Co nowego na temat ufo

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Arek »

"Poszukiwana osoba która zrobiła to zdjęcie"---- tyle na razie informacji o tej fotce sprzed paru dni
http://1.bp.blogspot.com/_WWUzaO9pYcA/S ... /04336.jpg
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Arek »

Parę tygodni temu ukazał się film nakręcony 2 lata temu, trochę zawrzało a potem ucichło, na niejednym forum dociekania szły dalej......

Trochę się ostatnio działo o tym filmie więc w skrócie to przedstawię:

Po tym filmie z lotniska ukazał się inny pokazujący ufo nad "Area 51" tego samego autora, tylko że ścieżka dżwiękowa była ta sama co na filmie z 7 listopada 2006 z lotniska O' Hare. Na pytanie o to , właściciel filmu nie umiał tego wyjaśnić.
Krótko po tym ujawniła następny film z dnia 7 listopada 2007, znowu te same lotnisko ale bez głosu. Usprawiedliwia to tym że na filmie słychać jego wyrażny głos co mogłoby go zdemaskować, dlatego nie chce ścieżki dżwiękowej udostępnić.
Pewien forumowicz zaczął szukać w necie na "Google"- zdjęcia i znalazł fotkę która zapewne posłużyła oszustowi do maipulacji swego materiału.
Poniżej drugi film z O'Hare



A teraz kompozycja fotki z "Google" i wycinek z filmu:
http://files.abovetopsecret.com/files/7 ... cad77f.gif

Copyright:Johndoe / ufo-und-alienforum.de / ATS

Prawda że wygląda przekonywująco?
Można pogratulować dobrej roboty , nie oszustowi , ale koledze Johndoe.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Ivellios »

W ogóle większość filmów na profilu tego usera (jeśli nie wszystkie) wyglądają na fałszywki. Zdjęcie, wklejone ufo, przerobione na film, trochę szumu dodane + filtr typu "trzęsiłapka".

Wszędzie też powyłączał komentarze. Boi się krytyki? A może tego, że ktoś napisze że jego filmy to fałszywki?
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Arek »

Dobrze że powyłączał, teraz to by mu dopiero komentarze słali
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Arek »

Nowostki.
Ufo zaobserwowane 25 04 2009 w Rosji


Oraz w Anglii także tego roku


Z Polski

Z Rumuni



Zaczerpnięte u FN
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: FaKtoMaaN »

robią wrażenie Arku, ale w tym pierwszym filmie, byłbym skłonny uznać, ze to białe balony, a po za tym filmy wydają się być autentyczne..

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Spooky Fox »

No to może tak: ja postaram się to ogarnąc na swój sposób i ocenic każdy z filmików. Mile widziane wprowadzające coś do tematu komentarze.

Filmik nakręcony w Rosji:
50% - balony meteorologiczne
40% - flary wojskowe
10% - pojazdy obcych cywilizacji
100% - Niezidentyfikowane Pojazdy Latające

Filmik nakręcony w Anglii:
100% - Fake. I to tak bezczelny, że jakbym dorwał kolesia to bym mu nogi z d... powyrywał.

Filmik nakręcony w Polsce: zaczyna się jak reklama, ale nie daję się zwieśc pozorom i twardo oglądam materiał.
Nie jestem w stanie się określic. Piękne zjawisko, aczkolwiek czy pozaziemskie? Zachowanie obiektów jak najbardziej zastanawiające. Ogólny ich zarys również. Jak już wspomniałem, nie chcę na siłę tłumaczyc tego zjawiska, bo i tak nie będę w stanie go wytłumaczyc. Tak w jedną, ufologiczną stronę, jak i w drugą - sceptyczną.

Filmik nakręcony w Rumuni:
100% - tak zwane zjawisko halo, występujące przy zachodzie słońca. Bardzo piękne, aczkolwiek czysto ziemskie zjawisko. No i na końcu gwiazda, pojawiająca się zaraz po zachodzie słońca. Czemu tak uważam? Zobaczcie, jak zachowuje się rzekome UFO. Jeśli ktoś z was widział chociaż raz zachód słońca za górami, czy nawet za jakimkolwiek innym przedmiotem, to będzie wiedział o co chodzi.

Tyle ja osobiście :)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Arek »

Mnie się też wydaje że to balony, szkoda że film takiej słabej jakości bo szłoby nad nim usiąść parę razy pooglądać i upewnić się czy to balony albo coś innego.
Chociaż rzadko spotykane ale istnieją filmy pokazujące lot wielu ufo w formacjach takich , tu jednak powiem że przy takiej niskiej jakości lepiej się nie wypowiadać. Tak samo z filmem z Anglii, może była to formacja taka, albo po prostu ktoś zrobił taką podróbę, jak Spooky napisał.
Film z Polski to także możliwa podróba, nie wiem ale takie odczucie mam.
Z Rumuni:, Jak się nie mylę to coś podobnego zostało już kiedyś, nagrane, muszę poszukać, ja od razu pomyślałem że to spadający meteor, ale się pomyliłem bo na końcu filmu jest wyżej niż na początku , a jak spada to zawsze chyba na dół, nie?
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Arek »

Z nalazłem, "świecący Jezus" w Armeni

http://www.fast-geheim.de/html/videos-m ... licht.html
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Spooky Fox »

"Świecący Jezus"

OH...MY...GOD! WTF is this?!

Ludzie wymyślą wszystko, nie ma co. Ja rozumiem, że można w coś wierzyc. Sam wierzę w Atlantydę, czwarty wymiar, pozaziemskie istoty ingerujące w nasze życie, wróżki, smerfy i gargamele, ale ja was proszę! Sugerowałbym raczej, że ludzie, którzy dopuścili do wrzucenia tego filmu na ten niemiecki portal w życiu nie słyszeli o efekcie halo.

A tak BTW to gdzieś tu nawet to było. Podejrzewam, że nawet w tym temacie.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Arek »

Spooky nie wiem , nie pamiętam gdzie to było, ja widząc ten film nie widziałem tam Jezusa ale jak ktoś go tam widzi to przynajmnie zaraz wiesz jakiego on jest wyznania, i być może codziennie przez parę godzin słucha radia Maryja.

Ostatnio kamera pokazująca całodobowe nagrywanie piramid "Pyramidcam.com" nagrała 24 kwietnia o15:25:59 takie coś:
http://pyramidcam.com/images/april20_2009.html

Już kiedyś kamera ta sotografowała coś specjalnego, uważam to za ciekawe bo manipulacje, można tutaj wykluczyć, to nie jakiś mądrala dzieciak co podrabia filmy . Poniżej te zdjęcie z września 2008
http://3.bp.blogspot.com/_WWUzaO9pYcA/S ... /04694.jpg
Aneirol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 96
Rejestracja: 2008-08-15, 12:04
Lokalizacja: Czasem lepiej jest nie wiedzieć

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Aneirol »

To na pierwszym zdjęciu wygląda jak zaginiony czubek piramidy xD
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Sothis »

Raczej jak foliówka porwana przez wiatr. ;]
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Arek »

Tak od kamery do piramid jest parę km. foliówka musiała być rozmiarów namiotu :]
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Sothis »

Niekoniecznie, nie jesteś w stanie ocenić odległości obiektu w stosunku do piramid i kamery. :]
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Arek »

Chodzę z dziećmi puszczać latawce, i na wysokości 30 m. nie widać już namalowanej tam myszki Miki, a odległość na zdjęciu jest pewnie większa niż 30m.
Kiedyś nam taki latawiec uciekł i chociaż miał roziary trochę większe niż foliówka w momencie zrobił się malutki, naprawdę w parę sekund. Więc uważam że foliówka o rozmiarach tradycyjnych byłaby tylko milimetrowym punktem na tym zdjęciu ;]
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: FaKtoMaaN »

zgadza się. widać zresztą na zdjęciach piramidy w całości, z bliskiej odległości nie było by możliwe ujęcie całych piramid, iż owe piramidy do małych nie należą.. więc na pewno obraz został wykonany ze znacznej odległości..
2 jeśli jest to foliówka, jak pięknie sądzi Sohis, to chyba każdy wie, a żeby unieść ją tak wysoko musiałby być porywisty, silny wiatr, a w Egipcie gdzie jest pełno piachu, i pyłu musiało by się nieźle kurzyć.. lecz na zdjęciach obraz jest czyściutki.. :) chyba ze grawitacja przestała działać i foliówka sama sobie frówa :].. foliówka.. ma pomysły..
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Arek »

Dzisiaj znalazłem ten film z stycznia 2009.
East Newport/ USA. Autor filmu potwierdza że półtorej godziny widział ten obiekt na niebie. Ufo latało w różnych niesprecyzowanych kierunkach, niekiedy zatrzymywało się na niebie by znów zmienić kierunek lotu.
Jak na razie nie udało się zebrać innych materiałów na temat tego zjawiska. Autor wyklucza konwencjonalne samoloty, satelity itp.
Oto dwa filmy tego trójkątnego ufo.


Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: Arek »

Horn Lake/ USA. 20 maja 2009 sfilmowano grupę ufo, na początku wygląda to jak zwykłe balony czy latarenki ale podczs oglądania filmu można je śmiało wykluczyć.
Podczas te obserwacji nagrywający policzył 6 helikopterów które podążały w kierunku tych obiektów.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Co nowego na temat ufo

Post autor: FaKtoMaaN »

kolejny raz cicha interwencja rządowców :]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”