Widzenie Aury

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
Zuzia
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: 2005-05-30, 02:41
Lokalizacja: Warszawa

trochę dziwna rada

Post autor: Zuzia »

Kamillo :) jeżeli nie chcesz wpatrywać się w koleżankę wpatruj się np. w księdza :) tak, tak nie żartuję idź do kościoła /sorki jeżeli nie chodzisz potraktuj pójście tam jako eksperyment/ najlepiej wtedy gdy jest tam mniej ludzi.
Skieruj wzrok na głowę księdza i patrz tak jakbyś oglądała coś bez wpatrywania się w napięciu powinnaś po kilku minutach zobaczyć niewielką białą otoczkę wokół jego głowy. Jeżeli staniesz z tyłu kościoła, możesz też zobaczyć aurę ludzi tam się znajdujących oraz przedmiotów no może nie za pierwszym podejściem, ale sposób jest skuteczny na początek.
A tak przy okazji to biała otoczka na obrazach "świętych" jest niczym innym tylko ich aurą i jej wielkość jest uzależniona od haryzmy danej osoby dlatego proponuję taki sposób. Pozdrawiam.
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Heh kiedyś widziałem aure księdza :D A kiedyś nie wiem jak to było wracając PKSem przysnąłem sobie w nim i gdy się obudziłem przez jakiś czas widziałem aure drzew za oknem i innych ludzi w autobusie, byłem wtedy jeszcze nie robudzony i prawdopodobnie jeszcze w stanie Alfa
Zuzia
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: 2005-05-30, 02:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zuzia »

na początek może być połowa mszy :)
Zuzia
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: 2005-05-30, 02:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zuzia »

musisz "patrzeć" swobodnie nie w napięciu na głowę księdza w jej górnej części :D jak się zmęczysz przesuń wzrok na coś innego i za jakiś czas wróć znowu do oglądania głowy.
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

R2rVonFornal pisze:nie no jak nie umiesz się skupic to nie ma o czym gadac wogole :P przy takich rzeczach to trzeba chociaz w stan Alfa umiec wejsc... a uczucie przy dloniach to takie lekkie odpychanie
Jakby ktoś niewiedział jak, to trzeba złożyć ręce tak jak do modlitwy (ale nie tak jakoś byle jak tylko tak jak kiedyś w pierwszej komuni św.) tyle, że pomiędzy rękami musi być niewielka przestrzeń. Powoli zbliżaj ręce do siebie (nie dotykaj) to poczujesz jak ręce się przyciągają i prawdopodobnie zobaczysz aurę. Jeśli powoli oddalasz dłonie, to zauważysz jak ręce przyciągają się do siebie

Kamila pisze:Ja chce się skupic ale nie potrafie....
A medytujesz? Musisz jakoś ćwiczyć skupienie, na lekcji też taka jesteś?
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

Heh... to ja już nie wiem, próbuj aż zrobisz. Nie możesz przestawać wierzyć.
Zuzia
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: 2005-05-30, 02:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zuzia »

Najczęstszym błędem jest nieporozumienie polegające na tym, że osoby początkujące oczekują jakiegoś "fizycznego istniejącego" obrazu, czegoś w rodzaju pojawiającej się ektoplazmy.Tymczasem wizualizacja aury przypomina np. symulację kolorów przez komputer, to co oczy /a raczej ośrodek widzenia w mózgu/ realnie widzą, to rzeczywistośc, na którą "nałożona" jest w postaci wizualizacji informacja z bodźców podprogowych.
Zwykle na początku widzenie sprowadza się do zauważania "zagęszczonego" lub "rozrzedzonego" powietrza, czasami lekko zabarwionego, a nie neonowego obrazu czego często oczekują początkujący.

dokładny opis innych ćwiczeń www.bion.pl może inne sposoby będą ci bardziej odpowiadały :razz:
#root
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2005-06-06, 17:16
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: #root »

Gdzieś w kursie Widzenia Aur znalazłem dołączony obrazek:
Obrazek

Nalezy patrzeć na czarny punkt, aby zauważyć "aurę" wokoło tych kuleczek. Lewa kulka powinna mieć turkusową aurę, a prawa czerwoną, także kolory powinny być naprzemian.

...Wyczytałem równiez gdzieś, że przedmnioty codziennego urzytku emitują bardzo słabą aurę. Lecz ktoś wynalazł jakąś metodę, która wykrywa i fotografuje aurę. Na to badanie zostały poddane przedmioty mające znaczenie religijne. Największą otoczkę energii miał pentagram :shock:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

#root pisze:Wyczytałem równiez gdzieś, że przedmnioty codziennego urzytku emitują bardzo słabą aurę. Lecz ktoś wynalazł jakąś metodę, która wykrywa i fotografuje aurę. Na to badanie zostały poddane przedmioty mające znaczenie religijne. Największą otoczkę energii miał pentagram :shock:
A co z Krzyżem :?:
#root
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2005-06-06, 17:16
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: #root »

Dokładnie nie pamiętam. Inne przedmioty też emitowały to pole energii. Lecz od pentagramu to pole było najsilniejsze. Postaram się znaleść gdzieś te dokumenty i fotografie, aby niebyć gołosłownym :D ...

[ Dodano: Wto 07 Cze, 2005 ]
Metodą które były robione zdjęcie przedmiotów nazywa się "Metodą Kirlianowską". Niestety nie udało mi się znaleść zdjęc tych przedmiotów :cry: Ale znalazłem inne zdjęcia wykonane własnie metoda Kirlianowską. Oto kilka z nich:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"Fotografia Kirlianowska(elektrofotografia)- metoda uzyskiwania oraz rejestrowania zjawisk świetlnych w obszarze naturalnej i wymuszonej emisji bioplazmy. Elektrofotografia polega na wytworzeniu zmiennego pola elektrycznego o wysokim napięciu (20 -100 kV) i częstotliwości (100kHz - 4 MHz). W obszarze wyładowania umieszcza się światłoczułą błonę fotograficzną rejestrującą powstałe zjawiska świetlne."
Ciekawe nie? :D
#root
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2005-06-06, 17:16
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: #root »

Znalazłem więcej fotek:
Obrazek

Obrazek

To jest szczególnie ciekawe: Pierścień 50 centa, wykonany ze srebra posiada aurę :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wspomniane przedmioty religijne:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miłego ogladania!
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryka ogółem”