Kontrola żywiołów

Awatar użytkownika
maryl16
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2007-11-04, 22:44
Lokalizacja: Tczew

Kontrola żywiołów

Post autor: maryl16 »

Witam :!:
Czy istnieją jakieś ćwiczenia, rytuały które pozwalają kontrolować żywioły. :arrow:
Fluxres
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2008-12-25, 21:37
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Fluxres »

Ja jestem poczotkujacy i cienki bolek ale poczytaj cos o pentagramach.

One sa zwiazane z zywiolami.

Obrazek

Moze nie zrobilem obrazka zbyt czytelnie ale pokazuje ci o co biega.
Ja tam z nimi narazie się nie bawie.
jager3223
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-10-31, 21:09

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: jager3223 »

hah, tzn. chcesz ciskąć kulami ognia, wywoływać deszcz i zwiększać prędkość wiatru? Jeśli tak to daruj sobie.

Na początek polecam robienie PSI ball'a, myślę żę w google znajdziesz co nieco o nim.
O! I jeszcze otwieranie czakr.
zalewa
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2009-03-02, 12:22
Lokalizacja: A co chcecie wpaść?

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: zalewa »

Fluxres widać,że lubisz pentagram.A masz z niego modem?
A tak naprawdę to lepiej zagraj w diablo2+dodatek i wybierz druida;p
Fluxres
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2008-12-25, 21:37
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Fluxres »

Zalewa. Że ty zaczynales tak przygode z okultyzmem to twoja sprawa. :lol:
Zobacz kiedy ten post byl pisany :!:
Wtedy byłem kompletnym laikiem a teraz moglbym mu przedstawic konkretne cwiczenie.
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Pein »

to przedstaw :P
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: DanaS »

A później mówią, że w Polsce anomalia pogodowe :P
Fluxres
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2008-12-25, 21:37
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Fluxres »

Ćwiczenai sa rozne.
Zalezy z jakiego jestes zywiolu.
Ewentualnie mozesz sprubowac opanowac zywiol odpowiadajacy twojemu.
Np.:
Woda-Nalej do miski wody. Poloz na niej malu korek np.: od wina.Trzymajac nad lub obok niej rece sprobuj poczuc energie ktora jest w wodzie. Postaraj czuc się jak woda i sprawic zeby korek zaczol plywac.

Ogień- Weź swieczke i podpal ja. Uloz rece kolo swiecy i sprubuj poczuc ogien zmniejszyc go lub powiekszyc. Poruszyc na boki. Nie oddychaj zbyt gwaltownie bo sam bd ruszal plomien.

Przed cwiczeniem z zywiolami najlepiej zrobic kilka cwiczen. Np.: Stan w pokoju i wyobraz sobie, że jestes drzewem na łące. Zwizualizuj sobie jak pada na ciebie dzeszcz, wygina wiater, podpala ogien i jak pobierasz niezbedna do zycia energie z zemi. NIe koniecznie musisz byc drzewem, możesz sobie wyobrazic, ze siedzisz na lace i pobierasz energie z tego zywiolu z ktorym bd pracowal. Jak np. Z woda to zwizualizuj sobie, jak energia z deszczu obmywa cie ze zlej energi i dodaj ci nowej pozytwnej.
Viperius
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2009-06-12, 21:17

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Viperius »

Fluxres - Podałeś ćwiczenia do Hydrokinezy i Pirokinezy... Nie mówię, że to źle, ale mógłbyć bardziej sprecyzować. :)
Fluxres
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2008-12-25, 21:37
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Fluxres »

ZAcznij od tego to ci sięprzyda. Dużo obcuj z naturą, a co do rytów to nigdy nie zmienie zdania.

WYMYSL COS SAM POMEDYTUJ I JAZDA!!
faeryboy2002
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2005-11-16, 22:49
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: faeryboy2002 »

Pracuję już z energią żywiołów wiele lat i się zastanawiam nad tym kontrolowaniem. Hmm... wydaje mi się, że żywioły to bardzo specyficzne i bardzo potężne energie - raczej nie da się nimi sterować w sposób świadomy, chyba, że ma się przepotężną praktykę, o którą nie posądzam nikogo z tego forum :P
Mi się zdarza tylko przy rozpalaniu ognia (a mam z tym wielkie kłopoty, o ironio!), że gdy jestem już uziemiony i połączony z żywiołami, to wtedy przy odpowiednim skupieniu udaje mi się zwiększyć płomień w ognisku tak, że nie muszę nad nim wisieć dwie godziny, dmuchać i chuchać ;) Ale równie dobrze może to być zwyczajny przypadek :)
Poza tym nawet nie widzę potrzeby w kontroli żywiołów. Bardzo się cieszę, że korzystam z ich energii i nie odczuwam pragnienia, by wzniecać sztormy czy pożary za pomocą umysłu ;)
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: |-_-| »

Jeśli faktycznie owe zwiększenie płomienia nie jest przypadkiem, to bardzo przydatna umiejętność. Ileż ja się muszę przy ognisku narobić, by płomień był odpowiedni. :(
blut95
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2009-11-06, 22:22

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: blut95 »

na forum jestem nowy ale żywiołami zajmuje się juz jakieś 5 -6 lat wiec co nieco wiem moge wyczuć ich energie a jak chcesz się w to bawić to narazie radzie zacząc od dowiedzienia się jaki masz zywioł z kumplami po jakiś 2 latach doświadczeń ustaliliśmy że każdy by do czegoś dojść musi dowiedzieć się jaki mu najbardziej odpowiada (ja mam wiatr) i szczerze jest to pracochłonne i nie wyobrażalnie wyczerpujące , na początku popracuj nad rozwojem swoich zasobów energii (zrób psi ball i wyczuj jej wielkość , zrób ją własnymi siłami) póżniej popracuj nad rozwojem czakry krzyżowej ( skup się na niej jak najmocniej umisz napchaj ją energia jak tylko możesz to sprawi że bedzie się rozwijać ) gdy juz doprowadzisz czakry do odpowiedniego stanu (twoja psiball bedzie odpowiednio duża) zacznij skupiać się na swoim żywiole (ja po 6 latach treningu żeby wytworzyć(ukierunkować) mały wiaterek muszę zurzyć jakąś połowe całości mojej energii (nie jest to przypadek robiłęm już tak z 100 za każdym razem się udawało a potem byłem strasznie zmieczony)a żeby zwiekszyć szybkość wiatru który już jest jest to np kiedy wywołanie wiatru zajmuje mi jakieś 2 godz to przyśpiesznie go jakieś 1 godz i 30 min)
wracając do treningumusisz skupiać się na żywiole w moim przypadku(wiatr) najlepeij w wietzny dzień wyjdz na dwór i skoncentruj się na tym jak wiatr cię dotyka z zamknietymi oczami poczuj jego energie po jakiś 2 latach treningu (jak wytrwasz) [bedziesz potrafił z malutkiego wietrzyka zorbić minimalnie wiekszy wietrzyk albo go przedłużyć . nie mam wiecej rad do ciebie życze powodzenia i jak masz jakieś pytania to pisz(ja bym się na twoim miejscu skupił bardziej na razie na manipulacji energii, szybsze efektty i bardsziej widoczne )

-- 2009-11-06, 23:24 --

na forum jestem nowy ale żywiołami zajmuje się juz jakieś 5 -6 lat wiec co nieco wiem moge wyczuć ich energie a jak chcesz się w to bawić to narazie radzie zacząc od dowiedzienia się jaki masz zywioł z kumplami po jakiś 2 latach doświadczeń ustaliliśmy że każdy by do czegoś dojść musi dowiedzieć się jaki mu najbardziej odpowiada (ja mam wiatr) i szczerze jest to pracochłonne i nie wyobrażalnie wyczerpujące , na początku popracuj nad rozwojem swoich zasobów energii (zrób psi ball i wyczuj jej wielkość , zrób ją własnymi siłami) póżniej popracuj nad rozwojem czakry krzyżowej ( skup się na niej jak najmocniej umisz napchaj ją energia jak tylko możesz to sprawi że bedzie się rozwijać ) gdy juz doprowadzisz czakry do odpowiedniego stanu (twoja psiball bedzie odpowiednio duża) zacznij skupiać się na swoim żywiole (ja po 6 latach treningu żeby wytworzyć(ukierunkować) mały wiaterek muszę zurzyć jakąś połowe całości mojej energii (nie jest to przypadek robiłęm już tak z 100 za każdym razem się udawało a potem byłem strasznie zmieczony)a żeby zwiekszyć szybkość wiatru który już jest jest to np kiedy wywołanie wiatru zajmuje mi jakieś 2 godz to przyśpiesznie go jakieś 1 godz i 30 min)
wracając do treningumusisz skupiać się na żywiole w moim przypadku(wiatr) najlepeij w wietzny dzień wyjdz na dwór i skoncentruj się na tym jak wiatr cię dotyka z zamknietymi oczami poczuj jego energie po jakiś 2 latach treningu (jak wytrwasz) [bedziesz potrafił z malutkiego wietrzyka zorbić minimalnie wiekszy wietrzyk albo go przedłużyć . nie mam wiecej rad do ciebie życze powodzenia i jak masz jakieś pytania to pisz(ja bym się na twoim miejscu skupił bardziej na razie na manipulacji energii, szybsze efektty i bardsziej widoczne )
Awatar użytkownika
Emrys
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2010-04-24, 19:20
Lokalizacja: Kraina Wielkich Jezior

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Emrys »

Co do kul ognia -żywiołu nie można ,,tworzyć '' Można się nim posługiwać ale nie można stworzyć ,,kuli ognia '' :)
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Pein »

A ja mam pytanie :)
1.Jak rozpoznać swój żywioł?
tak

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: tak »

To ten, który preferujesz, najbardziej lubisz, najchętniej używasz..

..ja się za małolata bawiłem na przykład zapałkami, bardzo chętnie.. i podpalałem radośnie wszystko dookoła.. płonęły śmietniki, drzewa, ogniska.. zawsze byłem tam, gdzie było gorąco tam, gdzie była łuna tam, skąd bił pomarańczowy blask..

..a mam znajomego, który mówi, że "nienawidzi słońca i uwielbia kiedy pada deszcz.." stojąc w strudze wody powiedział mi kiedyś: "czuję się zdecydowanie lepiej, kiedy pada deszcz.."

..i znam też koleżankę, która z uporem maniaka chodzi po ziemi boso.. kiedy tylko ma taką możliwość..

..a jeden znajomy, czasami jeździ na swoim ścigaczu - bez kasku - bo twierdzi, że w kasku on nie czuje, a przecież potrzebuje czasami poczuć ten wiatr we włosach..

Rozumiesz?
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Pein »

Tak już rozumiem:) Mój żywioł to powietrze ;d.A czy może znasz jakieś ćwiczenia na ten żywioł?
zblazowany

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: zblazowany »

możesz uzasadnić dlaczego wybrałeś powietrze?
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Pein »

Spróbuje:)
A więc tak najpierw aby wybrać żywioł musisz go zrozumieć np.Możesz stworzyć psi bala i nadawać mu po kolei dany żywioł.I zobaczysz który najszybciej opanujesz,jeśli to będzie ogień to twoim żywiołem może być ogień.Mi osobiście najlepiej wychodzi podwyższenie temperatury i obniżenie oraz wiatr.Poza tym aby uczyć się żywiołu to trzeba go tez lubić,mnie akurat kręci tylko powietrze:).Z żywiołem trzeba się zjednoczyć w jednośc :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia naturalna”