Widzenie Aury

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Widzenie Aury

Post autor: Ruskof »

A ja wsadze swoje pytanie-Gdy widziales aure,to jaka mniej wiecej grubosc miala?
zblazowany

Re: Widzenie Aury

Post autor: zblazowany »

Na jakich wykładach byłeś i gdzie bo z tego co widzę to za młody jesteś na studia?
zblazowany

Re: Widzenie Aury

Post autor: zblazowany »

Na razie nie piszę. Aha a co na to widzenie aury powiedział by okulista?
zblazowany

Re: Widzenie Aury

Post autor: zblazowany »

A aury przedmiotów też widzisz?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Widzenie Aury

Post autor: Ruskof »

zblazowany pisze:Na razie nie piszę. Aha a co na to widzenie aury powiedział by okulista?
Masz urojenia (schizofrenik) albo ze jaja se robisz w zywe oczy.
zblazowany pisze:A aury przedmiotów też widzisz?
Juz mowiono kiedys ze przedmioty nie maja aury (nie sa zywe)
zblazowany

Re: Widzenie Aury

Post autor: zblazowany »

Przedmioty nie mają aury? a jakoś klucz ma aurę, i to taką ładną i kolorową. A może klucz to nie przedmiot??

Obrazek

W necie można znaleźć teksty ludzi którzy twierdzą że widzą aurę przedmiotów. Mnie to jest obojętne bo według mnie aury nie można w ogóle zobaczyć.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Widzenie Aury

Post autor: Spock »

Nie wiem, czy fotografia kirlianowska jest tym, co ezoterycy nazywają "aurą". Bo ten klucz to właśnie taka fotografia.
zblazowany

Re: Widzenie Aury

Post autor: zblazowany »

ezoterycy mówią że to co wokół klucza to jest powidok a to wokoło człowieka to jest aura. Jak dla mnie naciągane jest tak żeby pasowało do swoich racji. Nie chcą przyjąć takiego wyjaśnienia bo to by oznaczało że albo klucz ma dusze albo człowieka to tylko kupa mięsa bez żadnej duszy.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Widzenie Aury

Post autor: Ruskof »

Skoro klucz mialby miec dusze i aure,to powiedz,mi jak by ta aura zmienialaby kolory (w wlasnym mniemaniu)

Myslisz,ze bylaby czerwona bo otwiera drzwi 100 razy w dniu,szara gdyby na polce pare minut przelezala,zielona gdy ciagle brzeczy w kieszeni wlasciciela a moze niebieski kiedy chcialby siedziec wiecznie w zamku?
zblazowany

Re: Widzenie Aury

Post autor: zblazowany »

to ty jesteś specjalistą od aury, ja się na tym nie znam. Jeśli człowiek ma różne kolory aury to taki klucz też nie może być gorszy.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Widzenie Aury

Post autor: Ruskof »

Nie jestem specjalista (w porownaniu do Voozie napewno nie) ale swoje wiem.
Skoro uwazasz ze klucz nie moze byc gorszy,to powiedz mi czy wiesz jakie twoje klucze mialy uczucia bodajze gdy przekrecales zamek do drzwi zeby wejsc do siebie,gdy je polozyles na polke albo gdy je wstawiles do zamka?Wtedy moze byc ci uwierzyl ze klucz naprawde posiada aure a nie ze to jest wymysl jakiejs bandy pseudoezoterykow :)
zblazowany

Re: Widzenie Aury

Post autor: zblazowany »

A jakie roślina ma uczucia? bolą ją korzenie a może jej smutno jak nie jest podlewana? Litości.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Widzenie Aury

Post autor: Ruskof »

Roslina ma wlasny uklad nerwowy,produkuje wlasciwosci chemiczne,mamy udowodniona pewnosc ze posiada zycie,natomiast klucz to jedynie metalowy uklad szarych komorek ktore nawet nie da się wygiac,chyba ze orzy odpowiedniej temperaturze to zrobisz.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Widzenie Aury

Post autor: |-_-| »

Pozwolę sobie zacytować Vooziego:
Energia i aura to co innego (chociaż istnieją powiązania). Aura jest związana z ciałami bardziej subtelnymi niż to fizyczne, a energia to boskie koło napędowe. Nie możesz zobaczyć aury przedmiotu! Możesz zobaczyć cyrkulację energii wokół tego przedmiotu, powidok, ale NIE aurę. Koniec.
Sama z ciekawości obserwowałam aurę rośliny, i faktycznie udało mi się co nieco dostrzec.
Nie wiem co się dzieje ze zblazowanym, wcześniej szło z nim podyskutować a teraz zachowuje się jak niedorozwinięty czternastolatek. x/
Dostrzegłam to już po tym zdaniu...
|-_-| odpadasz z dyskusji. Przykro mi, ale słabo z tobą, weź rutinoskorbin.
:wink:
zblazowany

Re: Widzenie Aury

Post autor: zblazowany »

|-_-| pisze:
|-_-|
Sama obecność, jakby nie patrzeć, sporej ilości informacji o owej aurze jest dla mnie dowodem. Marnym , ale jest.
Amen - miłej dyskusji. :)
Ilość informacji o czymkolwiek nie jest żadnym dowodem. Równie dobrze mogę napisać że duża ilość wiadomości na temat batmana albo harrego potera jest dowodem na ich istnienie

Rośliny nie mają układu nerwowego. A klucz da się łatwo wygiąć nie trzeba go podgrzewać.
Rośliny też mają kolorowe aury czy tylko człowiek? A trawa też umie zrobić psi balla?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Widzenie Aury

Post autor: Ruskof »

To ze czlowiek umie psi ball stworzyc nie znaczy ze rosliny tak umieja,i pokaz mi jak klucz wyginasz bo probowalem i nie udalo mi się (mam na mysli,ze wyraznie się ugnie,a nie ze kilkadziesiat komorek tylko nie ugnie a reszta zostaje intact)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryka ogółem”