Pierwsze dni.

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
d(-.-)b Music
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-10-17, 10:28

Pierwsze dni.

Post autor: d(-.-)b Music »

Witam mam na imię Patryk i mam 13 lat (tak wiem, mało).
No więc przedwczoraj od kolegi z klasy usłyszałem o OO BE.Byłem zdziwiony gdy mówił że widział mnie śpiącego w łóżku o 23 a o 22 jak siedziałem na kompie.Zapisałem sobie nazwę w zeszycie i po szkole przestudiowałem wszystkie metody, a głównie 4+1.Postanowiłem sprawdzić w nocy.
Poszedłem spać o 20:00, a budzik miałem o 00:00 ustawiony.Niestety gdy poszedłem spać to zaraz o 21:xx się obudziłem, ponieważ w moim domu były urodziny brata i dużo hałasu.Pomyślałem, że gdy to zrobię to nie wyjdzie.Do 23 nie spałem, byłem podniecony i miałem bardzo dużo pomysłów, co moje CN (ciało niefizyczne) zrobi.Też znalazłem dużo pytań.Co by się stało gdyby moje CF by próbowali obudzić ? Wrócił bym ? Pomyślałem że tego nie zrobię od razu bo coś mi się stanie. ;s Postanowiłem się ubiec na forum OOBE.PL ale niestety płacić za sms nie będę bo często nawet odp nie dawają ;s.Możecie mi powiedzieć co robiliście 2 dnia od dowiedzenia się oobe.Przez cały wczorajszy dzień byłem spięty.Zapisałem się na kurs na oobe.pl. Proszę o pomoc! Jak Dostać się do oobe?W ile dni uda mi się pierwszy raz dostać na ten 2 świat ? Jakie ćwiczenia powinienem wykonywać i jak się je wykonać ?Co wy robiliście przez pierwsze 2 tygodnie ?
Pozdrawiam d(-.-)b Music
tak

Re: Pierwsze dni.

Post autor: tak »

Potrzebujesz najpierw śnić w miarę świadomie i przede wszystkim pamiętać swoje sny.
Prowadź dziennik. Zapisuj tam wszystko co pamiętasz z nocy, wszystkie myśli dookoła snu które pojawią się w Twoim umyśle. Zapisuj tam wszystko co w jakikolwiek sposób dotyczy snów.
KAŻDY uczy się w innym tempie - dzięki dziennikowi widzisz czarno na białym jak szybko robisz postępy.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”