Nowy Świat ludobójstwo?

Czyli teorie głoszące, że grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu dokonuje aktów dążących do uzyskania korzyści własnych lub / oraz na szkodę innych grup. Wbrew pozorom, wiele teorii spiskowych to nie fikcja!
zblazowany

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: zblazowany »

zasady są takie że jak się jest troche chorym czyli te 37 stopni to się nie szczepi. Bo to i tak by nie wiele pomogło
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

Jesli w ogole cos pomoze.Coraz wiecej artykulow na znanych oficjalnych stronach francuskich dziennikow mowi o toksycznym przekazie,takze przynajmniej we francji powinien byc manifest w sprawie szczepionek anty H1N1,o ile się juz nie rozpoczely.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Dagmara »

Moja mamuśka właśnie coś wspomniała, że gdzieś tam gadali, że już w Polscę są pierwsze obiawy tej grypy, ech...
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

Bo byly,i to nie w ostatnim tygodniu.Gdyby jedna osoba zachorowala na grype w kraju,to by raczej nie mowili,chyba ze by umarla (jak ten 26 letni francuz) a jak juz mowia ze w ogole w kraju jest,to jesli z 10 przypadkow odnotowano :mrgreen:
Machno
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 117
Rejestracja: 2009-10-26, 17:48

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Machno »

z tego co ja pamietam, to nie było 100 (słownie - stu) przypadków grypy Ah1n1 w Polsce, przy zerowym wskaźniku śmiertelności, stąd starają się zachować dobrą minę
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

Ok,tylko niewiadomo ile ludzi na wsi moze miec grype,jak nie mieli jak się zglosic,to mzoe i juz sa ofiary w polsce...
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: |-_-| »

Grypa A/H1N1 ma znacznie łagodniejszy przebieg od zwykłej sezonowej. Wystarczy na siebie uważać, i w razie potrzeby zgłosić się do lekarza. Tyle. Robią aferę, nie wiadomo o co...
A co do tematu - nie wydaje mi się to wiarygodne.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Dagmara »

Prawdopodobnie 4 osoby zmarły po podaniu szczepionki, tylko nie wiem w jakim kraju to miało miejsce.
Niby Polska nie chce wprowadzić tej szczepionki, ze względu na jej szkodliwość, ale z drugiej strony prędzej chodzi o kase, jaką by musieli wydać na szczepionki.
Zakręcone jest to wszystko :neutral:
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

Pieniadze to nie wszystko :mrgreen:
Z naszymi oszustami politycznymi to jasne ze szkoda byloby kasy na szczepionki...:)

-- 2009-11-05, 21:31 --

Wlasnie w wiadomosciach na Polonii mowili o tym ze moze zabraknac szczepionek przeciwko grypie w polsce.Wysluchajcie,wlasnie mowia o tym.

-- 2009-11-05, 21:34 --

Dagmara,juz wiem gdzie umarly te 4 osoby od szczepionek,w Szwecji. :)
zblazowany

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: zblazowany »

No i mamy kolejny gniot dla spiskowców
http://www.globalnaswiadomosc.com/plany ... en1989.htm

ten obrazek z wycinkiem z gazety jest tak mały że ciężko zobaczyć co tam jest napisane, właściwie widać tylko nagłówki a reszta jest nieczytelna. Na drugim obrazku jest napisane coś o pandemii, ale o jaką dokładnie pandemię tu chodzi- tego już się nie można dowiedzieć. Chyba chodzi o ptasią grypę.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

Jestem ciekawy w takim razie,czemu w ogole to dawali skoro praktycznie nic nie widac?
zblazowany

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: zblazowany »

Żeby rozgrzać głowy tych którzy wierzą w wszechobecne spiski. Przecietny spiskowiec nie będzie się zastanawiał czy naprawdę widzi to co jest, czy to co chce zobaczyć. A zobaczy to że jest spisek i planowano zaczipowanie wszystkich. I nie ważne że artykuł jest tak mały że nie można go przeczytać.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Dagmara »

Wyżej tego nagłówku jest przetłumaczenie co tam jest napisane, ale fakt nie wiadomo o którą pandemię chodzi...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Dagmara »

A czy ja gdzieś napisałam, że w to wierze?
Zresztą patrz na datę kiedy to było, a frajerem to mówisz o sobie? Czy prosisz się o warna?
Chciesz to mogę ci go załatwić.
Jeśli taka z ciebie mądrala, to aż wstyd, że nie potrafisz znaleść lepszego słowa, no cóż, ale to już nie moja działka.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Spooky Fox »

Po pierwsze, zchilloutuj troszeczkę, dziecko, bo to nie forum dla smyków. Jeśli Ci się coś nie podoba, to bierz zabawki i mykaj do innej piaskownicy.
armenia pisze:Przecież pisałem że "Frajer" miało tu zastąpić słowo Naiwna itp.
I właśnie takiego słowa powinieneś użyc - *naiwna*. Określenie frajer, dla twojej wiadomości, wywodzi się ze slangu więziennego i oznacza więźnia, który...cóż, za mały jesteś, żeby Ci o takich rzeczach pisac. Sugeruję, abyś zajrzał do internetowego słownika wyrazów bliskoznacznych i proszę tutaj nie wulgaryzowac, że się tak wyrażę.
armenia pisze:Bo inne słowa są za słabe żeby określić człowieka który w takie coś wierzy.
Pewne słowa są za słabe, żeby określic kogoś, kto kobietę określa mianem "frajer". I nie truj mi tutaj, że to z powodu tego, że w główce nie znalazłeś żadnych synonimów. Łamiesz etykietę, a takich tutaj nie potrzebujemy.
armenia pisze:Zresztą nie powinnaś się dziwić bo często ludzi denerwuje jak ktoś łyka takie bzdury.
A całą resztę denerwuje gówniarstwo bluzgające na forach. Jeśli ja wierzę w UFO, BigFoota i w to, że 2Pac nadal żyje, to też jestem naiwny? Albo, jak to pięknie określiłeś - *frajer*?
armenia pisze:Kiedyś oglądałem film o kręgach i tam też facet ładnymi słowami określał tych co w to wierzą.
Słowa ŁADNYMI jest tutaj "słowem-kluczem". Bo człowiek mądry, inteligentny i szanujący innych nie powie *frajer*. Jest to oznaka płytkości i niewiedzy. Zapamiętaj na przyszłośc.
armenia pisze:Możesz mi nawet Bana załatwić.
Nie tylko ona, drogie dziecko. Jak to kiedyś cleric miała w zwyczaju pisac - idź potupaj nóżkami, bo Cię nikt nie rozumie, co masz na myśli.
armenia pisze:Ja już w niektórych działach to nie wyrabiam to tylko kwestia czasu jak tu wrzuce wszystkie wulgaryzmy świata we wszystkich językach.
NIE ZDĄŻYSZ!

Jak coś się nie podoba, to do widzenia, w takim bądź razie. Nie potrzebujemy dzieci, które, nie mając określenia na niektóre sprawy, zaczynają rzucac mięsem. Przy rodzicach też tak bluzgasz? Czy tylko w internecie, bo wiesz, że nikt Ci twojej buzi nie obije? Opanuj się chłopczyku. Poza tym, trzeba znac wulgaryzmy w innych językach.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: |-_-| »

Ja już w niektórych działach to nie wyrabiam to tylko kwestia czasu jak tu wrzuce wszystkie wulgaryzmy świata we wszystkich językach.
Proszę bardzo.
Możesz się już stąd zbierać.
Nie potrzeba nam takich.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Spooky Fox »

[b]REGULAMIN FORUM PARANORMALIUM.PL[/b] pisze:13. Jesteś w pełni odpowiedzialny za wszystko co napiszesz (dotyczy to także linków do innych stron oraz ich zawartości). Jeśli ktokolwiek uzna, że Twój tekst narusza jego dobra osobiste, będziesz stroną w postępowaniu.


14. Nieprzestrzeganie powyższych zasad może skutkować edycją/ostrzeżeniem/usunięciem/zamknięciem danego postu/tematu oraz uniemożliwieniem użytkownikowi dostępu do forum, a w skrajnych przypadkach - powiadomieniem odpowiednich instytucji.
To tyle, gwoli ścisłości. Obraziłeś innego użytkownika, a to już podchodzi pod kodeks cywilny. Nie chcę Cię tutaj straszyc, tak tylko piszę. Jak znajdę, to nawet Ci paragrafem zaświecę.

O...mam.

KODEKS CYWILNY

Art. 24. § 1. (8) Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w kodeksie może on również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny.

Art. 448. (185) W razie naruszenia dobra osobistego sąd może przyznać temu, czyje dobro osobiste zostało naruszone, odpowiednią sumę tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę lub na jego żądanie zasądzić odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez niego cel społeczny, niezależnie od innych środków potrzebnych do usunięcia skutków naruszenia. Przepis art. 445 § 3 stosuje się.


KODEKS KARNY

Przestępstwa przeciwko czci i nietykalności cielesnej

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
_______________________________

W chwili obecnej, mój drogi, słowo "przepraszam", skierowane do Dagmary, byłoby tutaj jak najbardziej na miejscu.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

Widze ze nowy swiat ludobojstwa zmienil się w nowy swiat z wykladami prawnymi :mrgreen:

Armenia to bezsens to co piszesz,wg ciebie ktos jest frajerem bo tak lub siak uwaza.Zrozum ze forum nie jest miejscem gdzie zwierzeta sa,jestesmy czlowiekiem i jakies zasady musza byc.Dobrze ze nie jestem cleric,bo skoro tak się o warna prosisz to bym ci jeszcze dolozyl jednego od siebie.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Teorie Konspiracyjne”