[na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Oscypek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2006-02-23, 16:56
Lokalizacja: Maków Podhalański

Post autor: Oscypek »

Akurat nie bobo tylko bocian :P
Black_Mnich
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2006-04-16, 08:42
Lokalizacja: Black Dziura

Post autor: Black_Mnich »

Muminków pod tylko maska mi kryje się zło :D:D
Oleńka
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 119
Rejestracja: 2006-04-18, 02:19
Lokalizacja: Galaktyka Cieni

Post autor: Oleńka »

Ja się bałam ksiezy i zakonnic ,tak dzienie na mnie patrzyli...
Ankhaev
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: 2005-05-13, 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ankhaev »

Ja się bałem....
Ufoka za łóżkiem...
Chodzenia do toalety/kuchni po horrorze...
Pająków...
I drzwi :)
leszek

Post autor: leszek »

tzw "beboka" :lol: :lol: :lol: do dziś nie wiem co to za istota
Awatar użytkownika
Sigeru
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2006-04-29, 13:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Sigeru »

Ja w dzieciństwie bałem się się duchów lub dusz, które niby miały rzyjść w nocy i zrobić mi coś złego :P
Shaolin0
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 89
Rejestracja: 2005-12-21, 23:41
Lokalizacja: z Kosmosu

Post autor: Shaolin0 »

Buka rzeczywiście była straszna :D Jak mama śpiewała mi kołysanke o Jasiu i Małgosi to wtedy była groza:D A teraz mi mama mówi, że zawsze chciałem zeby mi ją śpiewała :) ZAwsze bałem się muzyczki z archiwum X. Wyłączałem szybko TV, ale niestety miałem rodzeństwo, które cały czas nuciło mi tą piosenke :) Teraz jest innaczej uważam, że w tej melodii coś jest :) Jej wykonanie jest perfekcyjne. Włóczykij z muminków był zawsze taki tajemniczy :) Jego też się czasami bałem.
leszek

Post autor: leszek »

co do muzyczki z THE X FILES to mialem zawsze dreszcze gdy dobiegała z głośników :lol: ale teraz (tak jak i Ty) uważam ,że to jest coś świetnego:)
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

połowa bała się Buki... ja też, ale teraz się udzielam na muminkowym forum (mogę, już jestem stara, nie boję się ;)

a ponadto bałam się dwóch inteligentnych i podłych ośmiornic z innego wymiaru, do którego portal znajdował się pod moim łóżkiem.. były tam co noc i chciały mnie porwać, trzeba było zeskakiwać z łóżka, jak się chciało iść siusiu... bo one miały bardzo krótkie macki :D
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Mi się przypomniało jeszcze coś czego się bałem, po obejrzeniu Obcego bałem się przez jakiś czas, że i we mnie siedzi taki ;)
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

bałam się jeszcze kołysanek i różnych dziwnych piosenek (na podooolu biały kamieeeń, na podoooluuu biaaały kamień, podolanka sieeedzi na nim, podolaaankaaa sieeeedzi na niiiiim), ale strasznie mnie do nich ciągnęło, siedziałam sobie i śpiewałam, ale kuliłam się gdzieś w kącie, jak śpiewały mama albo babcia
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 948

Post autor: Ivellios »

To pikuś przy piosence o zbrodni w Makowskiej Górze :P
blurgirl

Post autor: blurgirl »

a ja się boję i bałam ciemności, wszelakich "cosiów", które siedzą za oknem (rośnie tam wieeeelki krzak) i w ogóle jak siedze sama po ciemku to się boję bo wyczuwam tak jakby czyjąś obecność :D. Pamiętam jeszcze, że zawsze jak oglądałam Archiwum X z rodzicami (a miałam wtedy jakieś 6 lat) to wychodziłam z pokoju jak leciała ta muzyczka :D. Niestety doświadczeń z muminkami nie posiadam :).
Usagi
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2006-07-25, 14:03
Lokalizacja: Norka pod lasem

Post autor: Usagi »

Uo, można by wymieniać w nieskończoność. Ale najbardziej bałam się
-Różnych dziwnych stworów pod łożkiem
-Odcinka Archiwum X z tą Syreną z Fidżi, potem przez tydzień bałam się usiąść na kibel...
-Jak połowa forumowiczów, Buki tez się bałam, miała w sobie to coś. Jakie chore bajki dla dzieci...
-Clownów po obejrzeniu filmu TO
-Chodzenia o mieszkaniu zaraz po wciągnięciu sobie jakiegoś horroru, zawsze wydawało mi się że jak będę myślała o potworach, Ufokach i innych dziwakach to sprowadzę ich siłą myśli.
-Cieni przed zaśnięciem, zawsze jakimś cudem układały się w demoniczne twarze i dziwne figury, cholera
-Ogólnie beboka, ciemnego stwora który wiecznie czaił się po kątach i przyglądał mi się obmyślając kiedy zaatakować, do tej pory się nie zdecydował
-Studni, tak, właśnie, studnie są przerażające, obejrzyjcie Ring...
Kaukaz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2006-06-28, 23:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kaukaz »

Jak sobie przypomne "tamte czasy" to przypominam sobie tylko 2 rzeczy.
Pierwszą była burza.Tak bałem się burzy.Gdy usłyszałem pierwszy grzmot(lub się obudziłem od niego) od razu biegłem do mamy, nieważne która była godzina( często budziłem rodziców o 3 nad ranem XD).Teraz odmieniło mi się i uwielbiam burze.
Drugą był wąż.Aż dziwne że pamiętam taką rzecz(musiałem się bardzo bać).Pewnego razu przyśniło mi się że do łóża wkrada się wyżej wymieniony wąż.Przez jakiś czas tata musiał kłaść się pierwszy do mojego łóżka, potem ja i nieszczęśnik musiał czekać aż zasne.A miałem wtedy opory.
Awatar użytkownika
Enlil
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 173
Rejestracja: 2005-05-25, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Enlil »

Wiecie, że strach przed Czymś Złym wcale nie jest taki dziwny? Większość ludzi boi się Czegoś Złego, kryjącego się na granicy wzroku, w najciemniejszym miejscu w szafie lub pod łóżkiem. Czasami obecność tej Złej Istoty jest niemal namacalna, czujemy wtedy, że ktos nas obserwuje, niemal mamy oddech Tego Czegoś na plecach. Ja wierze, że To Coś istnieje, nie jestem szalony(chyba). Dawni Germanie i Celtowie otwarcie mówili o różnych Złych Rzeczach i sposobach ochrony przed nimi. Od nich pochodzą legendy o Królu Olch, krasnoludkach, hobgoblinach i duchach rodem ze świata baśni. Coś w tym musi być...
Usagi
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2006-07-25, 14:03
Lokalizacja: Norka pod lasem

Post autor: Usagi »

Enlil, przyznaję Ci rację. Czasem można nawet zauważyć jak cień się porusza lub uchwycić dzwięk. To trochę przerażające. Najgorsze są tak zwane Mary. Przychodza nawiedzać człowieka we śnie, najczęściej go duszą. Dlatego wielu ludziom zdaża się budzić w środku nocy z uczuciem duszności. Mnie zdażyło się coś podobnego, ale w biały dzień. Drzemałam po południu w moim pokoju i śniło mi się że coś szarego i starego zaczyna mnie dusić. Po przebudzeniu jeszcze mnie bolała szyja, więc zwykły koszmar to chyba nie był. Dosłownie jeszcze czułam czyjeś łapska na gardle. Nie życzę nikomu takich odwiedzin Czegoś Złego. Niektóre ludowe wierzenia nie są wyssane z palca, bo inaczej nie przetrwały by do dziś dzień. Przecierz w niektórych rejonach Europy, nie tylko Polski, wiara w elfy, skrzaty i duchy różnej maści jest na porządku dziennym. A w Islandii Elfy maja nawet prawa obywatelskie :D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”