Eksperyment "Filadelfia"

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
zblazowany

Re: Eksperyment "Filadelfia"

Post autor: zblazowany »

Pewnie pewnie. Statek teleportowali a fotonu nie da się teleportować( jak do tej pory).
Awatar użytkownika
Hubalski
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2010-03-28, 16:40

Re: Eksperyment "Filadelfia"

Post autor: Hubalski »

Ja tylko piszę co udało mi się przeczytać.Taka jest opinia większości naukowców,ale czy to prawda to nie wiem.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Eksperyment "Filadelfia"

Post autor: Ruskof »

Hubalski pisze:MWiększość naukowców utrzymuje tezę iż gdy statek zniknął,marynarze swobodnie poruszali się w powietrzu nie zważając na ściany.Gdy statek znów się pojawił wielu z nich znajdowało się na miejscu ścian i zostali w nie wtopieni.
Przeciez to się z fizyka nie zgadza.Jesli zostali wtopieni,to gdzies sciana na ktorej miejsce zostali wtopieni,musiala gdzies się podziac.Tak po prostu zniknela?Nie sadze...Albo to wszystko jest prawda,fragment sciany po prostu zniknal a na jego miejscu marynarz(e?) się znalazl(i?),albo to jest naciagane,zadnego fragmentu "od tak" nie zniknelo a hisotyjka z marynarzami jest godna smiechu.
Awatar użytkownika
Hubalski
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2010-03-28, 16:40

Re: Eksperyment "Filadelfia"

Post autor: Hubalski »

No tu muszę się z tobą zgodzić.Wiem że zaprzecza to prawom fizyki i brzmi niedorzecznie,ale z skądś się te opowieści wzięły,wątpię by ktoś porostu to zmyślił :neutral:
zblazowany

Re: Eksperyment "Filadelfia"

Post autor: zblazowany »

a ja nie wątpię że ktoś zmyślał. Jeśli do tej teleportacji wystarczyło tylko duże promieniowanie magnetyczne to dlaczego teraz w ten sam sposób nie próbują teleportować jakiegoś obiektu. Skoro ze statkiem się udało to z innymi rzeczami też powinno się udać.
Awatar użytkownika
Hubalski
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2010-03-28, 16:40

Re: Eksperyment "Filadelfia"

Post autor: Hubalski »

A tych chciał byś się dzielić takim przełomowym odkryciem z całym światem,nie bez powodu eksperyment przeprowadzało wojsko,taka maszyna mogła by posłużyć do teleportowania bomb itp......
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Eksperyment "Filadelfia"

Post autor: Arek »

Uważam że prawda leży pomiędzy.
Statkiem coś robiono żeby stał się niewidoczny, marynarze zostali poddani sile bardzo mocnego pola magnetycznego i dlatego "dostali" do głowy, albo inaczej po prostu zachorowali i ich relacje przedostały się na zewnątrz. Człowiek w takim stanie nie jest w stanie trzeżwo ocenić sytuację i dlatego takie opowieści wyszły.
Coś tam było robione, ale co?, myślę że chodziło o to żeby okręt ukryć przed wrogiem, eksperyment nie powiódł się ponieważ załoga poniosła straty i go zaniechano.
Sam autor tych listów, Allende coś wiedział, ale widać z tego co pisze że nie miał możliwości zobaczyć oficjalne raporty!!!!!!
Z tym dziwnym przetrnsportowaniu się "Eldrige" o którym Cleric pisała już kiedyś napisałem (albo i na czacie mówiłem, kurka sam już nie wiem) ale było to możliwe, ten kanał zamknięty dla żeglugi prywatnej istniał. Istniał , i jest możliwe że "Eldrige" tym kanałem przepłynął
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Eksperyment "Filadelfia"

Post autor: Darnok »

No ale skoro wystarczy tylko magnetyzm, to zjawisko zostałoby odkryte dawno temu. Dzisiejsza technologia w porównaniu z tą z czasów "Filadelfii" to niebo a ziemia, a mimo to nauka dalej nie pozwala nam na teleportowanie statkami.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Eksperyment "Filadelfia"

Post autor: Arek »

tak, niebo i ziemia, zgadzam się.
Uwżam jak napisałem że eksperyment nie powiódł się i zaniechano dalszych badań.
Ogólnie rzecz biorąc nie jest nam na razie dane, nie jesteśmy w stanie na dzień dzisiejszy przeteleportować pudełka zapałek a co dopiero statek z żywymy organizmami...... Dlatego też nazwa " eksperyment" jest dobra , ale to i tyle, na tym się kończy
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”