Widzenie Aury

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
Liona
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2008-06-16, 00:56
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: Liona »

Ja widzę aurę najlepiej przy przyćmionym świetle albo o zmierzchu... Pojawia się samoczynnie... Ostatnio miałam fajną zabawę jak obserwowałam mojego brata oglądającego mecz... zmiany jego aury były zjawiskowe.
Moje pierwsze widzenie aury było całkowicie przypadkowe (ponoć nie ma przypadków), pisałam coś i nagle zauważyłam, że moja dłoń otoczona jest jakąś poświatą... wyciągnęłam obie przed siebie i zaczęłam się nimi bawić przybliżając i oddalając od siebie. Obserwowałam jak puszyste fluidy drgają miedzy palcami.
To wydarzenie miało na mnie duży wpływ, bo od tamtej chwili zaczęłam się interesować ezoteryką i rozwojem duchowym...

Pozdrawiam :)
Koxman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-24, 20:58
Lokalizacja: Otwock

Re: Widzenie Aury

Post autor: Koxman »

To fajny dar, chciałbym widzieć aury innych ludzi.
PS.To się widzi u każdego?
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Widzenie Aury

Post autor: asto »

Koxman pisze:To fajny dar, chciałbym widzieć aury innych ludzi.
PS.To się widzi u każdego?
Tak, raczej u kazdego (zwierzeta , ludzie rosliny) Ja wczoraj ujrzałem pierwszy raz aure.. Była to aura kwiatka, bardzo piekne zjawisko. Teraz ćwicze ciagle widzenie aury podobno mozna tak wycwiczyc ze bedzie się moglo szybko zobaczyc aury.
Podam kilka rad:
Trzeba ciagle się patrzec w dany przedmiot, najlepiej aby nie bylo za duzo swiatla w pokoju, lekkie swiatlo najlepiej aby bylo za naszymi plecami.
Na pierwszy raz najlepiej wziasc kwiatka.
Przygladac się w jeden punkt na kwiatku, na pocztek trzeba dlugi czas, a gdy zobaczy się ze pojawia się aura , nie mozna na nią patrzec tylko dalej w ten punkt.
Gdy bedziesz musiał /a mrugnąć to zrob to ale nie sciagaj wzroku z danego punktu.
Powodzenia..
Restris
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2009-11-26, 00:33

Re: Widzenie Aury

Post autor: Restris »

To co tu przeczytacie jest moją teorią aury, więc nie musicie jej odbierać jako pewną :P

Aura to energia otaczająca zwierzęta, rośliny, człowieka, przedmioty (tak je też).
Energią można manipulować, więc człowiek wykonując jakiś przedmiot, np. ołówek (tak w fabryce też) wkłada w to swoją energię, przedmiot odbiera ją i zatrzymuje w sobie, jako aurę, dlatego wszystko emanuje aurą, zdarzało mi się iść ulicą, i widzieć jakby energię emanującą od ludzi, czy budynków. Energia nie jest obojętna, skupiona w okół osoby odbiera od niej część emocji, i dostosowuje się do nich dzięki przybieraniu konkretnych kolorów. Dlaczego przedmioty mają stałą aurę? myślę, że chodzi tu o mózg człowieka, nie jest on przez nas zbyt dobrze kontrolowany, więc nadaję przedmiotom aurę od ich koloru. Udało mi się również udowodnić (samemu sobie i koleżance), że aurę można przekazywać, tak to mniej więcej się odbyło:
Koleżanka była w podłym humorze, dużo rzeczy jej nie wychodziło, i miała kłopoty z chłopakiem, czułem (nie widziałem), emanującą podłą energię, z wizualizowałem sobie, jak moja pozytywna aura, przelatuje ze mnie do niej i otacza ją (ja swojej aury nie straciłem), możecie mi wierzyć lub nie, ale natychmiast poczuła się lepiej.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Widzenie Aury

Post autor: Ruskof »

Czyli krotko mowiac tylko zywe dzielo aure,martwe przedmioty jedynie energie jakas moga miec.
zblazowany

Re: Widzenie Aury

Post autor: zblazowany »

Nie ma takiego czegoś jak aura. Czy wokół innych zwierząt też jest taka poświata zwana aurą? Chyba tak bo są zbudowane z tych samych tkanek co ludzie, mięsko, kości itp. No i niby jaka energia się z nich wydziela? Co mogą wydzielać zwykłe komórki albo skóra?
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Widzenie Aury

Post autor: |-_-| »

Nie ma takiego czegoś jak aura.
Jest.
Czy wokół innych zwierząt też jest taka poświata zwana aurą?
Owszem.
No i niby jaka energia się z nich wydziela? Co mogą wydzielać zwykłe komórki albo skóra?
Aha, czyli myślisz, że aurę "wydziela" skóra, "mięsko" , komórki ? Aura po prostu jest, nie wydziela jej żaden z naszych organów. A przynajmniej z tego co mi wiadomo, żaden nie jest za to odpowiedzialny. Oo
zblazowany

Re: Widzenie Aury

Post autor: zblazowany »

Jeżeli jej nie wydziela ciało człowieka to skąd ta aura pochodzi? To może człowiek nie jest potrzebny, aura może istnieć bez człowieka.
Szyszynka to część mózgu i tyle
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Widzenie Aury

Post autor: |-_-| »

Cytuj:
Nie ma takiego czegoś jak aura.


Cytuj:
Jest.


Wy to potraficie podawać argumenty...
Voozie, to była odpowiedź na poziomie tego co napisał zblazowany.
Szyszynka to część mózgu i tyle
Skąd Ci się nagle wzięła tutaj szyszynka ?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryka ogółem”