Czy to wizja ??? czy to prawda ??? pierwszy raz mi się to zd

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
happyphantom
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2009-06-22, 19:16
Lokalizacja: Tychy

Czy to wizja ??? czy to prawda ??? pierwszy raz mi się to zd

Post autor: happyphantom »

Nie wiem od czego zaczac ....

.... wizje byly bardzo realistyczne i ..... nie no ja naprawdę bylem w chmurach .....
Bylem pod wpływem Acodinu ale nigdy wcześniej cos takiego jak wczoraj się nie dzialo. Mialem uczucie ze posiadam mięśnie które umożliwiają poruszanie skrzydlami moglem je naprezac czulem jakbymmial nawet skrzydla na plecach czulem ten opór powietrza ....ale to bylo raczej rodzenie się skrzydel ....Nie jestem pewien co do chronologii wydarzen ale zobaczylem tez Smierc jako postac Malo szczegolow pamietam co do jej wygladu Miala w sobie cos z szkieletu ale tez byla ubrana w obdarte szaty bordowo czarne dosc wytworne ale zszarzałe Ta smierc robiła wrażenie króla. Patrzyla tak na mnie i zobaczylem zegar który wybil swoja ostatnia godzine, zatrzymal się. Pozniej nagle przenioslem się w innne miejsce i ten element wizji byl bardzo prawdziwy Bylem wieziony jakas podniebna kareta (ale taka miekka zbudowana z puchu) jak lecielismy to ja czylem ten podmuch waitru to swieze powietrze jakbym urodzil się na nowym swiecie, czulem się bosko ... bylem przekonanny ze jestem nowonarodzonym aniolem musialem tylko wydostac się z karety z piór .... mialem tez kilka razy wizje sil zla ale bardzo ogolne nie widzialem szczegolow dotyczacych twarzy mialem wrazenie jakby zlo i dobro czy tez niebo i pieklo walczylo o mnie Kazdy chcial abym do nich dolaczyl. Ale ja chcialem tylko tego co bylo dobre ....


prosze powedzcie co o tym sadzicie, ja mam co najmniej 2 skrajne opinie od typowo realistycznej zrzucajacej wszystko na wpyw przedawkowania leku (choc nigdy wczesniej nie dalo to rezultatow ani w czesci podobnych do powyzszyc) i drugi ze to wydarzylo się na prawde ...
happyphantom
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2009-06-22, 19:16
Lokalizacja: Tychy

Re: Czy to wizja ??? czy to prawda ??? pierwszy raz mi się to zd

Post autor: happyphantom »

tak przdawkowanie bylo celowe, ale dotychczzsowe halucynacje nie przypominaly w zadnej mierze tych wczorajszych ani pod wzgledem tresci ani pod wzgledem realizmu. Wczoraj bylo calkowicie inaczej ... nie chce mi się wierzyc ze to tylko robota dxm (w sumie nie chce go brac to tez jest moja walka jak wczesiej wiele razy w zyciu o siebie) To co mialo miejsce wczoraj bylo nie do pomylenia z jakakolwiek faza po dxm ... sam nie wiem co mysleć

Dziekuje za twoją odpowiedź ...
Zablokowany

Wróć do „Świat snów”