Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: ross2 »

Pierwsza część w dziale :" Co się wam ostatnio śniło:", a teraz obiecana druga część.

12.10. 2009 w nocy:
Leżąć sobie w nocy , poczułam jak ktoś siada na moim łózku. Wtedy nie zasypiałam, ani nic takiego zwyczajnie lezałam. Czując siadający ciężar odsłoniłam koc z kołdrą zobaczyc - co się dzieje i kto sobie usiadł. Ja spie koło Mamy , a ona mocno spała bo chrapała . A nikogo nie było oprócz nas w domu. Więc, jak odsłoniłam koc to nie zobaczyłam nikogo . Byłam zdziwiona . Lezac dalej , jakoś usłyszałam głosy z serca , które odpowiedzały , Dziękujemy za modlitwę Ewo. Poznałam głosy bo były te same zze snu. one juz nie miały tony błagalne tylko, juz takie spokojne. Po tym czułam, jakby ktoś wstał z mojego łózka. Bardzo mnie to zastanawia , ale nie przestałam modlic się za dusze w czysciu. Wiem jedno ta sytuacja w nocy mnie zmieniła i nadal to robi.

Takze podzieliłam się tym z Zakonnikiem , a On mi odpisał :

To chyba dobrze, że ta sytuacja Cię zmienia, rozumiem, że na lepsze. Wiele osób świętych miało albo wizję czyśćca i piekła albo kontakt z duszami czyśćcowymi i bez wątpienia sa to osoby, które potrzebują modlitwy (opisuje to choćby św. Faustyna Kowalska). Myślę, że to dobra zachęta do tego, by się za nich modlić, myśleć o nich. Może to coś sporadycznego, a być może jakaś swoista "misja" - modlenia się za nich." koniec wiadomosci.
Od tego czasu bliski jest mi świat duchów.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: Dagmara »

Bardzo interesujący jest Twój przypadek ross, również czytając Twoje dwa posty zaczęłam się nad tym wszystkim zastanawiać.
Jak widać samą modlitwą można zdziałać bardzo dużo, dla tych którzy odeszli.
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: ross2 »

Właśnie ta sytuacia i takze po tym śnie pojawiło się pytanie, czy istnieje taki kontakt telepatyczny głos ? .
Jak leżałam to nie słyszałam głosów, jakby ktoś krzyknął obok mnie - bo bym chyba na zawał umarła. Lecz usłyszałam głos tych ludzi z podziękowaniem w wewnątrz mnie, czyli przebiegła taka wiadomosc głos - myśl.
Ostatnio zmieniony 2009-11-15, 21:18 przez ross2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: Dagmara »

Ja wierze w telepatyczne przekazywanie wiadomości, miałam z czymś takim styczność w życiu.
Także podejrzewam, że również możesz takie przekazy otrzywywać z tym, że w Twoim przypadku chodzi o ludzi, którzy już odeszli.
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: ross2 »

Dagmara chciałam się spytac własnie Ciebie lub innych tu forumowiczów bo
Wy macie większe doświadczenie ode mnie. I bardzo dziękuje za Twoje odpowiedzi:) .

Kolejnym wydarzeniem to też chciałabym się podzielić po dotyczy własnie takiej formy telepatycznego przebiegnącego głosu - myśl.

Powiem krótko moze to zbyt osobiste, ale musze napisac, zebyscie zrozumieli .
2 lata temu poroniłam to było bardzo wczesna ciaza . Po 18 miesięcy tego mojego przezycia też w podobnej sytuacji.
25 kwietnia 2009 tez tego roku , lezac sobie nagle usłyszałam , gaworzenie dziecka tak w wieku 10 miesięcznego . Było to takie radosne gaworzenie. Takze poczułam dziwny chłód , .

Moja reakcja była taka, ze przeciez w moim pokoju nie ma dziecka ? , i ze ani mi się to nie sni bo wogóle nie spałam. Po jakims czasie , gdy myślałam co mi się przytrafiło 2 lata temu i ile by miało dziecko, czyli te 10 miesiecy to nagle przypomniało to gaworzenie. Moze dało znac o sobie?, ze istnieje gdzies.
Druga sutuacja z dzieckiem było niedawno . Też nagle usłyszałam głos dziecinny :" Mamo" .
Teraz taka Refleksja, ze ono w wieku 17 miesiecy by juz umiało tak powiedziec.
Przyszło mi to przy sprzątaniu:) . Ja pogodziłam się z tym , czyli tu zaznaczam, ze zadnych leków nie biore, ani nic w tym stylu.
Mozliwe, ze probuje się skontaktowac zze mna. Dlatego taki temat. Ja jestem bardzo ostrozna ztystansem podchodze.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: Ruskof »

Ross,mysle ze to powinno cie zainteresowac.

http://www.paranormalium.pl/zycie-przed ... tykul.html

Dziecko mowilo tylko slowa jak "mamo",czy cos wiecej?Byc moze zapowiadal ci za ile przyjdzie na swiat :)
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: ross2 »

Ruskof dzięki za linka :) , a ja usłyszałam tylko słowo :" Mamo" . to był spokojny dziecięcy głos . Własnie nie wiem co to może oznaczać . Możliwe , że tak jak Ty piszesz , że daje mi znak przyjścia na świat:). Albo to dziecko co straciłam - daje mi to zrozumienia , że więż naprawde jest silna.

Mnie takie pytanie nurtuje, czy jeśli usłysze głos dziecka lub inne . Hmm czy odpowiedziec ?. Przyszła mi taka myśl, że jeśli usłysze to odpowiem . Jakos wczesniej nie wpadłam na to.
Czy powinno mi jakoś odpowiedziec głos w myślach na moje pytanie?.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: Crowley »

ross, jeśli będziesz miała ochotę, to odpowiedz, ale myślę, że i tak niczego to nie zmieni. Kontakt urwie się, tak jak wtedy gdy nie odpowiadasz nic. Musiałabyś wprowadzić się w jakiś trans, a wtedy bardzo prawdopodobne jest, że głosy odezwałyby się. Bo one najwidoczniej próbują się z tobą skontaktować, a ty byś im to ułatwiła. Pomyśl o tym.
Pozdrawiam...
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: Ruskof »

Tak jak crowley napisal wejdz w trans,to moze ulatwic ci kontakt z dzieckiem,a jesli chcialabys mu odpowiedziec,czyli na "mamo" to sprobuj odpowiedziec "tak moje dziecko",sprobuj poprowadzic z nim dialog,i napisz jesli znow się odezwie :)
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: ross2 »

Pewnie, ze odpisze , jeśli by mi odpowiedzało.
Kiedyś przed tymi całymi sytuacjami zastanawiałam się , w jaki sposób móc się dowiedzieć o dziecku poprzez zmarłych moich bliskich , ale wtedy myślałam o przyjście wwe snach , ale nigdy poprzez wywoływanie moich bliskich dusz. Nigdy nie chcałabym zagłuszac ich spokoju. Lecz nie myślałam, ze może coś takiego być jak taki telepatyczny przekaz. Jednak wtedy tylko na tym pragnieniu się skończyło i zajęłam się codziennym życiem.
Jednak teraz po tych sytuacjach zaczyna mnie to intrygowac i zastanawiac , moze same duchy moich zmarłych widzą moją nie obojętność. Także dusza dziecka i próbują takiego kontaktu.?

Co to transu to nie znam zadnego , ale czy może poprzez modlitwe kontempacyjna?? Skupienie uwagi i przebywanie w ciszy. Jak myślicie??

Szczerze mówiąc to ja na takiej zasadzie, że jeśli one będą chcieć skomunikować się zze mną , a nie ja na siłę. To co dostrzegłam do był ich pierwszy krok.

Napiszcie mi na czym trans polega??
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: Crowley »

Jeśli chodzi o trans, to opisze w skrócie najprostszy sposób. Kładziesz się wygodnie na łużku. Najlepiej wyprostowana z głową zwróconą w stronę sufitu. Najlepiej przykryć się jakimś kocem, tak aby nie było ci gorąco. Oddychasz głęboko przez chwilę. Uspokajasz się. Później rozluźniasz każdą część ciała z osobna. Wystarczy, że skupisz się na danej części ciała i powiesz sobie w myślach "mięśnie tej części ciała są rozluźnione". Sama zobaczysz, że to działa. Gdy już rozluźnisz całe ciało (to musi trochę potrwać ) zacznij myśleć o jakiejś jednej rzeczy, np. Jabłko. Wyobrażaj sobie to jabłko z najdrobniejszymi szczegółami. Spróbuj poczuć jego smak, jego zimno. Gdy twoje myśli zaczną spływać na inne obrazy i nie będziesz już w stanie skupić się na jabłku, wpatruj się w czerń pod swoimi oczami. Później możesz już myśleć o czym chcesz, tylko rób to tak, aby nie zasnąć. To dosyć trudne, ale po jakiejś chwili możesz usłyszeć głosy, i to już w zasadzie jest trans.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: Dagmara »

Crowley dobrze wszytko opisał, także możesz spróbować wprowadzenie siebie w trans.
Ale z drugiej strony ja na Twoim miejscu spróbowałabym najpierw skontaktować się bez wprowadzenia w trans, tak jak wyżej napisałaś, poprzez modlitwę, wyciszenie się i skupienie całej swej uwagi na danej osobie, czy utraconym dziecku.
Z tego co mi wiadomo, niektóre osoby są tak wrażliwe na tego typu rzeczy, że nie potrzebują wejścia w trans, żeby nawiązać telepatyczny kontakt z umarłą osobą.
Także ja radze wypróbować te dwa właśnie sposoby i zobaczymy jak to będzie :)
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: ross2 »

Bardzo dziękuje za pomoc i postaram wypróbować te dwa sposoby w kontaktowaniu się z zmarłymi osobami bliskich , a przedewszystkim z moim dzieckiem. Szczerze mówiac odkąd zaczęłam trwać w tej kontemplacyjnej modlitwie to do zaczęłam doświadczaś . Nawet mi mówili, czego ja jestem taka wyłaczona pomimo zajęc, a ja w środku czułam jakąś siłę , że ktoś szuka zze mną kontaktu . Tu byłam na oazie:) i pomimo uczestnictwa w zajęciach to na chwile muciałam oddalić się , aby hm m trudno opisac umocnic się . Czułam tak jakby ktoś chciał coś powiedziec, a nie może.

Także zauważyłam, że doświadczam czegoś takiego, jak jestem przygnębiiona, smutna .
Po tym ( chodzi o dziecko) zmienia się nastrój .

A trans to miałam w rehabilitacji . Jak byłam mała to miałam masaże tybetańskie .

Masazysta nie dotykajac ciała , masował :grin: , a ja w domu miałam codziennie słuchac mantre .

Tylko nie mogłam teraz skojarzyc, ze to trans:)
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: Ruskof »

Masazysta nie dotykajac ciała , masował
To jak masowal?Grzebieniem? :mrgreen:
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: ross2 »

Ruskof nie grzebieniem, a króciutko napisze bo to nie dotyczy tego działu:
Zabieg polega bowiem na skupianiu energii za pomocą dłoni na określonych punktach ciała. Choć jest niemal bezdotykowy. Tak muskał tylko , a potem trzepał dłonmi, :) .

Ja Wam dam znac , jesli uda mi się kontakt telepatyczny zze zmarłymi.

Ja normalnie miałam kontakt taki z Mama.
Ona była zzagranicą , a ja w Polsce i gdy byłam chora to przekazałam jej myślą taką wiadomość. Wtedy zadzwoniła do Polski i się pyta co się z tało złego zze mną. Siostra była zdziwiona skąd wiem, że ja chora.
Lecz ten sposób kontakt z osobami zmarłymi po raz pierwszy doświadczam.
Zobaczę , czy to się powtórzy.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: Ruskof »

Tak się nawet dzisiejsi aborygeni lub indianie się porozumiewaja,u nich kultura telepatii pozostala do dzis.Podobno dystans nie ma nic do rzeczy,czy osoba jest za drzewem,w innym kraju lub na drugim koncu swiata.A co do grzebienia to bylo ironicznie,wiem ze grzebieniem się nie masuje :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: Dagmara »

ross2 pisze: Ja normalnie miałam kontakt taki z Mama.
Ona była zzagranicą , a ja w Polsce i gdy byłam chora to przekazałam jej myślą taką wiadomość. Wtedy zadzwoniła do Polski i się pyta co się z tało złego zze mną. Siostra była zdziwiona skąd wiem, że ja chora. .
No ja własnie miałam coś podobnego, tyle, że nie tylko z mamą, ale również ze znajomymi osobami.
Ruskof, grzebień odpada, ale za to szczotką drapiąc się po plecach delikatnie,
to dopiero przyjemność :]
ross w takim razie czekamy na Twoje relacje :)
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: Ruskof »

ale za to szczotką drapiąc się po plecach delikatnie,
to dopiero przyjemność
Albo drapakiem :mrgreen:
A trzepanie dlonmi tez sprawia niezmierna ilosc przyjemnosci,pamietam gdy kiedys z drabiny upadlem na plecy (ok. 1,5 metra) to szlem do masazysty.Ale trzeba umiec miarkowac sile trzepania takiego,bo w pewnym momencie,gdy masazysta zbyt bardzo wczul się w role,walnal jak Bruce Lee i efekt byl widoczny pare dni... :mrgreen:
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: Crowley »

Dobrze, że cię nie zabił...
ross, jeśli chodzi o telepatię, to takie rzeczy się zdarzają szczególnie często u ludzi takich jak ty. Mówiąc "takich jak ty" mam na myśli ludzi szczególnie wyczulonych na różne impulsy z innych rzeczywistości. Bo zauważam, że jesteś taką osoba.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: Dagmara »

Również tak uważam :)
Dlatego też podejrzewam, że ross nie będzie musiała siebie wprowadzać w trans, żeby nawiązać kontakt z osobą umarłą, jest wrażliwa na tego typu zjawiska.
No, poczekamy zobaczymy :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”