Kartoteka

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
Enlil
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 173
Rejestracja: 2005-05-25, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Enlil »

Imię: Krzysiek
Inne xywki: Krzemień, Logan
Wiek: 20,5 wiosen
Skąd: z Łodzi
Zaiteresowania: RPG(wszystkie), gry bitewne(WFB, WH40K, LoTR), fantastyka, magia, zjawiska paranormalne+ wszystko inne
Ulubiony film: "Ostatni Smok"(DragonHeart - jak ja kocham polskie tłumaczenia....)
Ulubiona ksiązka: "Mgły Avalonu"
Muzyka: ogólnie rózne celtyckie klimaty ale najbardziej lubie Clannad i Loreene McKennit
Ulubione zarło: pizza z Da Grasso :D

No to tyle........
KARzYŚ i KOALA
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2005-06-03, 22:30
Lokalizacja: ostrów wlkp

Post autor: KARzYŚ i KOALA »

KARzYŚ -
zaintersowania : muzyka ( depeche mode ) , gotowanie ( uwielbiam ), zjawiska paranormalne ( oczywiście :D ) no i....imprezy z browarkiem i muzyką :D

ulubione filmy : Lsnienie Kinga , Czerwona róza Kinga , Inni , 12 małp , Niesmiertelny ....
ulubione seriale : Nikita , Robin Hood , Niesmiertelny

co lubię : ludzi zwariowanych mających swoje zdanie, koleżeńskich , nie komercyjnych , a alternatywnych :D ..

czego nie lubię : komercji ( ogólnie ) , cwaniaczków gotowych tylko do zadymy bez powodu , za bardzo wypacykowanych dziewczyn - materialistek , dewoctwa ....


KOALA -
Zainteresowania : muzyka ( depeche mode , front line assmbly , nitzer ebb ) , dobra książka ( Imie róży ) i film , parapsyhologia , kulinaria , przyroda

ulubione filmy : Lot nad kukółczym gniazdem i wszystkie filmy Kinga
seriale : komediowe angielskie , Czynnik PSI ,

czego nie lubię : cwaniactwa , fałszu i chamstwa
co lubię : to samo co KARzyŚ :D
#root
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2005-06-06, 17:16
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: #root »

Imię: Grzegorz
Wiek: 16 Latek
Miasto: Łódź...
Zainteresowania: Komputer, Programowanie, Parapsychologia, Religie, Koszykówka.
Muzyka: Amerykański HipHop, Old School, DnB, Technotrans, Break'N'Beat.
Wygląd: Wzrost: 176 cm, Waga: 68 kg, Oczy: Niebieskie, Obecnie nie posiadający włosów :D

Wolny czas: Imprezy, Wypady ze znajomymi, Komputerek.
Dewiza życiowa: Wystrzegać się frajerstwa, Być całkowicie niezależnym.

To chyba wszystko... 8)
Zuzia
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: 2005-05-30, 02:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zuzia »

Jak wszyscy to i ja :D nie pchać się nie lubię tłoku
imię: Zuzia
wiek: kurcze co za pytanie :shock: staruucha....normalnie na miotle :675:
Zwierzęta: obecnie królica - miniaturka koloru miodowego zwana "Trusią", poprzednio kot rasy pers ogromnie utytułowany i co z tego jak bez kultury "cham politurowany"
muzyka: jak leci... żartowałam Perfekt, Lombard, Budka Suflera, Cora, Tina Turner e taaam zależy od nastroju :D chwili....
Zainteresowania: podróże, reiki, huna, runy, tarot, wahadełko itd.... wszystko co ciekawe, nowe poglądy hmm no cóż chyba dziwne , ale moje własne i jeżeli ktoś mnie do czegoś przekona to potrafię zmienić zdanie :D
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Kartoteka

Post autor: Ivellios »

Ten temat zakładam z myślą, że opiszecie tutaj siebie. Parę słów o sobie, zainteresowaniach itd.
Lavyrania
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2005-08-28, 23:15
Lokalizacja: obłęd

Post autor: Lavyrania »

Bla bla bla bla ; p
Ostatnio zmieniony 2007-08-10, 19:32 przez Lavyrania, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
p1tbull
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 110
Rejestracja: 2005-08-28, 23:39
Lokalizacja: z pokoju

Post autor: p1tbull »

No to co jak się opisywac to juz kilka razy :D A mianowicie ma 17 lat interesuje się glownie spirytyzmem. Kocham swoja dziewczyne! Lubie wloska kuchnie i swoj komputer :P
Ostatnio zmieniony 2005-10-27, 18:54 przez p1tbull, łącznie zmieniany 1 raz.
Marion Raven

Post autor: Marion Raven »

Terve! Jestem Marion Raven, interesuje się ezoteryką i masą innych rzeczy których nie chce mi się teraz wypisywać...
Blessed Be
Orion6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2005-08-30, 19:17
Lokalizacja: nawiedzona chałupa za miastem

Post autor: Orion6 »

Mam na imię Piotrek, interesuje się ezoteryką od niedawna. Zaczynam właśnie prace z runami :D
Kaamos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: 2005-09-01, 22:37
Lokalizacja: z mroku...

Post autor: Kaamos »

No to i ja się wpisze do tej kartoteki kryminalnej ;)

Nie bede się rozpisywal, bo wiekszosc i tak mnie zna... Pod nickiem Unknown.

Dawno juz na forum nie zagladalem i w koncu postanowilem to zrobic... A tu widze "przeniesione". Tu dla odmiany patrze, ze od nowa wszystko... Ale wszedlem, zarejestrowalem się, to mnie macie.

Zatem hey wszystkim.
FeiDei

Post autor: FeiDei »

Verdin Abbils
ech wiec jestem fei dei ;p
dobra interesuje się zjawiskiem UFO USO ech i troche kryptozoologia
Gość

Hej to chyba ja

Post autor: Gość »

Jestem Jalila, to moje sufickie imię. Normalne imie to Justyna.
Jestem z Torunia.
Jestem pasjonatem nauk sufickich. Od 17 lat należę do Zakonu Sufickiego. Niedawno zostałam nauczycielem sufickim. Zaczynam prowadzić medytacje sufickie w Toruniu.
Mam równiez plany wydawnicze. Już w połowie października będę zachęcać do lektury. Ale o tym niedługo.
Mam swoją stronke w necie: www.dobrysufi.of.pl
Zapraszam wszystkich do odwiedzin.
Aphista

Post autor: Aphista »

Jaka jestem - to powinno wyjść w praniu, a nie tak... no, na łatwiznę, że niby jak to tak, ja się tutaj rozpiszę ii... :shock: Koniec katarynkowania.

Stwierdziłam, że takie informacje, jak imię, wiek, miejsce zamieszkania i inne temu podobne rzeczy są tutaj zbędne, zatem:
fanatyczka fioletu, zainteresowana kulturą Dalekiego Wschodu oraz ezoteryką und okultyzmem (niespodzianka!) oraz wszelkimi rzeczami mającymi jakikolwiek związek z wcześniej wspomnianymi nurtami.
lubię: gotować, co ponoć jest niespotykane - kto to widział takie fascynacje u nowoczesnej kobiety, kolejna kura domowa (sic!), śpiewać pod prysznicem niemieckie piosenki o niezrozumiałych dla mnie samej tekstach i nie tylko, wszelkie złośliwości z mojej strony są normą.
panikuję na widok os, pszczół i temu podobnych, przerażających potworów.
regularnie zmieniam plany na przyszłość.
[Halina Poświatowska, moje guru ♥ ]

To ja już skończyłam. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2005-11-29, 23:18 przez Aphista, łącznie zmieniany 2 razy.
assamite
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 102
Rejestracja: 2005-08-31, 09:27
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: assamite »

Jak wszyscy to wszyscy...

Na Imie: Kuba
Miasto: Rzeszów
Wiek: 17 (w grudniu 18!!!! :D )
Zainteresowania?
:arrow: Spirytyzm
:arrow: Magia
:arrow: Po Części Wampiryzm
:arrow: Html
:arrow: Grafika Komputerowa
:arrow: Animacje Komputerowe

Wydaje mi się ze wystarczy 8)
Kartoteka

Opis siebie

Post autor: Kartoteka »

Jak mam opisać siebie to zaczne tak od 15 lat jestem wysłanikiem światłłości ,zajmuje się rozwojem duchowym , a zatem medytacją ,pracą nad świetlistym ciałem i innymi praktykami.Pozatym jestem sufim.
A poza duchowościo lubie dobro muzyke medytacyjną i ambient .
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Na czacie czesto pytaja mnie czemu Titania......Nick ten nie ma nic wspolnego z Titanikien :roll:.
Titania jest krolowa elfow w "Sen nocy letniej" lol

Mambe - - -wlascicielke tego forum i czatu poznalam juz kiedys na forum o reiki:)).
Ona jest tolerancyja dla wszystkich i otwarta na dyskusje:) nie kasuje moich wypowiedzi i nie przenosi ich do kawiarni tak jak np. Metatron :roll: Dlatego czuje się tu dobrze i znalazlam ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach.

No i jak to na elfy dostoi mam wiele zainteresowan jak Usui Reiki (jestem w trakcie robienia Kundalini R.), ogolna praca z energiami, Huna,
lubie wyslannikow swiatla o ile nie naleza do jakiejs sekty a raczej swoim sposobem bycia i zachowaniem wnosza swiatlo i szczescie jak przekrocza prog :D .....

Ucze się i szukam................. //prezent
Aethus

Eeee...

Post autor: Aethus »

(to nie było inteligentne - wiem :D) jakoś nie wiem co napisac... im wiecej siedze w tej ezoteryce tym bardziej się gubie i tym bardziej jestem przekonany że to moja droga życiowa:) no i tak: jako że lubicie się chwalić (ja tez lubie) to napisze ze tam troche czmonię z runami, z magią, coś tam wróże czasem, coś tam energetyzuję... ogółem nie znam się na niczym szczególnym. A w wiekszości przypadków mam durne pomysły:) nie lubie KK mimo że należe do niego...:P bardziej mi do wiccanizmu:) [glow=green]blessed be[/glow] :roll: :lol: :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”