Aleister Crowley zwany Bestią

Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

hanif, No właśnie, tak więc nie rpzeinaczaj moich słów, jeżeli dla Ciebie to "ktoś" to super, odnosząc się do twojego posta to na pewno zrobił o wiele mniej niż Papież. Czy Crowley miał udokumentowany przypadek uzdrowienia kogoś?
hanif
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2005-10-21, 07:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: hanif »

Crowley nie ale Elvis miał wiele
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Skąd wiesz?

Kto Ci o tym powiedział?
Jestem katolikiem, dla mnie to, że Jezus leczył jest oczywiste.
Starasz się dostrzec w postaci Aleistera Boga, stojącego na równi z tym który siedzi w Twojej katolickiej umysłowości i jest to faktycznie antagonistyczne a-myślenie, współczuje Ci biedaku... starając się myśleć musiałeś na prawdę cierpieć. Oszczędź nam wszystkim bólu i już nie mów o konwulsjach swoich pędów mentalnych, hm? :)

Że co!? cytując mnie ma Pan na myśli moje słowa, czy tylko kontekst? sugeruję poczytać trochę, może zacząć od książeczek, by potem wrócić na forum i jednak doczytać to z sensem. Co do masochizmu intelektualnego, to akurat nie powinien Pan tego pisać, zwłaszcza po takim poście...
Może jednak powtórzę wszystko, co pisałem w przyjaźniejszy sposób- nie jestem sadystą.

Crowley NIE jest dla mnie Bogiem. Jest dla mnie sekciarzem, wierzę w Jezusa, nie neguję innych mesjaszy, ale w nich nie wierzę. Czasami zastanawiam się skąd biorą się tacy ludzie, którzy po jednym poscie robią tak daleko idące (i głupie) wywody...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Powinniśmy zakończyć w klimacie spokoju i przyjaźni :).
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia Chaosu”