Kartoteka

Poznajmy się!
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

Imię : Arni
Pseudonim : Raziel - bo mi się podoba :P
Wiek : 13 [ dla was to gówniarz jestem :D ]
Zainteresowania : Gra na gitarze, parapsychologia oraz inne sprawy paranormalne, wszystko co jest niezwykłe, Muzyka - Rock, Metal i Blues
Ulubione zespoły : Pink Floyd, Deep Purple, Moonspell, Kat ,Dżem i wiele innych ...
Wygląd : wzrost - 180 cm, waga: duża , długie ciemnobrązowe włosy
Cechy charakteru : Miły, Uczciwy, w miarę cierpliwy, ... zresztą nie umiem być samokrytyczny
Co lubię : Moją gitarę, samotność, wspaniałą muzykę ...
Czego nie lubię : Drechów, rasistów, ogólnie złych ludzi, przeklinania
Nailer
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2006-08-24, 12:53
Lokalizacja: Biecz

Post autor: Nailer »

Imie: Piotr
Pseudo: Nailer, szkolne magik
Wiek: 16
Zainteresowania: iluzja, magia, ezoteryka, militaria(ASG), motoryzacja, pirotechnika/chemia
ulubionu aktor: Martin Lawrence, Eddie Murphy, Will Smith, Chris Tucker - kurde same murzyny ;p
ulubione filmy: wszystkie z w/w aktorami (szczegolnie z pierwszym) i ogolnie lepsze komedie, pozniej akcja i

horrory.
ulubione anime: DB, Evangelion, GTO
ulubione gry: przedewszystkim RTS (np. starcraft,outlive), RPG (np.Gothic, blade of darknes, diablo) i oczywiscie

FPP (np. AA,SWAT 4, Rainbow six, splinter cell itp) poza wszystkimi to uwielbiam Mafie ;p - gra jest poprostu the

best ;p
ulubione zajęcia: wszystkie związane z duzymi dawkami adrenaliny ;p

Pozdr.
sasquatch89
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 57
Rejestracja: 2006-09-15, 23:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: sasquatch89 »

Więc tak

Imię: Adam

Pseudonimy: Adidas, Sasquatch,
Wiek: 17 lat

Zainteresowania:
- historia starożytna
- astronomia (troszeczke)
- komputery
- gry RPG i przygodowe
- książki fantasy

Ulubione rodzaje muzyki: właściwie wszystko po trochu

Ulubieni wykonawcy: System of the Down
Ulubione książki: Achaja (wszystkie tomy), Władca Pierścieni

Najchętniej zajadam: fast food

Zbieram: na razie nic

Cenię sobie: prawdomówność i życzliwość

Lubię: rozmowę z przyjaciółmi i osobami, z którymi znajduję wspólny język

Nie nawidzę: chamstwa

Czego nie robię i robić nie zamierzam: Bać się 2012 :twisted:
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Imie Michał chociaż wszyscy mówią Solon.

Zamieszkuje podobno w dziwnym miejscu ale ja tam nie wiem :P.

O mnie pare słów:
Jestem nowo przyjętym studentem politechniki osoba o dość dziwnym usposobieni, które swoje wady lubi do tego stopnia, iż nie chce ich zmieniać. Więc, jakie wszelkie próby skazane są na nie powodzenie.

Strasznie lubię tajemnice uwielbiam je zgłębiać i jest to stanowczo moja mania prześladowczą. Niech będzie to ostrzeżenie :P.

Tak naprawdę najlepiej mnie poznać i samemu sobie stworzyć portret mojej osoby.
Czyż w ten sposób nie uczymy się o sobie samych poznając innych?

Zajmuje się maniakalnym słuchaniem muzyki przy delikatnym blasku świec. Czytaniem książek i filozofowaniu, na które pozwala mój skąpy intelekt.

Spoglądaniem w gwiazdy i spisywaniem moich spostrzeżeń dla niewielkiego grona przyjaciół, których nie przeraża ta twórczość.


Słuchaniem świata i wędrowaniu po jego delikatnych niciach w ciągłej niekończącej się drodze poznania.

Leżeniem pod kocykiem i leniuchowaniem :P to lubię najbardziej dajcie mi kocyk i poduszkę a dam wam spokój :D.

Och zapomniałbym sianiem chaosu, który chyba podąża za mną krok w krok wiec uwaga na wszelkie przedmioty, które łatwo podają się uszkodzeniu.

A tego co lubie i mnie interesuje łatwo się domyślić lub poprostu mocno śnić :D.
Schnappi
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 121
Rejestracja: 2006-09-06, 22:10
Lokalizacja: Kłodawa

Post autor: Schnappi »

List gończy
Obywatel poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości za wkładanie flag Prawa i Sprawiedliwości w psie odchody na boisku szkolnym.


Imię: Przemek
Ksywa: w necie tylko Schnappi, po za tym: Gadziolog, Hepatolog,
Data urodzenia: 11marca 1991
Wygląd: 182 cm na razie, chudy jak szczapa. Zainteresowania: herpetologia, kryptozoologia, arachnologia, entomologia, biologia ogólnie, kosmologia, astronomia, terrarystyka, dzieje cesarstwa rzymskiego, historia XX wieku, zwłaszcza II wojna światowa, zjawiska paranormalne, fotografia (zwłaszcza gadów i płazów), jazda na rowerze, słuchanie dobrej muzyki (broń Boże typu metal czy rock),
Ulubiony....
- zespół muzyczny: Depeche mode,
- film: ,,Wasabi: Hubert Zawodowiec'', ,,Ewolucja'', ,,Kariera Nikosia Dyzmy'', ,,Faceci w czerni'', ,,Sok z żuka'', ,,Milczenie owiec'' (którego to niestety nie miałem okazji w całości obejrzeć :( ), ,,Szpital Królestwo'' (nowsza wersja) i dobre horrory, ,,Indiana Jones'',
- serial: ,,Zagubieni'', ,,Kryminalni'', ,,Horoskop śmierci'',
- zwierzę: wąż, jaszczurka, krokodyl, żółw morski, kot domowy, lampart, pająki,
Co jeszcze.....
Nienawidzę: cywilizacji i niszczenia przyrody przez Homo sapiens, polityki, partii PiS i LPR, Wszechpolaków, pustych puszczających się z mentowatymi chłopakami, których równierz nienawidzę dziewuch, konserwatyzmu i zdewocienia Amerykanów, egoizmu, zarozumiałości, układów i kumoterstwa, Radia Maryja, TV Trwam,
Mogę być niebezpieczny dla: moherowych beretów.

Jaki jestem...?
Uczynny (gdyby nie ja prawie nikt inny z mojej klasy nie miałby PRACY DOMOWEJ ), nieśmiały, nerwowy, nieskory do przemocy fizycznej (każdy bez trudu by mi dołożył :P ), ale wybuchowy i choleryczny, czasami trochę świrujący.

Tyle chyba wystarczy. :)
Ostatnio zmieniony 2007-08-13, 21:54 przez Schnappi, łącznie zmieniany 5 razy.
Mamuna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2006-09-24, 15:01
Lokalizacja: północ

Post autor: Mamuna »

Imię-jedna z królowych Hiszpanii miała takie samo
Wiek: - ^^ nawet na torturach nie wyjawie
Zainteresowania-różne
Ulubione rodzaje muzyki-w zależności od nastroju
Ulubione książki-mitologie
Najchętniej zajadam-rybę dorszem zwaną
Cenię sobie-spokój
Lubię- :P siebie
Za to nienawidzę- :x polityków
Czego nie robię i robić nie zamierzam-kraść,zabijać
Karany/Nie karany-na razie nie karana :D
swiecki45
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2007-01-07, 21:08
Lokalizacja: Sanok

Post autor: swiecki45 »

To pomoge Ci podwyzszyc nieco srednia wieku tego forum ha ha.Interesuje się wieloma zagadnieniami z dziedziny ezoteryki jak magia,mistyka ,energoterapia itd.Gdyby nie wrodzone lenistwo moze bylbym juz o progu oswiecenia a tak tylko siedze w teorii...Niestety obawiam się ze w zwiazku z malym ruchem na tym forum nawet nie mymienie z nikim zadnych uwag.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Miło Pana powitać, mam nadzieję że pozwoli Pan sobie zagościć u nas na dłużej




Pozdrawiam, Młody ;)
DeaD-AnGel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2007-02-27, 20:30
Lokalizacja: Z mHroku

Post autor: DeaD-AnGel »

No to teraz jaa...
Mam 15 latek(chyba nie jestem najmłodszą dziewczyną, co?) i na imię Magda. Interseuje się wampiryzmem, strasznymi historiami i wszystkim co związane z duchami. W wolnym czasie oglądam jackassy i włócze się gdzieś z przyjaciółmi. Nienawidze hip hopu i disco polo xP Moimi ulubionymi zespołami są: Linkin Park, Limp Bizkit i CKY. Tyle? Tyle!
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

DeaD-AnGel pisze:chyba nie jestem najmłodszą dziewczyną
oj nie XD :]
DeaD-AnGel pisze:strasznymi historiami i wszystkim co związane z duchami
a jakies wlasne doswiadczenia w tym zakresie masz?
DeaD-AnGel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2007-02-27, 20:30
Lokalizacja: Z mHroku

Post autor: DeaD-AnGel »

cleric, chyba raczej nie.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

DeaD-AnGel, ale jesteś jedną z najmłodszych ;) Choć rzeczywiście nie najmłodszą.

Pozwoliłem sobie scalić dwie kartoteki, tą z Paranormalium i tą z Ezo.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Ale interesuje się wampiryzmem, a to już moja działka :D Witam Ciebie DeaD-AnGel, i zapraszam do działu wampiryzm.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Wyciąg z prezentacji (vel reklamy, jak kto woli) wykonanej na konkurs na Mistera Paranormalne.pl (Boże, w co ja się pakuję...)<BR><BR><b>Punkt pierwszy: użyszkodnik pokrótce wyjaśnia, co chce napisać i po kiego grzyba</b><BR><BR>Celem tejże reklamówki jest przedstawienie atutów osoby się reklamującej, czyli mnie, skromnego mieszkańca Katowic :P Z powodu wrodzonej skromności trudno mi będzie pokazać, dlaczego to właśnie ja jestem tym naj naj, spróbuję jednak to zadanie wykonać.<BR><BR><b>Atut pierwszy: umuzykalnienie użytkownika</b><BR><BR>Zagram, co kto chce i kiedy chce, oczywiście w aranżacji fagotowej ;) Na fagocie gram od sześciu lat, zaś na instrumentach klawiszowych typu fortepian, keyboard, mikroskopowe pianino dla przedszkolaków i innych - od 13 lat. W wolnych chwilach przerabiam na wersje fagotowe utwory znanych zespołów rockowych (i nie tylko), takich jak Guns N' Roses czy Budka Suflera.<BR><BR><b>Atut drugi: webmastering</b><BR><BR>Potrzebujesz szablonu na bloga? Nie wiesz, jak usunąć tą pochrzanioną reklamę z Lycosa? Męczysz się żeby wsadzić w profilu na Epulsie muzyczkę w tle? Nie ma sprawy! Zawsze pomogę.<BR><BR><b>Atut trzeci: językoznawstwo nabyte</b><BR><BR>Jeśli potrzebujesz pomocy z języka angielskiego - śmiało możesz do mnie przyjść. Tłumaczę bardzo wiele artykułów z angielskiego na polski, obecnie mam na dysku zapisane ponad 210 artykułów/newsów/innych treści przetłumaczonych na język polski, wszystkie ukazały się bądź to w Paranormalium, bądź to w VRP, bądź to w KryptoZoo, lub też w NPN. Jeden z artykułów doczekał się w grudniu 2006 roku publikacji na łamach czasopisma "Nieznany Świat" ;)<BR><BR><b>Atut czwarty: charakter</b><BR><BR>Mało wygadany. Ale jak już walnę hasełko to cała sala ryje ze śmiechu.<BR>
Z uporem maniaka tworzę neologizmy w średnio do tego odpowiednich momentach. Jestem np niepełnozdrowy, zaś osobę wyjątkowo głupią określam mianem impotenta intelektualnego.<BR>Staram się być miły, choć nie zawsze się to udaje :P<BR><BR><b>Atut (?)* piąty: wygląd</b><BR><BR>Prawie dwumetrowy gigant. Wszędzie dosięgnę, aczkolwiek nie wszędzie się mieszczę...<BR>Do dziewczyn: jeśliś zmęczona, niewiasto, chętnie ponoszę... :P nie tylko torebki z zakupami... ;)<BR><BR>Jako niedoszły kandydat na Maskotkę ( :P ) chcę się przede wszystkim przekonać, co o mnie sądzą inni.<BR><BR>Dziękuję, że ze chcieliście przeczytać ten krótki wykład :P<BR><BR>_____<BR>*według niektórych...
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Iv, skromnie, do rzeczy, no poprostu git!!
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Tia, do rzeczy... :lol:
Miałem się tylko "zareklamować", a że wyszło tak jak wyszło... :P
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Ja bym powiedział: Kicks ass... tylko nie nasz Ass
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

ta to jest problem w tym nicku że można go tak skrócić :P

Iv- ciekawie, w sumie fajna sprawa i ogółem nice.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”