Mój Żywioł...

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Mój Żywioł...

Post autor: Vampirio »

Według mnie żywioły to woda, ziemia, ogień i powietrze. A jeśli chodzi o feng shui to jak mogę stwierdzić jaki jest mój żywioł?
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Mój Żywioł...

Post autor: asto »

chodzi o wiatr i wodę jednocześnie, czyli 2 żywioły naturalne, jednak o feng shui nie mozna chyba powiedzieć ze jest to odmiana żywiołu tylko z tego się składa... z dwóch
miszczunio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2019-05-05, 15:24

Re: Mój Żywioł...

Post autor: miszczunio »

Moim żywiołem jest ogień dlatego potrafię zapalać rzeczy na odległość. Ostatnio jak miałem grila z kolegami to nikt nie miał ognia żeby go rozpalić. Dobrze ja tam byłem i po krótkim skupieniu wytworzylem taką energię że wegle zaczęły się palić. Niektórzy znajomi nie mogli w to uwierzyć. Ale jak osiągnie się taki poziom jaki posiadam to jest to do wykonania.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Mój Żywioł...

Post autor: Ivellios »

@miszczunio, z całym szacunkiem, ale opowieści, jakie serwujesz na tym forum, brzmią mało wiarygodnie.
miszczunio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2019-05-05, 15:24

Re: Mój Żywioł...

Post autor: miszczunio »

Nie musisz wierzyć jak nie chcesz. Jednak nie mam powodu żeby kłamać, kiedyś może w końcu bardziej otworzysz swój umysł i duszę bo pamiętaj że "błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli"
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Mój Żywioł...

Post autor: Ivellios »

"Musisz otworzyć to i tamto". Typowo ezoteryczne ezograżonowe/ezojanuszowe słodkie pierdzenie :) Staram się mieć otwarty umysł, jednak otwartość umysłu nie może oznaczać automatycznie bezkrytycznego przyjmowania wszystkiego, co "brzmi alternatywnie". Uważam, że do wszystkiego powinno się podchodzić ze sceptycyzmem.
miszczunio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2019-05-05, 15:24

Re: Mój Żywioł...

Post autor: miszczunio »

Twój sceptycyzm cię zaślepia. Widocznie mało jeszcze wiesz o świecie duchowym i ezoteryce dlatego takie rzeczy mówisz. Znajdź swojego przewodnika duchowego który cię wprowadzi i rozwinie u ciebie potencjał energetyczne-ezoteryczny.
Kiedyś ludzie też myśleli że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Mój Żywioł...

Post autor: Ivellios »

Daruj już sobie, bo się pogrążasz.
miszczunio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2019-05-05, 15:24

Re: Mój Żywioł...

Post autor: miszczunio »

Myślałem że to jest forum dla osób wierzących w takie rzeczy ale widocznie nie. Jest tylko udawanie że się wierzy.
Sądziłem że ktoś będzie chętny wejść na wyższy poziom rozwoju i wibracji ale tu chyba nie ma takich.
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Mój Żywioł...

Post autor: AlbertKowalski »

Nie mylisz się z tym miszczuniu, że jest to forum dla wierzących w różne rzeczy. Potrafisz zapalać na odległość? Nagraj i wrzuć filmik. Z chęcią obejrzymy.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”