Technika

Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Technika

Post autor: Eva unit 01 »

Jako, że żal mi konającego na tym forum działu o magii, postanowiłem się poświęcić i podzielić wiedzą

Technika ta działa na podobnej zasadzie co servitory i sygile, jednak jest stosunkwo prostsza i bardziej wyspecjalizowana.
Jest ona idealna w momencie gdy chcemy, aby działanie było krótkotrwałe, i pragniemy szybkich skutków naszego działania.

Sama technika wygląda w ten sposób, najpierw obieramy sobie cel, i staramy sobie zwizualizować (im bardziej dokładna wizualizacja, tym lepsze działanie, ważny jest nie tylko obraz, ale dżwięk dotyk zapach, i przede wszytskim czynność sama w sobie, czyli zmiana której pragniemy). Następnie wyobrażamy sobie, jak obraz naszych pragnień oddala się i coraz bardziej znika, ale tylko do pewnego momęty, tak żeby nie zniknął całkowicie. Teraz naszym zadaniem jest utrzymanie wykreowanej w ten sposób myśli w półuśpieniu, nie chodzi o to aby o niej zapomnieć, tylko oddalić ja w tak dużym stopniu, żeby czuć ją i podtrzymywać, ale jednocześnie żeby nei zajmowała naszego umysłu Najlepiej wtedy zjać się czymś innym (różne czynności w różnym stopniu wpływają na skuteczność, np czytanie książki sprzyja w dużo większym stopniu niż oglądnaie telewizji). Jedyny problem polega na utrzymaniu myśli w tym stanie pół-egzystencji, na początku często zdarza się, że poprostu zapomina się o tej myśli, lub że przebija się ona do świadomości, jednakże wypracowanie tego stanu do perfekcji nie powinno zająć dłużej niż tydzień jeślipraktykowało się już wcześniej medytacje i osiąganie innych stanów świadomosci.
Ostatnio zmieniony 2007-08-19, 12:17 przez Eva unit 01, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Nic rewelacyjnego. Standardowa technika spychania wizualizacji do podświadomosci, pozolwnie jej na wykonanie tego.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia Chaosu”