Glos zdolnosc slyszenia wypowiedzianych slow POMOCY!

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Mega27

Glos zdolnosc slyszenia wypowiedzianych slow POMOCY!

Post autor: Mega27 »

Witam sprawa wyglada tak,od jakiegos czasu zalwazylem u siebie zdolnosc uslyszenie w myslach wypowiedzianych slow lub slowa przez postrone osoby,najczesciej znajdujace się nie daleko lecz nie majac mozliwosci uslyszenia wypowiedzianych ich slow na wlasne uszy.Na poczatku myslalem ze zaczyna mi w jakims stopniu psycha fiksowac podchodzilem do tego na dystansie.Lecz pewne sytuacje w ktorych przejawialy się te glosy zaczynaly dawac mi do myslenia ze jednak maja one sens.Ukladaly się w sensowne sytuacje ktore moga miec miejsce.Przytocze ostatnio sytuacje poznalem pewna dziewczyne po spedzonym wieczorze razem odworzac ja do domu ,zatrzymalem się w celu zalatwienia potrzeby.W momencie kiedy stalem w odleglosci okolo 4m od samochodu poczulem uslyszalem slowa niezly jest.Podkreslam ze slyszem slowo lub krotkie zdanie roznie to bywa tak szczerze.Hmm zaciekawilo mnie to czy to jest prawda,na drugi dzien poprostu się jej spytalem.W tej chwili jak bylem na zewnatrz czy pomyslala sobie o mnie ze jestem niezly i się okazalo ze tak bylo.Prosze mi wierzyc ze naleze do osob powaznych i piszac to jestem na takim etapie ze zaczynam w to wierzyc ze jednak moze to byc prawda.Bo szczerze zaczynam dochodzic ze przez pewne sytuacje w nie dalekiej przeszlosci ktore mialy miejsce ,przez nie mogly mi się pewne zmysly wyostrzyc jak to się mowi wszystko zaczyna skladac się w calosc.I jesli jednak jest cos w tym chcial bym zaczac nad tym panowac i przejac kontrole.Prosze o pomoc osob powaznych a nie pisanie mi bez sensowych postow nie majac pojecia w temacie.Mogem komus konkretnemu opisac cala sytuacje dokladniej.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Glos zdolnosc slyszenia wypowiedzianych slow POMOCY!

Post autor: Iluzjonista »

Prosze o pomoc osob powaznych a nie pisanie mi bez sensowych postow nie majac pojecia w temacie.
Chcesz za wszelka cenę usłyszeć od innych,ze jesteś wyjątkowy.
Jednak radzę skonsultować się ze specjalistą,bo z tym nie ma żartów.
Z pewnością na tym forum nie ma nikogo wiarygodnego,kto by umiał czytać w ludzkich myślach. Może to po prostu zwykły przypadek,ze wiedziałeś co o Tobie pomyślała...
Awatar użytkownika
Derawen
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2010-12-04, 16:18

Re: Glos zdolnosc slyszenia wypowiedzianych slow POMOCY!

Post autor: Derawen »

Iluzjonista pisze: Chcesz za wszelka cenę usłyszeć od innych,ze jesteś wyjątkowy.
Jednak radzę skonsultować się ze specjalistą,bo z tym nie ma żartów.
Z pewnością na tym forum nie ma nikogo wiarygodnego,kto by umiał czytać w ludzkich myślach. Może to po prostu zwykły przypadek,ze wiedziałeś co o Tobie pomyślała...
Pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić.. Co chwile kiedy ktoś opiszę swoją sytuacje piszesz to zdanie: "Chcesz za wszelka cenę usłyszeć (jak może usłyszeć skoro jest napisane? [tak w sumie sobie napisałem, a co mi tam]) od innych,ze jesteś wyjątkowy.", a może faktycznie ma predyspozycje.. Zacznijmy od tego, że nie każdy chce to usłyszeć dlatego też musisz być troszkę ufny.. I jeszcze zacznijmy od tego, że twój post no nie powala na nogi staraj się chodź trochę pomagać ludziom.. Ale nie ma co pisać, nie widzę sensu ciągnąć dalej tego tematu..

Zacznijmy od twojego problemu:
Pierwsza sprawa słyszysz słowa lub dane słowo.. Nie jesteś w stanie utrzymywać tego ciągle, a zatem nad tym o ile to prawda nie panujesz nad tą "zdolnością". Wybacz, że w taki sposób będę opisywać, ale jestem pesymistycznie nastawiony do Twojego problemu.. Lecz do sprawy.. Jak słyszysz te głosy? Jakbyś ty je wypowiadał, czy też jako osoba, której myśli odbierasz? Przykład który nam dałeś, że miał sprawdzić czy rzeczywiście posiadłeś ową zdolność jest trochę mizerny.. "Niezły jest" dobrze, nawet w katolicyzmie jest mowa o dbaniu o swą świątynie (ciało).. Dlatego jeśli wiesz, że twoja zewnętrzna struktura ciała jest niezła mogłeś sam sobie dopowiedzieć.. Ale to tłumaczenie jest suche i pozbawione weny.. Ale możemy rozpatrzeć sobie go inaczej.. Przy drugim spotkaniu zapytałeś ją czy sobie pomyślała/powiedziała o tym będąc samą w samochodzie.. Ale postaw się w jej sytuacji chłopak który jej się podoba pyta ją czy jest niezły, i czy mówiła takie coś gdy ty szedłeś do toalety.. Powiem Ci szczerze gdybym ja takowe sytuacje pamiętał było by super.. Natomiast racjonalne wyjście z sytuacji bez speszenia partnera jest odpowiedz Tak.. Wymyśl inny sposób sprawdzenia twoich umiejętności.. Powiem Ci na przykładzie moim:
Chodzę na siłownie wraz z kilkoma znajomymi.. Przy podniesieniu ciężarów i liczeniu sobie ilości powtórzeń człowiek na prawdę skupia się na liczbie.. I odczytanie takich informacji z mózgu winno być bardzo proste.. I jestem w stanie nie patrząc ile razy podniosłeś ba być w innym pokoju podejść i powiedzieć ile już zrobiłeś. Ale nie mówię, że to jest słyszenie nie wypowiedzianych słów, natomiast czyste szczęście czy też może tak ćwiczę tą umiejętność. Lecz przy najprostszym teście wybierz liczbę od 0 do 30 o której myślę nie mam szans.. Bo człowiek nie skupia się tak na tej liczbie jak podczas ćwiczeń, gdy organizm resztkami sił liczy ile jeszcze musi podnieść. Lecz i tak nawet jakby intensywnie osoba myślała o tym nie zagadnąłbym.. Sprawdzaj sam Siebie i pisz nam jak to sprawdziłeś.. Polecam w/w test jeśli zgadniesz na 10 prób przynajmniej 9 to możliwe, że masz te zdolności..

W czystej Teorii..
Gdzieś czytałem, że ta "zdolność" może być wywoływana nadmierną burzliwością której z czakr.. Czy coś przed wyjawieniem się tej "zdolności" się stało? (Scenariusz jak z jakiegoś filmu)..

Proszę zastanów się nad tym, i postaraj się odpowiedzieć na pytania..

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2010-12-05, 18:54 przez Derawen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Glos zdolnosc slyszenia wypowiedzianych slow POMOCY!

Post autor: Iluzjonista »

Co chwile kiedy ktoś opiszę swoją sytuacje piszesz to zdanie:
Po pierwsze - Nie widziałeś moich wcześniejszych wypowiedzi na tym forum,dlatego też nie pisz takich wniosków,bo są one błędne.
Po drugie - nie kończ każdego zdania wielokropkiem.
Po trzecie - wielu już na tym forum widziałem,którzy pisząc dziwną historyjkę chcieli zyskać uznanie w oczach innych forumowiczów.Często jednak niespójność faktów sprawiała,iż więcej na te forum nie zawitali.
jak może usłyszeć skoro jest napisane? [tak w sumie sobie napisałem, a co mi tam
A tak właśnie może - komunikacja przez internet to "mowa pisana",a jak sama nazwa wskazuje jest to forum dyskusyjne,więc traktujmy to jako rozmowę,chociaż w pełni nią nie jest.
Nic do Ciebie nie mam,jednak sądzę,że na siłę próbując się wypowiedzieć nie zyskasz tu szacunku(pisząc bardzo długie posty,które często zawiłością nie pomagają założycielowi tematu).

Wracając do tematu - Twoje ćwiczenia powinny rozwiązać jego problem,więc dzięki za ich opublikowanie. Mam nadzieję,że z nich skorzysta.
Pozdrawiam ;]
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Glos zdolnosc slyszenia wypowiedzianych slow POMOCY!

Post autor: szwagier0s »

Proponowałbym szybkie skontaktowanie się z psychiatrą. Nie doszukuj się tutaj niczego paranormalnego. Jest z Tobą coś nie tak i napewno wizyta u lekarza Ci pomoże. Raczej z takimi rzeczami nie ma żartów, psychika to raczej ważna sfera naszego życia...
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Glos zdolnosc slyszenia wypowiedzianych slow POMOCY!

Post autor: Spooky Fox »

Dla ograniczonego klawiaturowo nowego użytkownika forum -> http://www.sadistic.pl/alt-rzadzi-vt57279.htm

Dodatkowo jeszcze tekst - specjalnie dla Ciebie, mój Ty dyslektyczny kolego

"Prosze ciebie wiem ze masz GG i klikasz niezle
zintegrowany z kompem jakbys byl podpiety przez USB
wiesz gdzie wcisnac zeby blysnac na forum
i przylaczyc swoj glos do jakiegos choru
ja to doceniam jak potrafie
ze choc porzuciles papier
to w Outlooku kultywujesz epistolografie
i cieszy mnie to ze wysoko mierzysz
chociaz radosc przycmiewa to ze zaraz sobie wylamie jezyk
slowa pozwalaja na doslownosc
ale jesli chodzi o polskie znaki to gowno
ja na chlodno juz pare razy probowalem
odnalezc się i opanowac ten dialekt
lecz chowam się dalej nie wiem jak to ogarnac mozna
wiec mam do ciebie malutenka prosba
badz czlowiekiem laskawym tak
i od czasu do czasu wcisnij prawy alt"

Warn za brak ortografii.
tak

Re: Glos zdolnosc slyszenia wypowiedzianych slow POMOCY!

Post autor: tak »

Mocna wrażliwość sensoryczna w połączeniu z użyciem odpowiednich sugestii może dawać oszałamiające efekty. Co sam zaobserwowałeś. Podpierając to gruntowną wiedzą z zakresu behawiorystyki możesz mniej zdawać się na przypadkowe skojarzenia umysłu, a bardziej świadomie czytać i.. celowo prowokować.. konkretne myśli ludzi dookoła.

Jeśli chcesz - możesz werbalizować sobie te myśli dialogiem wewnętrznym, tak jak to robisz.

Żadna nowość.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”