Od dziś bojkotuję Wirtualną Polskę :/

Te spektakularne i mniej spektakularne :P
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Od dziś bojkotuję Wirtualną Polskę :/

Post autor: Ivellios »

O ku*a... o fuck... o nie... nie, nie, nieee... <- moje jęki po tym, co zobaczyłem przed chwilą na stronie Chip'a
Wirtualna Polska uruchamia niewiarygodne.pl – pierwszy portalowy serwis dla osób interesujących się zjawiskami paranormalnymi – magią, UFO i innymi baśniowymi zagadkami.

Niewiarygodne.pl to pierwszy portalowy serwis poświęcony szeroko pojętym zjawiskom paranormalnym. Oprócz popularnych tematów, takich jak: UFO, siły nadprzyrodzone czy przepowiednie, internauci znajdą w nim także artykuły poświęcone niezbadanym kulturom, wojskowym eksperymentom czy teoriom spiskowym. W serwisie publikowane są także materiały o różnych tajemniczych, dziwacznych i niezwykłych rzeczach, takich jak np. stworzona przez członka KGB sekta Wielkie Białe Bractwo albo materiał o rosyjskim pułkowniku, który powstrzymał wojnę jądrową.

Materiały dostępne są w formie tekstowej (sekcja Artykuły), zdjęciowej (sekcja Galeria) oraz wideo (sekcja Filmy). Użytkownicy serwisu do swojej dyspozycji mają ponadto zakładkę Media, gdzie publikowane są materiały z magazynów 21 wiek i Czwarty wymiar. Zainteresowanych zapraszamy do odkrycia wielu mrocznych tajemnic!
Jęki moje jeszcze głośniejszymi się stały, gdy oczy moje ujźrzały to:

http://niewiarygodne.pl

Co ja tam ujźrzałem... oooh fuckin' shit!

- Szok! Małpi kelner
- Szkolny kierowca z piekła rodem
- Zamarzła na śmierć w domowej lodówce
- Psy oddają chwałę Bogu... w kościele!
- Pijany Niemiec ratuje świat
- Ksiądz palił trawę z parafianami

Co to, do cholery ciężkiej jasnej ciasnej, ma wspólnego ze zjawiskami paranormalnymi?

Nie no, ku*a, od dziś permanentnie bojkotuję Wirtualną Polskę :/
Gorszego syfu już nie mogli uruchomić... kolejny klon "pudelka" :/
Komercja, komercja, ku*a j***a sama komercja...

Sorry za te gwiazdkowane słówka, ale gdy zobaczyłem to coś, to myślałem, że zwariuję...
Mam nadzieję, że ludzie poszukujący czegoś konkretnego o zjawiskach paranormalnych będą szerokim łukiem omijać to komercyjne gówno...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Od dziś bojkotuję Wirtualną Polskę :/

Post autor: cleric »

a na onecie? 'na tropie' i jakis blog jakiejs dziewczynki co wrzuca njusy o duchach?:]
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Od dziś bojkotuję Wirtualną Polskę :/

Post autor: Ivellios »

Taaa, ale blog to nie serwis...
Jak ten syf z WP wybije się w wyszukiwarkach na 1 miejsce to ja i pozostali twórcy poważniejszych portali paranormalnych możemy zacząć pakować manatki :/
Wystarczy, że wupewdupe.pl wstawi na stronę główną banner reklamujący ten ich nowy "serwis" i już będą mieli większą siłę przebicia, niż Paranormalium, VRP, NPN i inne serwisy razem wzięte...
Aneirol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 96
Rejestracja: 2008-08-15, 12:04
Lokalizacja: Czasem lepiej jest nie wiedzieć

Re: Od dziś bojkotuję Wirtualną Polskę :/

Post autor: Aneirol »

spoko Iv pewnie po jakimś tygodniu czy dwóch zgnębią tą stronkę i obrzucą błotem i będzie po staremu.

Ale jak napisali:
"niewiarygodne.pl – pierwszy portalowy serwis dla osób interesujących się zjawiskami paranormalnymi"

to się za łeb złapałem rany co za ludzie. Ta stronka jest po prostu śmieszna i żałosna jednocześnie.

A z resztą jakby co to można zawsze jakiś sabotaż zrobić, zaraz tu się coś wymyśli.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Od dziś bojkotuję Wirtualną Polskę :/

Post autor: Darnok »

Ja się boję, że wp.pl zrobi "modę" na paranormalne zjawiska i zaleje nas fala dzieci neostrady.
marta.heva
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 262
Rejestracja: 2007-07-01, 14:45
Lokalizacja: Piastów

Re: Od dziś bojkotuję Wirtualną Polskę :/

Post autor: marta.heva »

faktycznie wielki shit, jak spojrzałam w artykuł o teoriach spiskowych to mnie aż zmroziło "Stephen King zamordował Johna Lenona" i "II wojna światowa to mistyfikacja", a ponadto zdjęcia człowieka na księżycu nakręcił Stanley Kubrick przy okazji zdjęć do jakiegoś filmu i jeszcze jedno dobre "ameryka (tudzież USA) nie istnieje"

artykuły wzięte z marsa i najgorsze, że wp jedzie teraz na popularności i nasza przyszłość jest niepewna.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Od dziś bojkotuję Wirtualną Polskę :/

Post autor: cleric »

mysle ze jak ktos się zafascynuje to bedzie szukal dalej i trafi np do nas :] ja tam się o nas nie boje;)
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Od dziś bojkotuję Wirtualną Polskę :/

Post autor: IteratorZX81 »

Ja mogę w ew. sabotażu pomóc. Jestem specjalistą od zastrzyków.
Aneirol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 96
Rejestracja: 2008-08-15, 12:04
Lokalizacja: Czasem lepiej jest nie wiedzieć

Re: Od dziś bojkotuję Wirtualną Polskę :/

Post autor: Aneirol »

Nie no o naszą stronkę to nie ma się co martwić, w sumie sam Iv ją tworzył, tylko tamta stronka na wp trochę jakby "ośmiesza" tematykę paranormalną bo jest tam same gówno i nie będzie miało to zbyt dużej siły przebicia.

A co do sabotażu to można by im pokazać jak wyglądają prawdziwe zjawiska paranormalne, a nie jakiś pijak ratujący świat.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Od dziś bojkotuję Wirtualną Polskę :/

Post autor: Spock »

Nie wygłupiajcie się, jaki sabotaż ?

Primo - nie dacie rady tego zrobić;
Secundo - Nic wam to nie da;
Tertio - Paranormalium odcina się od wszelkich wrogich i nieetycznch działań
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Od dziś bojkotuję Wirtualną Polskę :/

Post autor: Darnok »

"Zatruła mnie energia z kosmosu!"
Najlepszy art jaki tam siedzi. No po prostu arcydzieło, jutro pewnie tysiące osób będzie uczyć się widzieć aurę, rozwijać się duchowo, by fireballe strzelać, albo z kosmitami rozmawiać...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Od dziś bojkotuję Wirtualną Polskę :/

Post autor: Ivellios »

cleric pisze:mysle ze jak ktos się zafascynuje to bedzie szukal dalej i trafi np do nas :] ja tam się o nas nie boje;)
A ja się boję. Boję się, że serwisy typu Paranormalium czy VRP zostaną w niedługim czasie zasypane głupimi wpisami od neokidów wypytujących "jak sfocić ófo" czy "wywouać dóha".
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Od dziś bojkotuję Wirtualną Polskę :/

Post autor: cleric »

Paranormalium i VRP to marki juz same w sobie, przy profesjonalizmie z jakim sa prowadzone (dzieki Ivowi) obronią się same ;)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Od dziś bojkotuję Wirtualną Polskę :/

Post autor: Arek »

Weszłem na ich stronę i od razu mam lepszy humor,,,hahah
Festiwal jedzenia kota!
Spalić tę czarownicę!
Wyjaśniamy tajemnicę Roswell!

Znacie te różne gazety które robią wielki rozmiar czcionki rzucają gdzie popadnie wykrzyknikami ( tak jak te wybrane 3 tematy powyżej) i "pokazują" światu że u nich wszystkiego się dowiesz i oni na wszystko znają odpowiedż.

Wlaśnie do takiego przekroju należy te "niewiarygodne.pl" , a niech się tam idą czternastolatki, przynajmniej tutaj nie bydom się wymundrzać.
Co jest smutne to to że cała grupa ludzi co się naprawdę w rozwiązywaniu zjawisk paranormalnych angażuje to "bolącą głową" kiwają bo w ten sposób czują się rozśmieszeni.
A jeszcze do tego dochodzi fakt że w dzisiejszym świecie ludzie nie mają za bardzo czasu na czytanie książek i innych publikacji, a więc jak ktoś tam w tych kilkunastu linijkach wyczyta jaka to jest ta tajemnica Roswell i na drugi dzień w szkole , w pracy oświadcza że wie wielką tajemnicę bo na niewiarygodne .pl to w skrócie powiedzieli co i jak tam było to można się dobrze uśmiać. Ale i w taki sposób kreowana jest opinia społeczeństwa
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Od dziś bojkotuję Wirtualną Polskę :/

Post autor: Arek »

Teraz jestem załamany.
Artykuł "Wyjaśniamy tajemnicę Roswell!" (musiałem to porównać bo wierzyć mi się nie chciało) pojawił się w innym portalu, tak zgadza się ten sam autor-- Mantle-- w portalu do którego jak na razie nie miałem wcale zastrzeżeń
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryczne buble i wpadki”