odnośnie wiadomości moderatora o zegarach śmierci.

Dyskusje na temat przepowiedni przyszłych zdarzeń
nerwus20
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-08-27, 13:12

odnośnie wiadomości moderatora o zegarach śmierci.

Post autor: nerwus20 »

Witam serdecznie!

Otóż tak jak pisał miłościwie nam panujący zegary śmierci to zło.... Zrobiłem sobie taki i już całkowicie pomijając ile to faktycznie kosztuje, to wynik był dla mnie wysoce niezadowalający, mało tego ostatnio trafiłem na ten artykuł : ***ciach***
i nie ukrywam, zacząłem się bać.

Proszę napiszcie co mam myśleć, a moderatora serwisu proszę o nie usuwanie posta bo moim celem nie jest namawianie do robienia sobie takich wróżb a jedynie podniesienie tematu ich dokładności a o tym właśnie mówi artykuł do którego odnośnik umieściłem w tym poście.

Pozdrawiam i czekam na opinie.
sosnowiczanin

Re: odnośnie wiadomości moderatora o zegarach śmierci.

Post autor: sosnowiczanin »

google site symulujacy abc news...

o rety, dobrze że wrzesień niedługo to i na takie durnoty mniej czasu będziecie mieli
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: odnośnie wiadomości moderatora o zegarach śmierci.

Post autor: Ivellios »

Sosnowiczaninie, te durnoty nie skończą się wraz z początkiem września. Oni za wysyłanie tego spamu dostają pieniądze. Jeśli trochę poszukać to w Internecie znajdzie się nawet ogłoszenia dotyczące rozsyłania na forach internetowych spamu reklamującego usługi SMS Premium.

A z Tobą, nerwus20, i Twoimi kolegami to ja się spotkam w sądzie, bo to co wy wyprawiacie to już jest szczyt chamstwa, bezczelności i ostre przegięcie w biały dzień. Obsrywacie równo Paranormalium, Life After Life (wczoraj chyba ze sto postów usunąłem!), jak również inne serwisy. Na Paranormalium mam zapisane kilkadziesiąt postów razem z waszymi emailami i IP (nie, nie usuwam ich, moderatorzy też tego nie robą - po prostu wasze reklamy archiwizujemy).

Była taka już żałosna i komiczna zarazem sytuacja na forum paranormalne.pl (też tam moderuję, niespodzianka!), że administrator dodał reklamowane przez was strony do czarnej listy, tak że nie pokazują się linki do nich prowadzące. Jeden z Twoich kolegów, nerwus20, widząc, że mu wycięło linka... założył nowy temat z pytaniem, dlaczego nie może go dodać! To już jest naprawdę szczyt bezczelności, to tak jakby przyszedł i zapytał "cześć, chcę ci nasrać pod oknem a nie mogę, wyjaśnij mi dlaczego".

Ostrzegam - za spamowanie dostajecie, zgadując, jakieś marne 50 zł, a gdy wyślę na was donos w odpowiednie miejsce, możecie stracić nawet 5000. Gówno mnie obchodzi czy macie co żreć i za co żyć, są inne sposoby na zarabianie pieniędzy. Rozsyłanie niezamówionej informacji handlowej stanowi przestępstwo i jest ścigane na wniosek pokrzywdzonego, w tym wypadku mnie.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: odnośnie wiadomości moderatora o zegarach śmierci.

Post autor: Darnok »

Bać to się dopiero zaczniecie :)
leszek

Re: odnośnie wiadomości moderatora o zegarach śmierci.

Post autor: leszek »

Ileż można znieść to co robia ci bałwani? Wszedzie tylko SPAM SPAM SPAM SPAM i jeszcze raz SPAM! Wchodze poczytać coś sensownego, a tu - SPAM! Chore...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Proroctwa i przepowiednie”