Jeszcze w tym roku, już w listopadzie...

Wróżby, przepowiadanie przyszłości
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Jeszcze w tym roku, już w listopadzie...

Post autor: Ivellios »

Listopad 2004...
Trójmiasto...
Nastaje epidemia...
Z kranów leci krew zwierząt zabitych przez nich...

Takich wizji jest bardzo wiele. Prawdę mówiąc, każdy mógłby sobie wymyślić równie dobrą. Ja na przykład miałem niedawno wizję senną, w której miastami dotkniętymi epidemiami i innymi atrakcjami są Katowice i Siemianowice (dziwny zbieg... akurat w Katowicach mieszkam)

A Ty miewasz jakieś wizje, mniej lub bardziej realistyczne? A może słyszałeś jakieś "proroctwo" :?:
BlackPuma

Post autor: BlackPuma »

Proroctwa mają to do siebie że są tylko jedną z opcji możliwej przyszłości, a czy się wypełnią to zależy już tylko od nas ;)

ps. moje proroctwo senne sprzed kilku lat - w 2021 roku będzie wojna, już nie pamiętam czy z jakims najeĽdĽcą czy domowa...
się doczeka - się zobaczy :)
Daisy

Post autor: Daisy »

Mi się nigdy żadne proroctwo nie przyśniło. Wizji też nie miałam. Zazwyczaj to co mi się śni to w rzeczywistości jest niestety na odwrót:(
Awatar użytkownika
Ramuh
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2004-09-02, 23:15

Post autor: Ramuh »

ja też jeszcze nic nie przepowiedziałem :P ale śłysząłem że za około dziesięć lat stopią się lodowce i z Wielkiej Brytanii zostanie tylko kilka szczytów nad wodą. Weim że to może raczej być odebrane jako prognoza klimatologów ale to była przepowiednia.
Jak ktoś oglądał "Pojutrze" to może się juz bać... Phantom :wink:
Edit by Ivellios-facet, to był tylko film, a nie jakaś wizja...

Ale to był tylko żart... Phantom ;)
BlackPuma

Post autor: BlackPuma »

hmmm... z tego co mi wiadomo lodowce topią się sukcesywnie od iluś lat :) a poziom wód w morzach analogicznie się podnosi, co wcale nie dziwi. Nie da się uniknąć stapiania się wielkich lodów naszej planety jeśli żyjemy za pan brat z efektem cieplarnianym :!:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Rzeczywiście, w ciągu stu lat poziom wód w morzach ma się podnieść od metra do kilku w górę...
catalabama

Post autor: catalabama »

mnie nie raz jak byłam mała straszono.... zawsze się bałam choć nie mówię że i teraz nie pozostało mi troszkę po tym... :o /Pamiętam jakoś w 95 koło tego przynajmniej koleżanka mi naopowiadała że Nostradamus mówił że w 2001 roku ma być koniec świata czy w 2000... bałam się wtedy jak cholera... na serio jej wierzyłam z czasem o tym zapomniałam. Ale ile ja się wtedy nacierpiałam przez głupie opowiadanie jej.... wiele osób mnie straszyło zawsze a ja głupia byłam wtedy strasznie naiwna (no bo dziecko przeciez) i na serio się bałam a i nie tylko mówili o końcu świata ale o duchach czy wilkołakach ito itd... brrrrrrrrrr teraz jak ktoś by powiedział coś podobnego na pewno zostanie ze mnie ziarnko niepokoju
Mr Brightside
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2004-09-12, 00:26
Lokalizacja: Z Etyki

Post autor: Mr Brightside »

Ostatnio mi się śniło że w niedalekiej przyszłości wskutek jakiegoś bliżej nieokreslonego kataklizmu Ziemia zmieniła się w pustynie i pojawiły się na niej dziwne stwory. Takie rzeczy jak na przykład drapieżnik, który składał się z ludzkich kończyń i od swoich ofiar przyszywał kolejne ręcę do swojego ciała. Ogólnie było bardzo nieciekawie i wyjście gdziekolwiek po zmroku groziło bardzo nieprzyjemną śmiercią...
Daisy

Post autor: Daisy »

Mi się kiedyś przysniło, że wybuchła kula ziemnska i zostałam tylko ja sama. Żyłam sobie na gwiazdce jednej, która została. Trafiłam na jakąś planetę, gdzie UFo robiło na mnie doświadczenia:D
Mr Brightside
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2004-09-12, 00:26
Lokalizacja: Z Etyki

Post autor: Mr Brightside »

Uuu... chyba mamy na forum jakąś porwaną... ;) Wiesz, ze ludziom, którzy zostali porwani przez Obcych często się to potem śni... Może naprawdę coś się stało? Nigdy się nad tym nie zastanawiałaś? :twisted:
Daisy

Post autor: Daisy »

Wątpię, aby mnie ktokolwiek gdzieś porwał;) Ufolce napewno mają ciekawsze obiekty do porywania niż ja;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Niech spróbują Cię porwać... to ja porwę ich :P

Kurde już mamy grudzień i nic się nie dzieje... :lol:

Ech... przepowiednie...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Niedawno 20 stopni celcjusza zanotowano nan antarktydzie! wiec lodowcow juz nie bedzie gdy my bedziemy bez zebow i mowic wnuczce jak to duze byly lodowce a i przy okazji zalanych zostanie wiele terenow wiec ludzie beda mogli zapomniec o domkach tylko beda zmuszeni mieszkac w wielkich blokach bo nie bedzie miejsca...
Daisy

Post autor: Daisy »

Mam nadzieję, że w związku z tym zanotowaniem nie stanie się tak jak się stało na filmie "Pojutrze" :-( :-( :-( :-( :-(
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

BądĽ co bądĽ musimy się przygotować na taką ewentualność. Widać już przecież, jak bardzo zmienia się klimat w Polsce, żeby tylko nie było u nas takich trzęsień ziemi, jak w południowo-wschodniej Azji...
Daisy

Post autor: Daisy »

Właśnie niedawno przeczytałam, że w 2029r ma uderzyć w ziemię asteroid, co wywoła światowe trzęsienie ziemi i falę , która zaleje pół globu :shock: :shock:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Gdzie to wyczytałaś :?: W gazecie jakiejś, czy gdzie :?:
Daisy

Post autor: Daisy »

Dzisiejszy dziennik Fakt , artykuł "Natura spełnia proroctwa Nostradamusa" :(
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Hm... jest taka możliwość... mogłabyś to jakoś zeskanować ten artykuł :?:

Wiesz, ja nie czytam prasy codziennej a w Internecie nie ma tego tekstu...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Przepowiednie i wróżby”