Podcasty A. D. 2010! Coś już się dzieje...

Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Podcasty A. D. 2010! Coś już się dzieje...

Post autor: Veritas »

To idź pobiegaj, szybciej czas ci zleci. 8)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Podcasty A. D. 2010! Coś już się dzieje...

Post autor: Ivellios »

Na weekend planuję publikację drugiej części audycji o dezinformacji. Na chwilę obecną mam gotowe jakieś 60% wszystkiego, tylko muzykę muszę znaleźć.
Właściwie miałem 95%, ale oczywiście największa niedoróba świata, czyli MS Windows, chwilę temu urządził sobie zwiechę i skasował część plików. Ponieważ jest późna noc, nie będę się z tym teraz bawił, idę spać, później będę kontynuował montowanie...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Podcasty A. D. 2010! Coś już się dzieje...

Post autor: Ivellios »

No i udało się. Pierwszy dwuodcinkowy podcast w Paranormalium możemy uznać za w pełni opublikowany :P
Jak zawsze, link do pliku znajduje się w prawym menu na stronie głównej portalu.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Podcasty A. D. 2010! Coś już się dzieje...

Post autor: Ivellios »

Wprowadzam małą zmianę w dziale z podcastami. Ponieważ sporadycznie użytkownicy na różnych serwisach prosili mnie o podanie listy wykorzystanych utworów muzycznych, tworzę właśnie playlisty. Każdy z nowych podcastów (tzn. tych publikowanych od listopada 2010) będzie miał oddzielną playlistę, link do niej będzie się wyświetlał tuż pod linkami do empetrójek.

Przykładowa playlista wygląda tak:
http://www.paranormalium.pl/index.php?a ... audycja=23

Ostatnio zaszłą wręcz konieczność stworzenia czegoś takiego. Dlaczego? Ano dlatego, że wkrótce w podcastach znajdzie się muzyka komponowana specjalnie na potrzeby Paranormalium. Pierwszy raz pojawiła się ona już w pierwszej części podcastu o dezinformacji.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Podcasty A. D. 2010! Coś już się dzieje...

Post autor: Ivellios »

Wszystkie nowe podcasty mają już swoje playlisty.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Podcasty A. D. 2010! Coś już się dzieje...

Post autor: Ivellios »

Prawdopodobnie premiera kolejnej audycji znów się opóźni - padł mi zasilacz od laptopa :/ Jeśli uda mi się przywrócić do życia peceta to będę nagrywał na nim, jeśli nie, będę musiał ze wszystkim poczekać, zależy jak się będzie miała sprawa z naprawą / wymianą zasilacza...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Podcasty A. D. 2010! Coś już się dzieje...

Post autor: Ivellios »

Wieści ze studia admina :P
Zdobyłem już nowy zasilacz, ruszają więc na dobre prace nad kolejnym podcastem. Tym razem będzie to podcast o egzorcyzmach.
Kiedyś już była audycja o podobnej tematyce, niestety autor jednego z wykorzystanych tekstów (opublikowanych na Paranormalium - sam mi ten tekst podesłał) zażyczył sobie usunięcia audycji z serwera, co też musiałem uczynić, jakimś dziwnym trafem niedługo potem padł mi dysk i kopia audycji na moim kompie poszła się kochać.
Ale tamta audycja generalnie była średnio udana, głównie ze względu na kiepską jakość dźwięku i w ogóle była montowana "na szybko, byleby było". Nowa audycja będzie zupełnie ina, pojawi się m. in. quasi-słuchowisko z egzorcyzmami, usłyszycie także piękny kobiecy głos czytający fragmenty pamiętnika Anneliese Michel ;) Będą również fragmenty autentycznych nagrań z egzorcyzmów jej i innych osób.
Oczywiście, będzie też część opisująca egzorcyzmy, głównie w rycie rzymskokatolickim, ale również opowiemy o egzorcyzmach w innych religiach.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Podcasty A. D. 2010! Coś już się dzieje...

Post autor: Ivellios »

W okienku z podcastami na stronie głównej dodałem informację o ilości pobrań najnowszego podcastu. Wkrótce umieszczę podobne liczniki przy pozostałych podcastach.

W ciągu pierwszej doby od publikacji podcastu o egzorcyzmach audycję pobrano 134 razy, ponadto ponad 30 osób umieściło link do empetrójki na swoich profilach na Facebooku.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Podcasty Paranormalium.pl (2006-2007, 2010-2012)”