Człowiek współczesny a dinozaury

Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Kazzone »

Obrazek
Ten skamieniały palec mierzący 7.6 cm(od czubka do środkowego stawu) został znaleziony w skale osadowej(kredzie), mógł on należeć do prehistorycznego człowieka. Cały palec mierzyłby ok. 15 cm.
Na zdjęciu widzimy porównanie z (całym) ludzkim palcem. Późniejsze wykopaliska w tych samych okolicach, owocowały w znaleziskach takich jak ludzki włos oraz ząb dziecka.
Obrazek
Tomografia oraz MRI(obrazowanie rezonansu magnetycznego (ang. magnetic resonance imaging) wykazała że kość ma strukturę lekko porowatą, typową dla kości ludzkiego palca. Tomografia, ciemniejsze miejsca, interpretuje jako szpik kostny. Palec bez problemu przepuszcza promienie rentgenowskie co tylko potwierdza, że był on częścią organizmu żywego.

Jeden z wielu dcisków dinozaura, znajdujący się nad brzegiem Paluxy mierzący 30cm wszerz ma w sobie coś nie zwykłego, otóż obok niego, odciśnięty jest ślad stopy człowieka, który kierował się w stronę wykopalisk, gdzie znaleziono więcej śladów po prehistorycznym życiu. Najważniejszym jednak jest fakt, iż mierzy on aż 64cm! Sprzecza się to ze znanymi nam zasadami ewolucji, jakoby człowiek miałby istnieć tuż obok dinozaurów(75-100 mln. lat temu).
Obrazek
Jeden z wielu odcisków człowieka współczesnego z czasów dinozaurów, również znaleziony przy rzecze Paluxy, w pobliżu Glen Rose w Teksasie. Na zdjęciu, w porównaniu z moją nogą, widać że przekracza on 45cm. Z przekroju poprzecznego wynika, iż jest to odcisk kobiety. Szacunkowo, osoba ta powinna mieć ok. 305cm wzostu, oraz 454kg wagi. W okolicy, znalezione odciski stóp, znajdują się na różnych warstwach skalnych. Według dr Carl Baugh'a, archeologa, który koordynował wykopaliska, warstwy te zostały określone, jako z czasów pierwszych dni powodzi Noego. Kiedy woda miała na tyle niski poziom, by zwierzęta(czy np. ludzie), mogliby szukać pożywienia w wyższych terenach. Jednak w warstwie powyżej, nie znaleziono żadnych odcisków.
Ludzie, którzy żyli tuż obok tych wielkich gadów, musieli być inteligetni, oraz dobrze rozwinięci. Ich duży palec, był umiejscowiony w pobliżu pięty, jak w przypadku naczelnych, do utrzymania się na gałęzi.
Obrazek
Zdjęcie to, przedstawia młotek, znaleziony w podobnych warstwach skalnych, w skamieniałym piaskowcu, datowanym na 75-100mln lat, złożony jest z żelaznego obucha oraz drewnianego trzonka. Badania wykazały, że wykonanie takiego żelazam nie byłoby możliwe w obecnych warunkach pogodowych.96% żelaza, 2,6% chloru i 0,74% siarki (bez dwutlenku węgla). Badania gęstości wskazują na wyjątkową jakość odlewów.
Obrazek
Dzisiejszy przemysł, nie jest w stanie wyprodukować tak dokładnych odlewów, badania wskazały że pęcherzyki powietrza oraz zmiany gęstości, spowodowały uszkodzenie pompy, oraz zerwanie zaworów.

Tłumaczył: Kazzone
Źródło: http://biblebelievers.org.au/giants.htm
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Darnok »

óźniejsze wykopaliska w tych samych okolicach, owocowały w znaleziskach takich jak ludzki włos oraz ząb dziecka.
Już w sumie mógłbym przestać czytać, ale lecimy dalej.
Najważniejszym jednak jest fakt, iż mierzy on aż 64cm! Sprzecza się to ze znanymi nam zasadami ewolucji, jakoby człowiek miałby istnieć tuż obok dinozaurów(75-100 mln. lat temu).
A no sprzecza. Chcesz wiedzieć, dlaczego człowiek nie miał szans istnieć w takim środowisku?
otóż pomijając fakt, że asteroida, która uderzyła w ziemię i się tych gigantów pozbyła (prawie żaden większy drapieżnik nie przeżył- po gadach mamy jaszczurki, aligatory i inne pochodne oraz ptaki, a przecież zajmowały cały łańcuch pokarmowy), to w momencie, gdy dominują gady, które były od małp szybsze, zwinniejsze, silniejsze, ssaki zmuszone są zajmować nisze. Nie są w stanie zejść na ziemię, bo zaraz je coś zje, nie są też w stanie siedzieć na drzewie, bo zaraz je t-rex przełknie. Dopiero, gdy gady prawie całkowicie wyginęły, szanse się wyrównały, a ssaki zaczęły wychodzić na światło dzienne. Zaczęły kryć się na drzewach i w końcu przemieniły się w małpy, które zmuszone z tych drzew zejść wykształciły spryt, by współpracować i szybko podejmować decyzję.
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Kazzone »

Tu podałeś definicje, która odpowiada normom znanej nam ewolucji. Pamiętaj jednak że zawsze można podczepić się, pod paleoastronautykę, różne są wyjścia. Osobiście, nie wiem co o tym sądzić, zwróciłeś się do mnie, jakobym wierzył w to co napisałem, tymczasem przetłumaczyłem artykuł do luźnej rozmowy, to wszystko. :)
Dodam, że nic nie można od razu odrzucać, bo tak naprawdę możemy nigdy już nie poznać prawdy.
Awatar użytkownika
supolo
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2010-04-01, 12:53

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: supolo »

Palec pewnie pochodził od stworzenia przypominającego aj-aj (taka małpa) a włosy i ząb od jakiegoś małego zwierzaka (z kąt wiadomo że to człowieka?), odcisk stopy to pewnie odcisk jakiegoś zdeformowanego dinozaura. Nawet jeśli żyły tam jakieś stworzenia do człowieka podobne (posiadające np.: więzi społeczne, inteligencje, spryt) to nie mógł to być nasz przodek, wyobraźcie sobie człowieka posiadającego 3 metry wzrostu i pół tony wagi i porównajcie go z dzisiejszym. Człowiek rosnoł a nie malał. Temat uważam za godny zamknięcia.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Beowulf »

Darnok, bobra, jest ewolucja. A może są w niej jednak błędy! Skąd możesz wiedzieć, że tak nie jest, nie jesteś ani bioologiem, ani historykiem, ani antropologiem! Może naczelne żyły już w epoce dinozaurów! Chcę Ci powiedzieć, że mimo to, że cały czas badamy okresy trias, jura, kreda, to cały czas dość mało wiemy o tych epokach i moim zdaniem naczelne mogły wtedy istnieć. Jeśli ktoś jest zainteresowany polecam książkę ,,Największe pomyłki w dziejach ludzkości", Hans Joachim Zillmer. Supolo, może kiedyś człowiek był większy, musiał radzić sobie w niebezpiecznym środowisku, zaczął maleć w okresie gdy słońce zasłonięte zostało pyłem po uderzeniu meteorytu, musiał zmniejszyć swoje rozmiary ze względu na brak pożywienia... Taka tendencja została mu po dziś dzień :)

Pozdrawiam!
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Darnok »

A może są w niej jednak błędy! Skąd możesz wiedzieć, że tak nie jest
Wiem kiedy panowała era gadów, wiem, od kiedy panuje era ssaków. Znam nawet prawdopodobną przyczynę, która spoczywa na Jukatanie, albo w Indiach, ale lepiej być ślepym na argumenty. Masz rację- nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, dlatego przytaczam to, co jest naukowo udowodnione, co jest w tym momencie faktem- czyli ewolucję i masowe wymieranie 65 mln lat temu.
Może naczelne żyły już w epoce dinozaurów!
Mogę ci tylko powiedzieć, że nie uważałeś na biologii.
moim zdaniem naczelne mogły wtedy istnieć
A moim nie, chociażby dlatego, że ich przodkowie się JESZCZE NIE NARODZILI.
K*@#$ czego oni w szkołach uczą!
Hans Joachim Zillmer
Życie
Hans-Joachim Zillmer studiował inżynierię cywilną na Bergische Universität Wuppertal oraz na Technische Universität Berlin i ukończył oba kierunki z dyplomem inżyniera. Kontynuował pracę naukową uzyskując stopień doktora nauk politycznych. Po ukończeniu uniwersytetu w 1977 roku założył i zarządzał firmą działającą w sektorze inżynierii strukturalnej, prowadził biuro inżynierskie oraz firmę budowlaną w Solingen, a później inną z tej samej branży w Berlinie (Niemcy). Hans Zillmer jest konsultantem ds. inżynierii w Izbie Inżynierii Budowlanej NRW, był członkiem zarządu Cechu Budowlanego w Solingen, a w latach 1991-1999 prezesem Związku Sportowego - TSG Solingen (2300 członków).
Jak chcesz mi za autorytet podawać faceta, który skończył budowlanke czy co to tam jest i jest doktorem nauk politycznych, to sorry, ale nie mamy o czym gadać. Powiem wprost- jesteś bardzo naiwny, nabijasz temu facetowi sakwę i spełniasz jego marzenie z samego szczytu piramidy potrzeb o zaistnieniu. Chcesz się bawić w biologa, to idź na biologię- oni ci tam udowodnią wszystko. Chcesz iść na fizyka, to idź na fizykę, TYLKO ZAKLINAM CIĘ PRZESTAŃ CZYTAĆ PSEUDONAUKOWCÓW, A PRZYNAJMNIEJ ICH NIE PRZYTACZAJ!
zblazowany

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: zblazowany »

dobrze że dawkins tego nie widzi...
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Spooky Fox »

Beowulf pisze:Darnok, bobra, jest ewolucja. A może są w niej jednak błędy! Skąd możesz wiedzieć, że tak nie jest, nie jesteś ani bioologiem, ani historykiem, ani antropologiem! Może naczelne żyły już w epoce dinozaurów! Chcę Ci powiedzieć, że mimo to, że cały czas badamy okresy trias, jura, kreda, to cały czas dość mało wiemy o tych epokach i moim zdaniem naczelne mogły wtedy istnieć. Jeśli ktoś jest zainteresowany polecam książkę ,,Największe pomyłki w dziejach ludzkości", Hans Joachim Zillmer. Supolo, może kiedyś człowiek był większy, musiał radzić sobie w niebezpiecznym środowisku, zaczął maleć w okresie gdy słońce zasłonięte zostało pyłem po uderzeniu meteorytu, musiał zmniejszyć swoje rozmiary ze względu na brak pożywienia... Taka tendencja została mu po dziś dzień :)

Pozdrawiam!

A ja uważam, że to obca cywilizacja zasadziła ziarno i tak powstał człowiek.

Tak to jest, jak za autorytet obiera się, tak jak Darnok napisał, pseudonaukowców, którzy tylko szukają ciemnej masy, żeby zapchac sobie portfel.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Beowulf »

Tak Darnok, ja też wiem, że dinozaury wyginęły 65 mln prawdopodobnie od uderzenia meteorytu który spadł na półwyspie Jukatan w Meksyku... Nie wiem chciałeś tym jakoś zabłysnąć czy co, a na lekcjach ,,biologii" uważałem na pewno bardziej niż Ty, chociaż nigdy na nich nie było mowy o dinozaurach i kataklizmach jakie dotknęły Ziemię 65 mln lat temu...

PS:Spooky Foxsie myślałem że umiesz pisać coś poza tymi wypocinami które skopiowałeś chyba z Monthy Pytona... Lubisz każdego wyśmiewać, bo sam nic nie wiesz i tylko to Ci pozostaje...
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Spooky Fox »

Beowulf pisze:Spooky Foxsie myślałem że umiesz pisać coś poza tymi wypocinami które skopiowałeś chyba z Monthy Pytona... Lubisz każdego wyśmiewać, bo sam nic nie wiesz i tylko to Ci pozostaje...
Czytałeś kiedyś swoje pierdoły?

First of all - mam na tyle ogarnięty umysł, w przeciwieństwie do niektórych, iż sam wymyślam to, co piszę. A to, że ludzie Twojego pokroju nie wiedzą, co na to odpowiedziec oznacza tylko tyle, że moje "wypociny" spełniają swoje przeznaczenie, czyli zatkanie takich śmiesznych gagatków jak ty.

Second of all - wyśmiewam tylko ludzi, którzy sami się o to proszą. Oczywiście, że nic nie wiem. I jest mi z tym dobrze. Dlaczego? Bo wolę nic nie wiedziec, niż zatruwac sobie rozum takimi głupotami, idiotyzmami i kretynizmem jak na przykład człowiek żyjący z dinozaurami.

Tak więc, sumując wszystkie Twe wypowiedzi - próbujesz postawic ludziom na forum pewną poprzeczkę, której ty nie możesz przeskoczyc, wbijając im do głów głupoty pokroju Homo T-Rexa czy Homo Sapiensa Żydomasonsa. Nie wiesz natomiast, że Twoja poprzeczką jest pod naszymi nogami.

Więc przestań pierniczyc głupoty, zacznij czytac porządne książki, odłącz sobie internet i odpocznij troszkę, bo niepotrzebnie się pocisz.

Beowulf pisze:Nie wiem chciałeś tym jakoś zabłysnąć czy co
Tak. Chciał zabłysnąc. Człowiek, który ma co najmniej cztery razem większą wiedzę od Ciebie chciał przed Tobą zabłysnąc.
Beowulf pisze:a na lekcjach ,,biologii" uważałem na pewno bardziej niż Ty
Niepodważalny diss. Darnok, ty to w ogóle jesteś jakiś nieogarnięty! ;] I w ogóle na niczym żeś nie uważał i w ogóle gupi jesteś! ;]

___________________________________________________________________

Beowulf - naprawdę radzę odłączyc sobie internet.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: DanaS »

Może akurat biologia jest złym przykładem jesli chodzi o ktaklizmy Beowulf ale z geografii mogłeś nie uciekać jak była mowa o geologii. Bo mnie na przykład uczyli o w szkole o teorii wyginięcia dinozaurów, teorii meteorytu czy skutkach ochłodzenia klimatu. Nie wiem jaką szkołę kończyłeś, że tego nie było.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Darnok »

Tak. Chciał zabłysnąc. Człowiek, który ma co najmniej cztery razem większą wiedzę od Ciebie chciał przed Tobą zabłysnąc.
To już prędzej do Spocka się stosuje- ja po prostu pamiętam materiał ze szkół obowiązkowych, a czasem sobie odświeżam ;]

Tak Darnok, ja też wiem, że dinozaury wyginęły 65 mln prawdopodobnie od uderzenia meteorytu który spadł na półwyspie Jukatan w Meksyku...
To chyba rozumiesz już dlaczego naczelne nie mogły wtedy żyć?
Albo rozumiesz, że gdyby żyły, byłyby jednym z najniżej położonych gatunków w piramidzie pokarmowej, więc NA PEWNO nie zeszłyby na ziemię, nie tworzyłyby wiosek, samice nie biegałyby w ponętnych, skórzanych bikini, w których byłyby porwane przez pterodaktyla do swojego gniazda, po czym uratowałby je jakiś samiec z kwadratową szczęką.

Ja wiem, że lubisz fantazjować, ale to tak, jak z chatką baby jagi- wszyscy wiemy, że nie istnieje, można opowiadać o tym, wydawać książki, ale na Ozyrysa, nie stawiajmy tego jako godnego konkurenta z teorią ewolucji. Tylko o to mi chodzi, bo to forum o takiej właśnie tematyce, więc jestem otwarty na ciekawe opowieści, ale nic więcej.

Zresztą, cholera jasna- młotek jest sprzed 100mln lat, tak? powiedzmy, że my tak technologicznie do przodu przemy jakoś od 10 tyś. lat. Za tysiąc pewnie będziemy spokojnie na marsa latać i z powrotem na wycieczki szkolne. Oni mieli ok. 40mln lat czasu, by się rozwijać i nie ma po nich śladu żadnego? (od sztucznych satelit po ślady na księżycu)? cholera jasna, jak zrobili młotek to znaczy, że nie siedzieli na drzewach, tylko odgrodzili się od dinozaurów, by ten młotek wyprodukować, a wcześniej przetopić. Trzeba pomyśleć trochę. Już pomijam fakt, że po milionie lat rozwoju to chyba jakaś tam asteroida dla nich problemem nie była.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Beowulf »

Ludzie, ja na tym forum nie chcę się kłócić i psuć atmosfery, nie chcę odpowiadać na Wasze zachęcające do tego posty, bo potem dostaje warny, podczas gdy Wy śmiejecie się z tego. DanaS nawet gdybym uciekał z geografii to jednak wiem więcej niż przeciętna nauczycielka z tego przedmiotu, ale faktem jest, że nie uczyli mnie w szkole nigdy o dinozaurach, inwazji meteorytów 65 mln lat temu ani o człowieku pierwotnym (no może kilka zdań na historii typu ,,Australopitek był praprzodkiem człowieka :lol: ").
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Spooky Fox »

Beowulf pisze:Ludzie, ja na tym forum nie chcę się kłócić i psuć atmosfery
Za późno.
Beowulf pisze:wiem więcej niż przeciętna nauczycielka z tego przedmiotu
Czemu ja jeszcze nie słyszałem o Tobie w telewizji? Przecież Ty jesteś taki ultra wspaniały, tak bardzo niesamowity, tak przepotężnie mądry i tak ogromnie zajebisty, że ja nie wiem, co ty tutaj z nami, nie godnymi Twej wiedzy, robisz?! To Ty powinieneś byc rywalem Kaczora i Komorowskiego, a nie jakiś Korwin-Mikke czy Lepper! Beowulf na prezydenta!

A tak na poważnie, bo już nie mam siły śmiac się z Ciebie - jesteś tak nieograniczenie zarozumiały, tak niesamowicie zadufany w sobie, że po prostu nie wierzę, że tacy ludzie mogą jeszcze normalnie koegzystować z normalnymi ludźmi. Takiego narcyzmu nie spotkałem w swoim życiu realnym i cieszę się z tego niezmiernie, bo jeśli znałbym chociaż jednego takiego, nie mówię tutaj o koledze czy przyjacielu, czy nawet znajomym, ale wystarczy, że bym znał takiego, to jak babcię kocham, gdybym tylko mógł, tak bym go kopnął w ten jego zarozumiały tyłek, że raz na zawsze by zapamiętał, co o nim myślą ludzie.

Szczerze? To żal mi takich ludzi jak ty. Chodzą sobie po tym świecie, zajmując miejsce porządnym ludziom, nieświadomi swojej niedoskonałości, ale za to przekonani, że są najmądrzejsi, najpiękniejsi i w ogóle NAJ. Naprawdę człowieku, szkoda mi Ciebie. Szkoda mi Ciebie, bo się nie znamy, a ja - i nie tylko ja na tym forum - już Cię nie lubię. Szkoda, bo jeśli w życiu osobistym radzisz sobie tak, jak tutaj, to musisz byc naprawdę samotny. Tylko Ty i pseudonaukowe książki inżynierów budowlanych, kierowców zawodowych i hydraulików, którzy piszą o "Wpływie Wielkiego Wybuchu Na Anatomię Rozwielitki".

Chociaż...jak tak spojrzec na to z innej strony? Nie, jednak nie jest mi Ciebie szkoda. Szkoda mi jest ludzi, którzy będą na tyle głupi, żeby się z Tobą męczyc. Szkoda mi tych wszystkich, którzy w swoim życiu natkną się na Twoją wspaniałą osobę. Ciebie mi nie jest szkoda w ogóle. Uwierz mi, że za każdym razem, kiedy ktoś kopnie Cię w d**ę za to, że jesteś taki narcystyczny, ja spokojnie, na północy Polski, będę się śmiał w niebogłosy.

Beowulf pisze:ale faktem jest, że nie uczyli mnie w szkole nigdy o dinozaurach, inwazji meteorytów 65 mln lat temu ani o człowieku pierwotnym (no może kilka zdań na historii typu ,,Australopitek był praprzodkiem człowieka :lol: ").
Wiesz, mam znajomego w klatce schodowej, który chodził do szkoły specjalnej, bo miał tam jakieś problemy w dzieciństwie z rodzicami. Nie mówię, że ty chodziłeś do szkoły specjalnej, nie zrozum mnie opacznie, to nie jest atak na Twoją PRZEWSPANIAŁĄ osobę. Tylko mówię, że mam znajomego, który skończył szkołę specjalną. I jak się tak z nim porozmawia, to on też nie słyszał o ewolucji, człowieku pierwotnym, dinozaurach, o wielkim meteorze, który spadł 65 mln lat temu.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Beowulf »

Gdybym nie słyszał o ewolucji, dinozaurach i inwazji meteorytów nie logowałbym się na tym forum, dawno temu chodziłeś do szkoły i nie pamiętasz co się w niej działo, albo Ciebie to nie dotknęło. Wielokrotnie byłem świadkiem (i nie tylko ja) niewiedzy nauczycieli, EDIT ONktórzy wiedzieli chyba mniej niżEDIT OFF. Co do tej szkoły specjalnej, jeśli nie miałeś tym ,,obrazić" mnie to kogo, po co w ogóle poruszałeś ten smutny temat??


Szkołą specjalną zasugerowałem tylko niewiedzę, jaka panuje wśród ludzi. Jeśli - pomimo mojego wyjaśnienia - nadal poczułeś się dotknięty, to już wina nie leży po mojej stronie, ale ten kruchy temat już zostawmy, bo się pogubisz.

W chwili obecnej proponuję wrócic do tematu, jakim był "Człowiek współczesny a dinozaury". Każdy post nie będący bezpośrednio związany z tematem, będzie kasowany.

Edit by SF

Pozdrawiam Cię gorąco!
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Spock »

K*@#$ czego oni w szkołach uczą!
Uczą tego co trzeba, tylko bachory nie uważają na lekcjach.
nawet gdybym uciekał z geografii to jednak wiem więcej niż przeciętna nauczycielka z tego przedmiotu
Mi się też tak zdawało, dopóki nie poznalem pewnej sympatycznej geograficy.
Bez żadnej złośliwości, mogę ci powiedzieć, że jeżeli nie jesteś na jakimś górnictwie albo geologii, to wiesz tyle co nic.
Potrafisz na pierwszy rzut oka określić, jakie czynnki ukształtowały dany teren (naturalny, nie żadne miasto) i kiedy to było ? Fałdowanie, erozja, trzeciorzęd czy mezozoik ? Dziękuje, dwója.
Awatar użytkownika
supolo
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2010-04-01, 12:53

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: supolo »

A powiedzcie mi co myślicie o mojej teorii że te zdjęcia (jeśli są prawdziwe) to wina tylko trochę zdeformowanego dinozaura albinosa? Bo rodzą się bardzo dziwne stworzenia np. białe lwy, więc uważam że mógł się wykluć (chodzący na dwóch nogach) dinozaur ze stopami, które zostawiały odcisk podobny do odcisku stopy człowieka. A pazur mógł przypominać paznokieć. Takie stworzenie najpewniej zostało szybko zabite i pożarte przez inne więc dlatego był tylko jeden. A teraz coś co może zrozumie Beowulf, ludzie nawet jakby nie wiem jakim cudem żyli w czasach dinozaurów to nie byłby tylko jeden tylko byłoby ich więcej. Dlatego uważam że to albinos.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Darnok »

Dlatego uważam że to albinos.
Kolor nie przetrwałby do dzisiaj. Stopy zostały sfałszowane. Widziałeś te zdjęcia w jakimś prestiżowym piśmie? takie odkrycie widniałoby na wszystkich stronach "Nature".
Awatar użytkownika
supolo
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2010-04-01, 12:53

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: supolo »

Napisałem: ,,(jeśli są prawdziwe)" a nie że potwierdzam te zdjęcia. Spytam z ciekawości. Z kąt wiesz że są sfałszowane?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Człowiek współczesny a dinozaury

Post autor: Darnok »

Bo zasada jest prosta- ktoś finansuje archeologiczne roboty i oczekuje konkretnych wyników. Jak zawalisz za 10 razem, to już później nie dostajesz funduszy i albo żegnasz się albo płacisz za swoją kasę. Wyobraź sobie, że znalazłeś coś tak przełomowego jako pracownik np. uczelni- teraz to by siedziało w muzeum albo byłoby badane przez 20 labolatoriów, a katolicy okrzyknęliby to ostatecznym dowodem na istnienie Boga. Gdybyś wydał kasę to chciałbyś, by ci się zwróciła, tak?
To dlaczego o tym fascynującym odkryciu możemy czytać tylko na stronach pokroju "Paranormalium"?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Inne cywilizacje”