Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Paleoastronautyka to dziedzina próbująca udowodnić, że niegdyś lub wciąż istniejąca cywilizacja, bądź cywilizacje pozaziemskie, kontaktowały się w przeszłości z ludźmi, wywierając wpływ na ich rozwój i kulturę lub nawet sztucznie powołując gatunek ludzki do istnienia.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: Arek »

To podobnie jak te rysunki naskalne przedstawiające dinozaury i ludzi razem, trzeba zaznaczyć że nie kości dinozaurów a "żywe" okazy.
Wprawdzie podobno to niemożliwe a jednak daje to dużo do myślenia.
Ostatnio znów o tym gadali, film został nagrany chyba w zeszłym roku

Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: Słowianka »

Wiem, że było to opisane u Pratchetta. Ale ktoś mi mówił, że takie znalezisko było naprawdę. Słyszeliście coś o znalezionym szkielecie dinozaura z zegarkiem na łapie? ^^
Jak nie, to i tak radzę poczytać Świat Dysku. Terraformowanie nowego świata i zostawianie wesołych niespodzianek dla rozwijającej się cywilizacji.
Właśnie, układanie kości dinozaurów, warstwowanie geologiczne, fałdowanie itp. Dowcipy były zakazane na nowych światach, ale inżynierowie, nie byli w stanie się powstrzymać ;)
:sylwester:
harone

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: harone »

Nieistotna proponowałbym abyś nie mieszała fantastyki naukowej do paleoastronautyki żadne żarty raczej nie mają tutaj miejsca jeżeli chodzi o te artefakty.Sygnał wow jeżeli chodzi o Seti był bardzo krótki i był to chyba jedyny sygnał przez te wszystkie lata rzekomo nie odebrali niczego interesującego co już jest samo w sobie dziwne.W pełni się zgadzam z poglądem że obcy nie używają już sygnałów radiowych nie oszukujmy się technika radiowa już teraz jest przestarzała dla nas ludzi co nie mówiąc już o wysoko rozwiniętej cywilizacji.Która najprawdopodobniej używa komunikacji laserowej dzięki której mogą się komunikować na duże odległości więc Seti krótko mówiąc się po prostu ośmiesza lub posiada inne sposoby kontaktu o których nam nie chcą powiedzieć jak wiadomo projekt Seti pochłania bardzo duże sumy pieniędzy za coś to muszą chyba brać. :roll: Dinozaury na malowidłach to jeszcze nic czytałem ostatnio o przypadkach odnajdywaniu tysięcy figurek przedstawiających ludzi i dinozaury w różnych pozach tagże w seksualnych.Osobiście uważam że mogli być to Reptylianie przedstawiani jak dinozaury innego wytłumaczenie raczej niema chyba że gdzieś pod powierzchnią ziemi przeżyły jakieś gatunki i ewoluowały do istot rozumnych i zaczeły krzyżować się z człowiekiem. :neutral:
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: Słowianka »

Bzdury... :roll:
Wiesz jaka zgodność DNA musi być zachowana, aby móc skrzyżować dwa gatunki? Polecam audycję o czaszce Gwiezdnego Dziecka. Dużo tam o genetyce. Ale nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, że gatunek ewoluujący od gada, nie ma najmniejszych szans na połączenie się z człowiekiem. A sex, między takimi dwoma gatunkami, nie miałby na celu prokreacji, a jednie następowałby z pobudek czysto hedonistycznych.


Co do komunikacji laserowej... Laser to wiązka światła. Byle pyłek w kosmosie zatrzyma taką wiązkę i z przekazu nici. Poza tym, celować w idealny "tunel", wiązką nie byłoby tak łatwo. Opóźnienia w przekazie, mimo prędkości światła, są koszmarne. "Mrugnięcie" gwiazdy, widziane dzisiaj na niebie, nastąpiło X lat temu....
Otrzymany przekaz radiowy, musiał być tak stary, że nadająca go cywilizacja mogła już nie istnieć, w momencie kiedy go otrzymaliśmy...
Myślę jednak, że łatwiej komunikować się w inny sposób. Jaki?
harone

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: harone »

Przypominam że mówimy tutaj o wysoko rozwiniętej cywilizacji i wzmocnienie lub udoskonalenie lasera dla obcych to raczej nie problem przy takim poziomie rozwoju technologicznego.Nie próbujesz mi chyba wmówić że technologia radiowa i program Seti mają jakikolwiek sens i powodzenie :lol: jak dla załamania się fal radiowych i złego odbioru stacji radiowej wystarczy porządny deszcz lub burza.To co dopiero taki szum czy promieniowanie kosmiczne Seti po prostu usługuje usa jako zasłona dymna do prawdziwych kontaktów między rządem usa a obcymi.
Podobno obcy opracowali jeszcze inne zródło komunikacji za pomocą technologi kryształów dzięki której mogą przekazywać myśli na bardzo duże odległości.Co do reptylian krzyżujących się z ludzmi jest to możliwe pod warunkiem że mają taki sam kod dna jak my lub podobny. Jest nawet teoria mówiąca otym że to oni nas stworzyli za pomocą inżyneri genetycznej wszczepiając nam swoje lecz okrojone dna czego dowodem u nas może być łuszcząca się skóra jak u jaszczurek a także to że pod mikroskopem nasza skóra wygląda jakby składała się z małych łuseczek.Więc krzyżowanie się w tym przypadku jest możliwe nie sądzisz????..... :neutral:
Widzę, że z ortografią i interpunkcją lepiej, ale nie ograniczaj się jedynie do kropek. Są jeszcze przecinki, średniki, wykrzykniki, znaki zapytania... //Sothis
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: Słowianka »

harone pisze:Przypominam że mówimy tutaj o wysoko rozwiniętej cywilizacji i wzmocnienie lub udoskonalenie lasera dla obcych to raczej nie problem przy takim poziomie rozwoju technologicznego
Przypominam, że nie wiemy jak wysoko i czy potrafią łamać prawa fizyki. Poza tym, nie wiem czy tak bardzo zmieniona fizyka lasera będzie nadal laserem, czy już nowym tworem ;p
harone pisze: jak dla załamania się fal radiowych i złego odbioru stacji radiowej wystarczy porządny deszcz lub burza
Ale o jakiej częstotliwości mówisz i jakiej sile sygnału? Mówimy też o rozchodzeniu się fal radiowych w kosmosie? Bo czegoś nie kumam...
harone pisze:Podobno obcy opracowali jeszcze inne zródło komunikacji za pomocą technologi kryształów dzięki której mogą przekazywać myśli na bardzo duże odległości
Podobno? Ale mówili ci o tym? Czy tylko tak słyszałeś... Sorry za sarkazm, ale nikt nie może tego wiedzieć, poza tymi co mają na to dowody... A wtedy nie można mówić „podobno”, tyko „na pewno”. Ale kryształy, to Sci-Fi czystej wody.

harone pisze:Co do reptylian krzyżujących się z ludzmi jest to możliwe pod warunkiem że mają taki sam kod dna jak my lub podobny
Taki sam = są nami,
podobny = taki sam w 99,80% +
Inaczej, nie ma szans. I teraz jeśli jest 99,80-89, to można uważać, że to obca rasa. Jeśli więcej, to bardziej prawdopodobne jest, że to człowiek ze zmienionym lekko DNA.

harone pisze:Więc krzyżowanie się w tym przypadku jest możliwe nie sądzisz????.....


Nie ;p
harone

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: harone »

Chodzi mi że oni nas stworzyli inżynierią genetyczną wszczepiając nam swoje dna tylko okrojone tak abyśmy im nigdy nie dorównali w pewnych sprawach.Zabrali nam telepatię i inne zdolności które oni posiadali w pewnym sensie Reptylianie są rasą podobną do nas tylko są jaszczurowaci i właśnie o tych podobieństwach naszego dna ich dna napisałem powyżej.Raczej nie jest to przypadek że mamy łuskowatą skórę :maruda: a więc skoro mamy takie samo dna tylko że okrojone krzyżowanie jest możliwe.Co do komunikacji między obcymi komunikują się oni tagże miedzy sobą nie werbalnie lecz za pomocą telepati w którą ty niestety nie wierzysz :maruda:
za pomocą krzyształów przesyłają te dane na wielkie odległości na ziemi właściwości tych kryształów są już znane wystarczy tylko poczytać literaturę ufologiczną a także fachową czytanie książek nie boli. Co do dowodów niektórą osobą zauważyłem to każdy film i zdjęcie wydaje się fałszywe a każdy świadek to oszust takie osoby to starzy sceptycy którzy nie dopuszczają do siebie myśli że już nie jesteśmy sami we wszehświecie nawet jakby przed nimi ukazał się prawdziwy szarak lub reptylian stwierdziliby że mają halucynację lub są zmęczeni.Osoby te często zajmują się uświadamianiem ludzi że ufo to autosugestia albo że przy naszym stworzeniu nie maczali palców obcy przytaczając dowody w postaci teori pewnego człowieka żyjącego 100 lat temu zwanego Darwinem. Jakie życie ufologa byłoby nudne bez tych wspaniałych ludzi... :lol: pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: Vampirio »

a więc skoro mamy takie samo dna tylko że okrojone krzyżowanie jest możliwe.
Aby skrzyżować dwa organizmy muszą one posiadać identyczną ilość chromosomów. Okrojenie DNA zmniejsza ilość chromosomów uniemożliwiając skrzyżowanie. Natomiast zastąpienie części DNA innymi chromosomami a następnie skrzyżowanie ich spowodowałoby powstanie nowego gatunku.
Co do dowodów niektórą osobą zauważyłem to każdy film i zdjęcie wydaje się fałszywe a każdy świadek to oszust
Jeśli nie masz trupa na stole w laboratorium to każdy dowód jest ,,do obalenia".
P.S. Wersja okrojona post mi wcięło.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: Słowianka »

harone pisze:Chodzi mi że oni nas stworzyli inżynierią genetyczną wszczepiając nam swoje dna tylko okrojone tak abyśmy im nigdy nie dorównali w pewnych sprawach.Zabrali nam telepatię i inne zdolności które oni posiadali w pewnym sensie Reptylianie są rasą podobną do nas tylko są jaszczurowaci i właśnie o tych podobieństwach naszego dna ich dna napisałem powyżej.Raczej nie jest to przypadek że mamy łuskowatą skórę
Posłuchaj, to fajna fikcja ale gryzie się z faktami naukowymi. Z myszą mamy 85% zgodności DNA. A z szympansem różnica wynosi 1,7%. Ale jak wiesz, nie możemy się krzyżować.
Jeśli jakiś gatunek wywodzi się od gadów, to jest to już zupełnie inna bajka. Ssaki i gady nie mają nic wspólnego. NIC. Samo rozmnażanie jest inne. Stało i zmiennocieplność... Może grzebali przy naszym DNA, ale raczej bez własnego DNA. Bo i po co?

harone pisze:Co do komunikacji między obcymi komunikują się oni tagże miedzy sobą nie werbalnie lecz za pomocą telepati w którą ty niestety nie wierzysz
Udowodnij. Istnienie telepatii. A jak się z tym uporasz to udowodnij, że ta rasa to potrafi.
harone pisze: czytanie książek nie boli
Za to czytanie ciebie już tak... Skoro czytasz, to widziałeś kiedyś tam, takie małe ogonki mięczy literkami?....
harone pisze:Jakie życie ufologa byłoby nudne bez tych wspaniałych ludzi...
Do ufologa to ci trochę brakuje synku. Nic o mnie nie wiesz a osądzasz... żal mi cię.
Jak chcesz być ufologiem, to najpierw naucz się oddzielać fantastykę od nauki. Następie skup się na tej drugiej. Naucz się pisać, to wtedy pogadamy, oki?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: Spooky Fox »

Harone - ja mam takie pytanie.

Ty tak sam z siebie, czy ktoś Ci za to płaci?

Bo jeżeli sam z siebie, to współczuję, bo wnioskując po składni, ortografii oraz ogólnym pojęciu o tym co piszesz, możesz się pochwalić jednocyfrowym IQ.

Piszesz takie głupoty, że aż mi się ręce zaczynają trząść. Proponuję zatem poprosić rodziców, żeby Ci internet odłączyli, bo to Ci szkodzi.

Następny, jakikolwiek Twój post napisany w takim stylu będzie premiowany banem.

Dziękuję.
harone

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: harone »

Niewiem co takiego złego napisałem po prostu wyraziłem swoje poglądy ale widzę że na tym forum muszę mieć takie poglądy jak inni ludzie nie można mieć własnych przypominam tagże że nie obrażałem w poście nikogo ani niczego aby dostać upomnienie więc jest to nie sprawiedliwe ze względu że nie złamałem regulaminu forum nie pisałem nic o mniejszościach religijnych itp ale widzę że to pan admin jest tutaj regulaminem.Da się zauważyć również że jest na tym forum dużo ludzi piszących dużo postów negujących wszystkie posty innych użytkowników tak jakby rzeczywiście im ktoś płacił za dezinformację cudzych postów widocznie komuś musiałem przeszkadzać.Zbanowanie mnie i wielu innych mi podobnych ludzi szkodzi tylko waszemu forum ponieważ odbieracie sobie odbiorców i czynicie to forum tylko dla elit a nie całego społeczeństwa da się również zauważyć że pewni użytkownicy forum są powiązani z wolnomularstwem i to co ciekawe oni piszą najwięcej sceptycznych dezinformujących postów pozdrawiam panów z loży wielkiego wschodu polski a także redaktorów strony wshódwolnomularstwa niektórych panów poznałem od razu.. :roll:
Jako osoba już dawno dorosła pszepraszam jeżeli kogoś obraziłem w poprzednim poście czego nie widzę i ewentualnie w tym poście pszepraszam za wątek masoński ale wiecie jak to jest spotkać kogoś znajomego to aż trudno się powstrzymać :lol:
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: Arek »

Wiem, że było to opisane u Pratchetta. Ale ktoś mi mówił, że takie znalezisko było naprawdę. Słyszeliście coś o znalezionym szkielecie dinozaura z zegarkiem na łapie?
Daj mi linka plissssss :shock: :-o :shock: :-o
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: Słowianka »

Nawet nie dałam rady doczytać tego bełkotu do końca.... Naucz się pisać i wróć za kilka lat.
Piszesz na poważnym forum bzdury. To nie jest forum o Sci-Fi... Tutaj zastanawiamy się nad realnymi sprawami a fikcję wykluczamy. Każdy badacz, w szczególności zjawisk paranormalnych, powinien mieć szeroką wiedzę z wielu dziedzin. Elementarne podstawy! Zarówno, do prowadzenia badań jak i do polemiki z innymi badaczami.
Ty, tego nie masz.
Weź książkę do biologii i poczytaj o genetyce.
To, że jakaś teoria ci się podoba i jest fajna, nie oznacza, że masz w to święcie wierzyć i czego by kto nie powiedział, to ty jak ta krowa na granicy, zdania nie zmienisz.
Poczytaj publikacje naukowe a nie tylko Danikena.

Jeśli chcesz, snuć teorie wyssane z palca, to faktycznie, to forum nie jest dla ciebie. Idź tam, gdzie się wszyscy podniecają byle sensacją i nie zastanawiają się, czy jest w tym choć nutka realności.

Jak chcesz natomiast, przebadać teorię od prawa do lewa i na wszystkie strony i na właściwym poziomie, to dobrze trafiłeś. Tylko przestań się upierać jak jakiś smarkacz. Myśl, sprawdzaj, BADAJ!

Dziękuję, skończyłam.

PS, czy ty nie pisujesz też czasem do AR w CDA? Do działu LOLki? ;p

Ps2. Tak, robimy to specjalnie by zamknąć ci usta, by prawda, którą niesiesz, niczym ten Prometeusz, nigdy nie ujrzała światła dziennego. (tu złowieszczy śmiech)
Chcemy cię ośmieszyć bo wiesz coś, czego ludzkość wiedzieć nie może! Jeszcze nie dorośliśmy.... Wybacz, Paranormalium to pradawny zakon strzegący wiedzy tajemnej. (Wania! Weź wiaderko naboi, i wsiadaj do Wołgi. Mamy tu takiego, co wie zbyt wiele!)

@Arek
Ale do Świata Dysku? ^^
harone

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: harone »

Wiesz racja jest jak sami wiecie co każdy ma swoją więc może wróćmy do głównego tematu nieistotna a nie kłóćmy się o genetykę albo zakończmy dyskusję i załóżmy dyskusję o genetyce ufologiem jestem już spory kawał czasu więc znam poszczególne teorie nie czytam tylko Danikena ale też innych autorów takich jak np Stanton Friednam. Arku tutaj masz linka do owej strony o której napisałem powyżej http://wolnomularstwo.pl/ co do masonów obecnych na tym forum nie miałem na myśli osób wypowiadających się w tym wątku tylko w innych wątkach/
ps z cda nie mam nic wspólnego nie bywam na takich prostackich portalach
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: Karoolczak »

Chłopie błagam Cie ! Uzywaj P R Z E C I N K O W. Jezeli chcesz z nami dyskutowac, to powinienes byc otwarty na wszelakie argumenty, a nie zasypywac nas swoimi (lub nie swoimi) teoriami, ktorych nie da się nawet w najmniejszym stopniu potwierdzic, a nasze najnormalniejsze, sceptyczne odpowiedzi atakujesz. Skad mozesz wiedziec, ze Ci reptilianie czy jak ich tam zwa - sa jaszczurowaci? Czy ktokolwiek ich widział lub z nimi rozmawiał, ze tak idealnie znasz ich technologie ? Moze odstaw gry na jakis czas i zajmij się czyms pozytecznym. Napisałes, ze juz nie jestes ufologiem... Co z Ciebie chłopie za ufolog, skoro nie umiesz wysłuchac innych i gadasz o przerosnietych jaszczurkach, tworzacych ludzkosc.... Na koniec chce Ci jeszcze powiedziec, abys odnosił się tutaj z szacunkiem i nie atakował nikogo. Kultura przede wszystkim ot co!
harone

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: harone »

W porządku karolczak czy możesz przedstawić nam swoją teorię ?? co sądzisz o tych artefaktach i figurkach przedstawiających kosmitów. Jaka jest twoja teoria??? czy ty też uważasz że oni przyczynili się do rozwoju ludskości??... :|
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: Karoolczak »

Hmmm obawiam się, ze takowej nie posiadam, ale neguje, ze zrobił to jakis Bog. Nie mozesz uwazac, ze kosmici przyczynili się do powstania ludzkosci, a jedynie przypuszczac. Bardzo prawdopodobne jest to, ze w przeszłosci nas odwiedzali, ale watpie, ze nas stworzyli... A co do figurek to sam nie wiem co o tym myslec...W sumie to jednak bede bardziej skłonny, ze to tylko ludzka wyobraznia.
harone

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: harone »

Widzisz ja mam takie wrażenie że rzeczywiście nas stworzył bóg dał nam różne zdolności tak że prawie jesteśmy podobni do niego. Ale oni podobno przybyli na ziemię kilka tysięcy lat temu i coś pomajstrowali w naszym dna tak że już podobno nie żyjemy ta długo jak wtedy i nie mamy zdolności psi. Nie mam pojęcia po co to mogli robić być może po to aby mieć nad nami lepszą kontrolę ale byli też chyba dobrzy obcy którzy nauczyli pierwotnego człowieka wielu rzeczy np obróbki metali lub budowy kamiennych budowli... :neutral:
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: Pandemonium »

Co ty za bzdury opowiadasz. Ta teoria nawet nie nadaję się do głupiego i naiwnego filmu sci-fi nie mówiąc już o jakiejkolwiek naukowej tezie. Naprawdę weź się zastanów nad swoimi poglądami ,bo to już zachodzi w pewien obłęd.

Wszystko to co mówisz to są spekulacje wyssane z palca nie mające żadnych racjonalnych podstaw, a tym bardziej nie ma na to żadnych dowodów. Po prostu ktoś kiedyś zadał sobie pytanie "co jeśli kosmici by odwiedzali ziemie" i zaczął wymyślać do nich całą otoczkę ,którą ty przyswoiłeś jako wiedzę. To naiwne. Naprawdę.

Jedyne co dzisiaj wiemy o tym zjawisku to... no właśnie co ? Tylko tyle ,że pojawiają się NOL'e ,które w większości przypadków da się racjonalnie wyjaśnić i ew. jakieś poszlaki w starożytnych malowidłach. Patrząc jednak na wspaniałą mitologię i folklor niektórych kultur można dojść do wniosku ,że jest to ich częścią i nic więcej. Gdzie tu miejsce na kosmitów ? Ja nie widzę absolutnie żadnych dowodów ,czy nawet przesłanek ,by mogli oni istnieć. Nawet kwestię spodków można wyjaśnić poprzez nazistowską technologię z drugiej wojny światowej. To ,że pracowali oni nad pojazdami w kształcie dysku jest już dawno udowodnione.

Oczywiście nie wątpię w życie pozaziemskie. Uważam ,że w tak rozległej przestrzeni jak wszechświat nie może być życia tylko na jednej planecie. To była by głupota i naiwność tak uważać. Nie ma na razie jednak na to żadnych dowodów i są to tylko przypuszczenia.
harone

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Post autor: harone »

:bumbum: Wiesz jakby tak każdy myślał to ufologia wogule nie miałaby racji bytu :lol:
a dowodów na ich istnienie nie ma i nigdy nie będzie dobrze wiesz z jakich powodów :maruda:
idąc takim tokiem myślenia można by stwierdzić że cała ufologia to jeden wielki obłęd.To tak samo jakbym spotkał kolegę na ulicy i powiedziałbym sobie że nie mam dowodów na to że go spotkałem.Widzę że uważasz także że ufolodzy badając ten fenomen przez prawie 60 lat wiedzą tylko tyle że są to prawdziwe latające spodki a nie halucynacja wierząc normalnym naukowcom też człowiek naraża się na kłamstwo jak można zaobserwować od kilkunastu lat nauka nie osiągneła większych sukcesów nie licząc prymitywnej stacji kosmicznej czy teleskopu Hubblea nie słyszałem o jakiś większych odkryciach naukowych.Podobno odkryto życie na marsie,wodę na księżycu i inne dziwne rzeczy ale naukowcy nadal miotają się nie wiedząc co ludziom konkretnego powiedzieć oto jak można im ufać np w związku z słynną twarzą na marsie to tylko wytwór skalny i nic więcej.Teorię nazistów również można poddać pod wątpliwość też mogę zarządać od ciebie dowodów których również nie masz podobnie jak ja na potwierdzenie swoich tez więc jak widzisz to działa w obie strony jak ktoś jest sceptykiem to może wszystko poddać pod wątpliwość nawet własne istnienie.. :lol: proponowałbym także kontynuować paleoastronautyczny wątek a nie ufologiczny... :bumbum:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Paleoastronautyka”