Zjawa w schronie?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
werewolf836
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2009-11-29, 15:54

Zjawa w schronie?

Post autor: werewolf836 »

Witam,dawno mnie nie było ,jednak postanowiłem wejsc i przedstawic nagranie wideo ktore jest bardzo dziwne,juz kiedys pisalem ze interesuje się urbexem,odwiedzanie miejsc opuszczonych itd w wiki sobie przeczytajcie :) Znajomy wrzucil filmik w ktorym wszedl do schronu i na forum wylapalismy pewien bardzo ciekawy szczegol,nie jest to zaden fake gdyz nie bawimy siue w takie denne gierki ,kilka osob zauwazylo cos na filmiku i zrobil się maly szumik,zobaczcie gdyz wyglada to bardzo interesujaco,ogladajcie do konca bo jest to istotne.
PATRZCIE DOKŁADNIE W 3:18 3:19 JAK KOLES WCHODZI I PATRZCIE W PRZEJSCIE,ZAUWAZYCIE COS DZIWNEGO.
http://www.youtube.com/watch?v=ETxCPrCL ... r_embedded
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: Ignorant »

Ja tam nic a nic dziwnego nie widzę.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: cleric »

moje rodzinne miasto :) przyznam, że nawet nie zauważyłam, że przy świebodzkim jest schron :P wracając do tematu - bez wątpienia coś tam znika w przejściu. facet z kamerą jest mega odważny, ja bym uciekła z wrzaskiem :) (o ile w ogóle bym tam weszła, ze strachu przed menelami i tym strasznym syfem w środku) Kwestia tego, czy to był jakiś jak najbardziej realny lokator tego schronu czy coś zupełnie innego
werewolf836
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2009-11-29, 15:54

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: werewolf836 »

Ignorant zobacz ten screen
http://screenshooter.net/1983653/rsyongf

cleric,zauwaz ze jak pozniej wchodzi do tego pomieszczenia tam nic nie ma,nie ma się gdzie ktos ukryc,a drzwi przy schodach sa zamkniete na lancuch :) zdjecia ze zamkniete na lancuch tez sa :) Ten fakt ze cos tam znika i tego nie ma budzi groze
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: Ignorant »

werewolf836 teraz widzę ... na filmiku też to zauważyłem teraz ;] Ciekawi mnie fakt dlaczego gdy poszedł to sprawdzić nie wziął kamery ... wtedy osoba która tam była mogła się ukryć ;] Może to było wszystko ustawione ;]
werewolf836
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2009-11-29, 15:54

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: werewolf836 »

Kurde ale gdzie się ukryl?W sumie ja tez mam taki odruch kiedy cos slysze to daje komus sprzet i ide sprawdzic.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: Ignorant »

Kurde ale gdzie się ukryl
Zauważ że gdy odkłada kamerę i coś tam sprawdza mija kilka sekund (w tym czasie ta osoba mogła by się schować za drzwiami w pomieszczeniu w którym jest wyjście) potem gdy osoba nagrywająca wchodzi do pomieszczenia z wyjściem kręci te zamknięte wyjście (w tym czasie spokojnie ta osoba mogła zza drzwi wyjść za plecami kamerzysty i się gdzieś schować (np. do tego rzekoko zaklinowanego pomieszczenia z rurami) potem kamerzysta kręci że za drzwiami nic nie ma itd. i zaczyna wychodzić ... Potem słychać ten stuk kiedy kamerzysta mówi "Jezus" ten stuk może być właśnie z pomieszczenia z rurami ;] I to moja chora teoria :P :D

Oczywiście to zadziała gdybyśmy założyli że wszystko było by ustalane z góry z kamerzystą itd. ;)
Altair123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2011-03-28, 12:03

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: Altair123 »

Ignorant twoja teoria bardo mi się podoba po co mieli by wchodzić i kamerować to pomieszczenie jeśli nie chcieli pokazać czegoś takiego. Nie udało im się nakręcić prawdziwego ducha więc sami go stworzyli.
Zawsze może to być tylko dziwnie wyglądający cień kamerzysty (często widzimy to co chcemy widzieć)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: cleric »

ten cień posiada własny cień :]
wlezli do schronu z kamerą, żeby pokazać jak wygląda wnętrze - mysle, ze nie oni jedni mają takie hobby. ale oczywiscie moze to być przebrany kolega/pan żul :]
Awatar użytkownika
Quantum
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 2010-11-14, 20:24

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: Quantum »

Nie wiem, może mi się wydaje, ale jak kamerzysta wchodzi do pomieszczenia z wyjściem w 4:16 widać drzwi do tego pokoju i przez chwilę widać jakby ludzki cień. Ale może to tylko gra światła. Jeśli to nie fake to bardzo interesujące ;) Co to za miasto? Wrocław?
Altair123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2011-03-28, 12:03

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: Altair123 »

Nie konieczne czasami nasz wzrok jest zawodny to białe ma przecież kolor tej ściany zdjęcie i nagranie jest niewyraźne
No może to ich hobby ale co by zaszkodziło podnieść sobie oglądalność małym duszkiem ?

-- 2011-03-28, 19:55 --

Quantum Wrocław to stolica dolnego śląska a Świebodzice to moje rodzinne miasteczko :P Często do Wrocka jeżę na zakupy ale pierwszy raz słyszę o nawiedzonych schronach w tamtych okolicach
Awatar użytkownika
Quantum
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 2010-11-14, 20:24

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: Quantum »

No tak ślepy jestem, pisze jak byk na yt :P A Wrocław wiem gdzie leży :P Że schrony są to się można domyślić ale czy nawiedzone to nie wiem :P
Altair123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2011-03-28, 12:03

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: Altair123 »

Czy są nawiedzone moim zdaniem nie, na pewno można to jakoś wytłumaczyć.
leszek

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: leszek »

Mysle, że to fake. Gdybym kręcił taki film, z pewnością nie położyłbym na ziemi kamery żeby iść zobaczyc co jest dalej. Jest ona potencjalnie moją bronią lub kiedy musiałbym nagle zaczac uciekać nie byłoby to wygodne próbowac chwycić ją w biegu. Mysle, że kamerzysta doskonale wiedział, że musi dac czas osobie w białym kitlu na schowanie się, bądż wyjście stamtąd. Skad możemy miec pewność, że drzwi wyjściowe są naprawde zamkniete?
werewolf836
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2009-11-29, 15:54

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: werewolf836 »

Altair123 pisze:Nie konieczne czasami nasz wzrok jest zawodny to białe ma przecież kolor tej ściany zdjęcie i nagranie jest niewyraźne
No może to ich hobby ale co by zaszkodziło podnieść sobie oglądalność małym duszkiem ?

-- 2011-03-28, 19:55 --

Quantum Wrocław to stolica dolnego śląska a Świebodzice to moje rodzinne miasteczko :P Często do Wrocka jeżę na zakupy ale pierwszy raz słyszę o nawiedzonych schronach w tamtych okolicach
Tzn nie chodzi o ogladalnosc i nie mialo to na celu wzbic ogladalnosc ,jest to normalnie wstawione na yt,dopiero na forum zauwazylismy ze cos tam jest,kurde ale nawet jak by ktos byl bo byly pierw krecone drzwi to bylo by slychac jak ktos idzie,cholera juz wie.

Znowu dopisze bo co się oglada to się dostrzega,jak wchodzi do tego pomieszczenia to nikt nie jest w stanie wyjsc drzwi maja jakies 50cm a widac ze napierw jest rzuut kamera na kawalek schodow i pozniej na reszte pomieszczenia,a jest to bardzo szybko wiec raczej czlowiek nie jest w stanie tak się przemknac.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: Ignorant »

Jakoś Ja dalej zostaję przy swoim ;] Mi to wygląda na wielki fejk ... jednym słowem wszystko ustawione od A do Z . Już od początku filmiku mi coś nie grało ... ten chłopak który to opowiada ma uśmiech na twarzy tak jakby wiedział że coś się stanie :D Też się zawsze uśmiecham jak wiem że jakieś "jaja" będą :P :D
werewolf836
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2009-11-29, 15:54

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: werewolf836 »

Ech :( a juz myslalem :(
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: Ignorant »

Ech :( a juz myslalem :(

werewolf836 Ja na samym początku też w takich sprawach dopatrtywałem się rzeczy nadprzyrodzonych i w ogóle ale po pewnym czasie zrozumiałem że takie coś nie ma po prostu najmniejszego sensu ... To oczywiście nie oznacza że nie wierzę w takie coś bo dalej wierzę ^^ Tylko że teraz czekam aż w końcu trafi się sprawa której nie będzie się dało w żaden racjonalny sposób wyjaśnić i będę w stanie uwieżyć że to prawda :D :P
Altair123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2011-03-28, 12:03

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: Altair123 »

Większość takich nagrać to oszustwa. Jeśli chcesz zobaczyć ducha to na 100% go zobaczysz.
Nie przejmuj się i powodzenia w dalszym polowaniu na duchy.
werewolf836
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2009-11-29, 15:54

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: werewolf836 »

A jeszcze ta mala sprawa z cieniem za drzwiami ze ktos tam niby byl,za drzwiami nie ma nic bo jest tam sciana a co do cienia to poswiata od latarki chyba padala na reke z kamera nagrywajacego i zauwazcie ze jesli latarka ruszyl w dol cien szedl do gory a jak do gory latarka to cien na dol mowa o 4:17
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”