Pierwszy sen

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Użytkownik
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2010-05-30, 11:31

Pierwszy sen

Post autor: Użytkownik »

Na początku chciałem się przywitać, to mój pierwszy post, choć śledzę tę stronę już od przeszło 3 lat. A więc witam. :)

Chciałbym opisać pewien sen, który mi się przyśnił bardzo dawno temu. Nie pamiętam kiedy dokładnie, ale przypuszczam, że miałem nie więcej jak 2-3 lata. To było tak - był dzień, stałem przed moim wieżowcem, ale był niedokończony tzn. jeszcze budowany. Podziwiałem go aż postanowiłem przyjrzeć mu się bliżej. Gdy zacząłem podchodzić do niego coraz bliżej, nagle coś mnie trafiło, do tej pory nie mam pojęcia co to było, ale wiem, że zginąłem i wtedy szybko się obudziłem. To był dość realistyczny sen, po przebudzeniu w nocy byłem nieźle wystraszony, ponieważ myślałem, że to się stało naprawdę. Nie mam pojęcia dlaczego, ale po chwili to wszystko skojarzyło mi się z latami 70-tymi. Jednak zaraz mówiłem sobie, że to niemożliwe, że żyję tu i teraz, a nie tam. Nie pamiętam co było dalej, ale chyba poszedłem spać, w każdym razie od tamtej pory co jakiś czas wracam myślami do tego snu, ostatnio coraz intensywniej, dlatego postanowiłem się z wami nim podzielić.

Co to może oznaczać? Dodam tylko, że to był pierwszy sen, jaki zarejestrowała moja pamięć, nie pamiętam abym wcześniej śnił, właściwie to nawet nie pamiętam swojego żywota przed tym wszystkim.

Pozdrawiam.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Pierwszy sen

Post autor: Ruskof »

To normalny sen,czesto mi się sni cos podobnego (tzn snilo,teraz inne rzeczy się snia :D) a jakie uczucie miales,ze zginales w tym snie?Ktos cie zastrzelil,albo zawal?
Użytkownik
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2010-05-30, 11:31

Re: Pierwszy sen

Post autor: Użytkownik »

Ruskof pisze:a jakie uczucie miales,ze zginales w tym snie?Ktos cie zastrzelil,albo zawal?
To stało się nagle, podejrzewam, że to było coś z zewnątrz, ale co dokładnie to nie wiem.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Pierwszy sen

Post autor: Ruskof »

Sen mogl się po prostu uciac.Miales drugi sen po tym pierwszym zapamietanym tej samej nocy?
Użytkownik
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2010-05-30, 11:31

Re: Pierwszy sen

Post autor: Użytkownik »

Nie, nie miałem. Aha i jeszcze jedno zapomniałem podać - wieżowiec, w którym mieszkam był budowany na przełomie lat 70-tych i 80-tych, a dokładniej w latach 1979-82.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Pierwszy sen

Post autor: Ruskof »

A gdy o nim sniles to juz miaszkales w nim?
Użytkownik
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2010-05-30, 11:31

Re: Pierwszy sen

Post autor: Użytkownik »

Myślę, że tak. Zamieszkałem tam, gdy miałem 3 lata, więc sądzę, że tak.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Pierwszy sen

Post autor: Ruskof »

Byc moze snil ci się akurat ten wieozwiec bo niedawno tam zamieszkales,w takim razie nic nadzwyczajnego nie widze w tym.gdy poznawalem nowe ciekawe osoby to tej samej nocy snilem o nich.Tylko to koncowe odczucie...
Użytkownik
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2010-05-30, 11:31

Re: Pierwszy sen

Post autor: Użytkownik »

Ruskof pisze:w takim razie nic nadzwyczajnego nie widze w tym.
Ja też nie widziałbym w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że jak dotąd to jedyny raz, kiedy zobaczyłem swoją śmierć i to jeszcze z takim realizmem. :)
Ostatnio zmieniony 2010-05-30, 22:51 przez Użytkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”