ale te wasze wizje to zwykłe halucynacje i schizy. Drugie wyjaśnienie - twój chłopak wymyślił sobie jakąś idiotyczną bajerę, żeby uzależnić cię od siebie emocjonalnie, a ty jesteś podatna na sugestie i w ataku paniki miałaś te halucynacje i sny.
Zablokowany

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”