Niezidentyfikowany objekt.

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
kylo625
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2007-09-16, 18:28
Lokalizacja: Lublin

Niezidentyfikowany objekt.

Post autor: kylo625 »

Witam. Na forum nie logowałem się od wieków, lecz dzisiejsze wydarzenie skłoniło mnie do napisania tego tematu.
Otóż wracając ze szkoły razem z kolegą zauważyliśmy dziwny obiekt. Mianowicie było to coś o wyglądzie dosyć jasnej gwiazdy. Jechaliśmy wtedy rowerami po drodze skierowanej ku północy. Obiekt ten znajdował się praktycznie naprzeciwko nas, czyli na półkuli północnej. Był on bardzo nisko nad ziemią oraz bardzo daleko. Bardzo daleko, gdyż mienił się 'kolorami', jak i niektóre gwiazdy, co spowodowane jest ruchem powietrza, więc musiał być daleko. Z naszej perspektywy był dość nisko. Był na poziomie czubków najwyższych drzew oddalonych od nas o 0.5 kilometra. Od razu pomyślałem, że trzeba to jakoś udokumentować. Niestety nie miałem ze sobą aparatu cyfrowego, gdyż na co dzień go nie noszę :wink: . Kolega miał telefon (SE k800i, 3.2 MPX). Zatrzymaliśmy się, aby sprawdzić, czy obiekt się porusza, oraz zrobić mu zdjęcie. Obiekt poruszał się. Poruszał się w lewo (na zachód) bardzo powoli. Niestety optyka w telefonie jest za słaba aby uchwycić taki obiekt, więc postanowiliśmy dojechać do końca tej drogi, do zakrętu i spróbować zrobić temu czemuś zdjęcie. Lecz po chwili obiekt zniknął. Nie było to jakieś wygasanie, tylko tak jakby w ułamku sekundy po prostu zniknął. Po chwili nadszedł czas na zastanowienie się co to mogło być. Nic sensownego do głowy mi nie przychodziło. Jedyne co, to spojrzeć na zegarek, która jest godzina, aby móc o tym gdzieś napisać. Mianowicie było to o 16:38.

Na pewno nie była to satelita, ani żaden obiekt wchodzący w atmosferę, gdyż cokolwiek się tym interesuję i nieraz to widziałem. Lecz co to dzisiaj było nie wiem... Więc proszę was o pomoc.

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”