Czy to było LD?

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Awatar użytkownika
vanishing
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-08-30, 13:46

Czy to było LD?

Post autor: vanishing »

Witam, jestem tu nowa i od razu wyskoczę z pytaniem. : )

Więc tak. Zacznę od wieczora. Położyłam się spać i widziałam hipnagogi. Jak najdłużej utrzymywałam świadomość i po jakimś czasie widziałam te białe światło, robiło mi się coraz jaśniej przed oczami. Gdy poczułam, że moje ciało się paraliżuje szybko otworzyłam oczy i byłam cała roztrzęsiona. Następnie zasnęłam normalnie i obudziłam się o trzeciej nad ranem. Za piętnaście piąta moja mama wyszła do pracy i uchyliła drzwi do pokoju, żeby mój pies mnie rano obudził. Pies otworzył sobie drzwi szerzej aby wejść i położył się obok mnie. Gdzieś koło piątej zamknęłam oczy i gdy otworzyłam leżałam na brzuchu i patrzyłam w drzwi. Były tak uchylone jak zostawiła je moja mama. Chwilę później wszedł do pokoju mój pies. Spojrzałam więc na swoje ręce i były zasłonięte jakimiś jasnymi plamami więc nie widziałam ich za dobrze. Potem zatkałam sobie nos palcami i wciągnęłam powietrze. Udało się. Wstałam szybko i zaczęłam się przyglądać przedmiotom wokół aby nie stracić świadomości jednak chwilę później zrobiło się jasno i otworzyłam oczy. Mój pies leżał obok mnie tak jak wcześniej. Gdy się znów obudziłam rano pamiętałam to ale zaczęłam się zastanawiać czy to był zwykły sen czy LD.

Co o tym myślicie? Niedawno zaczęłam swoją 'przygodę' z LD i nie jestem do końca pewna.
mariusz231
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2007-03-17, 15:55
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy to było LD?

Post autor: mariusz231 »

Wygląda na to, że odzyskałaś świadomość i się obudziłaś :P
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”