[na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: Ignorant »

Ja byłem małym idealnym (czyli miłym, kulturalnym itp.) chłopczykiem ale jakoś w 4 klasie podstawówki to się diametralnie zmieniło :P
Awatar użytkownika
supolo
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2010-04-01, 12:53

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: supolo »

Akurat, już to widzę. Mów prawdę i nie oszukuj!
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: Ignorant »

O co ci chodzi? o_O
Maru
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2010-01-19, 20:30

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: Maru »

wracając do tematu...
ja bałem się w nocy chodzić do łazienki (i dalej tak jest) bo jak się z mojego pokoju wychodziło to od razu był na wprost korytarz a na końcu korytarza kuchnia a drzwi od kuchni zawsze są otwarte... i kiedyś jak zobaczyłem jakąś postać niską (ok 0,5 metra) w tym korytarzu a że od pokoju rodziców szło światło to widziałem postać wyraźnie i prawie się zesrałem jak to zobaczyłem... i teraz się boje to zobaczyć znowu, a oprócz tego bałem się psychopaty z siekierą i pogrzebania żywcem...
Kikosa

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: Kikosa »

Boję się swoim wymysłów.
Awatar użytkownika
blood.luna
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 69
Rejestracja: 2008-12-13, 19:49
Lokalizacja: tylko Kraków!

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: blood.luna »

W dzieciństwie (tak ok.5-7 lat) bardzo bałam się potwora z X-Files (taaak, rodzice oglądali sobie przed snem "Z Archiwum X", a ja lubiłam pod byle pretekstem się do nich przyłączać), konkretnie chodzi mi o taką białą, oślizgłą postać, która zamieszkiwała w ciemnych, wilgotnych miejscach, obłą, był to chyba człowiek-owad, tak mi się coś kojarzy. Zapamiętałam, że agent Mulder znalazł ją chyba pod zlewem, czy w równie dziwnym miejscu. Jako dziecko byłam przekonana, że taka istota może się czaić na piecu (takim wielkim kaflowym, pod sam sufit). Patrzyłam na niego zawsze ze zgrozą przed snem i zastanawiałam się, czy istnieje ktokolwiek kto zajrzał na jego powierzchnię, myślałam o tym całym kurzu i brudzie, który tam się znalazł i o tym, że w takich miejscach na pewno czaiły się takie obłe, wstrętne istoty...
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: DanaS »

Luna, czyżby chodziło Ci o robala z drugiej serii serialu z odcinka "Host"? Niestety nigdzie nie mogłam znaleźć zdjęcia słodziaka, ale ogólnie wyglądał jak skrzyżowanie człowieka z pijawką.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: Ignorant »

1. FLUKEMAN - CZŁOWIEK-PRZYWRA (sezon 2, odcinek "Host")



Pojądrowy odprysk zamieszkujący radziecki tankowiec przewożący radioaktywne odpady z Czarnobyla. Krzyżówka człowieka z motylicą wątrobową (gatunek przywry) - stąd przydomek. Urodą nie grzeszył: z wyglądem olbrzymiej, grubej, białej larwy o wiecznie rozwartym otworze gębowym, Misterem Uniwersum to on by nie został. Dobrze mu było wszędzie tam, gdzie warunki do przeżycia dla normalnego człowieka były najmniej sprzyjające: brud, smród, zarazki, choroby - słowem najlepiej mu było w rurach kanalizacyjnych. W cuglach wygrywa nasze zestawienie najbardziej obrzydliwej z obrzydliwych postaci Archiwum X.

Obrazek

O tego stwora wam chodzi? ^^

Źródło: http://www.popcorner.pl/popcorner/1,815 ... um_X_.html
Awatar użytkownika
blood.luna
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 69
Rejestracja: 2008-12-13, 19:49
Lokalizacja: tylko Kraków!

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: blood.luna »

Taaaak! Dziękuję za przypomnienie, ściągnę sobie ten odcinek i postraszę moich młodszych braci, żeby też mieli jakąś sensowną traumę, a nie tylko Harry Potter. :P
Awatar użytkownika
Falhard
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2010-07-02, 13:32

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: Falhard »

Może to się wydać śmieszne, ale ja bałem się wielkiego, pluszowego żółwia :neutral: Sam nie wiem dlaczego :roll:
Ostatnio zmieniony 2011-01-06, 19:44 przez Falhard, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: Spooky Fox »



CIARKI NA CAŁYM CIELE! Oglądałem zza kołdry, z wytrzeszczonymi oczami i zawsze miałem wrażenie, że akurat wtedy coś mi łazi po kuchni...


0_0
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: Ignorant »

Spooky Fox'ie dobrze że mi przypomniałeś ... jak byłem mniejszy też strasznie bałem się tej muzyczki i tego filmiku na początku ;/ :D

ps.Nie chcę zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj :D Wie ktoś gdzie za darmo po polsku można oglądać "Z Archiwum X "? ^^
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: Spock »

A kojarzycie taki odcinek "Z Archiwum X" gdzie był potwór który "chował się w świetle" ? To był odcinek pt. "Folie a Deux". Sam potwór mignął tylko kilka razy, ale jak to zwykle bywa - najbardziej straszy to, czego nie widać

http://blastr.com/assets_c/2009/10/XFil ... -26227.jpg
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: Darnok »

Ten był chyba najstraszniejszy i prawie dopadł Muldera ;]
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: Spock »

Dla mnie, to był jedyny straszny odcinek ;) Resztę koszmarów już gdzieś widziałem na długo przed tym serialem, w epoce wypożyczalni video ;)

A ! Jak już jesteśmy przy filmach, to obejrzyjcie sobie "Rats - the night of terror". Stary film, jeszcze z lat 80-tych. (opuszczone miasto po wojnie atomowej) Całość może i nie powala, ale zakończenie wyrywa krzyk z gardła ;)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: Arek »

Jak to ładnie :oops: , witam fanów archiwum x :D . Ta fotka którą wkleił Ignorant jeszcze przed przeczytaniem postu zaraz skojarzyła mi się z tym odcinkiem A.X
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: DanaS »

Wiesz, Spock, jakoś mnie Rats nie przeraziło. MOże ociupinkę obrzydziło, ale to wszystko. A stworek z "Folie a Deux" faktycznie był milusi. Jeszcze po "Darkness Falls" gdzie były takie mordercze świetliko - pajączki miałam przez jakiś czas opory przed wchodzeniem do lasu ;)

P.S. Ignorant dostał odpowiedź na PM odnośnie możliwości obejrzenia X-Files więc nie kontynuujmy offtopu ;)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: Spock »

DanaS, mówisz o tym "Rats" ?

http://i.ytimg.com/vi/LbtmGmzvIgI/0.jpg

Bo było kilka filmów pod tm tytułem. Co prawda miałem wtedy 14 lat, ale do dziś pamiętam swoje "ożeszku....!". ;]
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: DanaS »

O tym samym Spock :). Niemniej podziwiam Cię, że w takim wieku dałeś mu radę. Wielki szacunek i dziwię się, że na "ożeszku..." się skończyło ;)
Awatar użytkownika
SithiS
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2010-10-01, 12:51
Lokalizacja: Lublin

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Post autor: SithiS »

Mimo,że pływam wyczynowo od czterech lat (łącznie pływam już 8 lat),boję się dużych zbiorników wodnych.Nie mówię tu o basenie,tylko o morzach,oceanach,jeziorach.W tym roku byłem na obozie,na Słowacji.Mieszkaliśmy w hotelu na Nedvediej Horze (Niedźwiedziej Górze).
Na dole było spore jezioro.Drugiego dnia wszyscy podnieceni rzucili się do wody,płynąc jak najdalej od brzegu.Ja popłynąłem najdalej,trochę za czerwoną boję.Po jakimś czasie,dołączył do
mnie trener tenisa (to był oboz tenisowy) i najlepsi pływacy :D Zaproponował nurkowanie.
10 sekund.20.30.40...Wszyscy wynurzają się z krzykiem : Gdzie jest dno :D ?! Póżniej dowiedzieliśmy się,że tam było ponad 30 metrów głębokości,a co najgorsze podczas nurkowania zaszło słońce,więc wynurzając się,woda wydawała się czarna.Bezkresna,czarna toń.I sumy.Dwu metrowe sumy.
Mimo tego,cały obóz pływałem z trenerem na tamtych głębokościach.Bałem się jak cholera,ale chciałem przezwyciężyć strach.Nie wiem czy się udało-w wakacje się okaże :)


A co do Z Archiwum X - David Duchovny kojarzy mi się tylko z serialem Californication ^^
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”