Czakra Podstawy początek

Awatar użytkownika
Amfan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2012-01-12, 21:25
Lokalizacja: WLKP

Czakra Podstawy początek

Post autor: Amfan »

Witam chciałbym was prosić o rade , mianowicie zaczynam rozwijać czakre podstawy w taki sposob:

Wyobrażam sobie że z moich stóp wyrastaja korzenie , które rozplataja się coraz głębiej i głębiej w ziemie jestem połączony z ziemią roślinnością i drzewami . Każdy mój oddech i wydech koreluje z tymi aspektami , wyobrażam sobie póżniej że pobieram ż tych korzeni czerwona energie która wypełnia całe moje ciało . Co jakiś czas powtarzam mantre "LLAAAM" Może powinienem coś dodać coś zmienić ??? Czy dobrze wszystko robie ? PS: gdy wydycham powietrze wyobrażam sobie że energia wraca do ziemi czy to błąd ? Za każdą wskazówke niezmiernie dziękuje pozdrawiam .
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Czakra Podstawy początek

Post autor: Dagmara »

Na moje oko robisz wszystko dobrze, pomalutku bez zbędnego pośpiechu.
Jeśli interesujesz się minerałami, to na czakrę podstawy polecam rubin, koral, albo hematyt, sam wybierz odpowiedni dla siebie. Te minerały mogą pomóc w medytacji i otwarciu czakry podstawy.
Awatar użytkownika
Amfan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2012-01-12, 21:25
Lokalizacja: WLKP

Re: Czakra Podstawy początek

Post autor: Amfan »

Nie śpiesze się z kazdą medytacją czuję ogromną różnice w zmianie samopoczucia na lepsze. A co do minerałów to może przebadam tą sprawe dokładniej bo mało o nich wiem. Dzięki za wsparcie pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Aura i czakry”