Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4828
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk

Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Ivellios »

Czy kiedykolwiek poznamy fundamenty kręgów zbożowych? Czy wszystkie kręgi są tworzone przez ludzi? A może w ich tworzenie zaangażowane są inne tajemnicze siły?

Podejrzewam, że większość znaków w zbożu zostało stworzonych ludzką ręką. Tak zwani kręgotwórcy (circlemakers) pokazali całkiem przekonująco, że mogą tworzyć na polach zdumiewająco zawiłe wzory, używając prostych narzędzi i szczegółowych planów. Wygląda więc na to, że ludzie mogą tworzyć kręgi. Nawet stary badacz kręgów w zbożu Andrew Colin przyznaje, że wierzy, iż 80 procent kręgów to dzieło człowieka.

Co jednak z pozostałymi dwudziestoma procentami? Niektóre ze znaków wydają się przeciwstawiać wytłumaczeniu o tym, że miały zostać stworzone przez ludzi:

Ogromne, skomplikowane znaki są tworzone w niemożliwie krótkim okresie czasu.
W niektórych kręgach występują zagadkowe zmiany w roślinności, których nie mogłoby spowodować nadepnięcie, takie jak: wydłużenie i nadpalenia; zwiększone rozmiary roślin i większe plony; zmiany w komórkach i zmienione nasiona.
Inne dziwne zjawiska, o których donoszono w przypadku "prawdziwych" kręgów, to: usterki w sprzęcie; niezwykłe pomiary elektromagnetyczne; zagadkowe dźwięki; sucha i zmieniona ziemia; zawroty głowy i inne dolegliwości stwierdzone przez badaczy.

Jeśli niektóre kręgi nie są dziełem ludzkich rąk, to w takim razie kto lub co je tworzy? Oczywiście oskarżono istoty pozaziemskie, nikt jednak nie zaoferował wytłumaczenia, po co miałyby one tworzyć kręgi. Inna teoria mówi, że kręgi tworzy sama Ziemia, próbując przemówić do ludzi, że nie są dobrymi opiekunami planety. W takim razie symboliczna wiadomość od Ziemi jest w najlepszym wypadku niejasna.

Być może kręgi w zbożu również są dziełem wojska. Wojsko może mieć możliwość tworzenia tych złożonych wzorów poprzez użycie wysoce intensywnych mikrofali wysyłanych z kierowanych komputerowo satelitów. Być może, znów jednak pojawia się pytanie - po co?

Kręgotwórcy z pewnością mogą udowodnić, że stworzyli znaki, że włączyli się w ich tworzenie, kiedy tylko chcieli. Czy jednak mogą udowodnić, że stworzyli wszystkie znaki? Jeśli zaś sama Ziemia lub też obcy są odpowiedzialni za powstawanie kręgów, to prawdopodobnie nigdy się do tego nie przyznają. Jeśli zaś kręgi są sprawką wojska, to wojskowi raczej nie są skłonni ujawnić ową technologię.

Czy uda nam się kiedyś rozwikłać tą zagadkę?
Jak powstają kręgi zbożowe?

Nie jestem pewien, czy kiedykolwiek się tego dowiemy, chyba że kręgotwórcy naprawdę udokumentują powstawanie każdego tworzonego przez nich znaku i być może wyjaśnią, skąd się biorą wszystkie anomalie. Może też wojsko przeprowadzi publiczną demonstrację używanych satelitów.
Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
https://www.ivellios.com | https://www.kryptozoologia.pl
Kazzone
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Skoro nie ma nowych dowodów na to że to "nie my"(innaczej obcy, lub nawet byle kto, ale nie człowiek ;P) to nie mam pojecia po co zaczynac znowu ten temat ;). Wiadomo, większośc stworzyli ludzie, reszta mogą to być obcy lub dziwne zjawisko pochądzące z inengo wymiaru. Sądze jednak że pytanie "Co jednak z pozostałymi dwudziestoma procentami?" jest troche retoryczne ;), ponieważ tak naprawde tego niewie nikt, a wszystko co tu napiszemy będzie bujdą, rozmyśleniami lub poprostu śmieszną rozmową, bo i tak skończymy w punkcie wyjścia. Naukowcy lub sami świadkowie muszą sami to wyjaśnić, więc odpadamy, jedynie możemy śledzić wątek, sądze jednak że tego nie dowiemy się nigdy.
Ostatnio zmieniony 2007-06-05, 16:48 przez Kazzone, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Kochaj innych a będą kochać Ciebie!
Gość

Post autor: Gość »
A co wy na to?;]
Osobiście nie potrafiłbym z fałszować 3 obiekty naraz.
Po 1 to zboże w którym robi się kręg.
Po 2 obiekt który lata nad nim w tym samym czasie gdy się tworzy.
Po 3 drugi obiekt który lata za pierwszym obiektem.
Klikakux
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 2008-07-15, 20:08

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Klikakux »

Ja bym raczej powiedział że większość kręgów wykonywanych jest przez ufole. Postaram się teraz odpowiedzieć na pytanie w jakim celu powstają te kręgi, czym się charakteryzują prawdziwe kręgi zbożowe i jak je odróżnić od zrobionych przez człowieka i dlaczego mają tak finezyjne wzory.

Jak odróżnić prawdziwe kręgi zbożowe?

Po pierwsze na miejscu kręgów występują zmiany w roślinności, roślinność jest wypalona lub po prostu rośnie lepiej. Kiedy jest wypalona znaczy że wylądował na niej najprostszy wehikuł z napędem magnetycznym a bardzo silne pulsujące pole magnetyczne po prostu spaliło zboże.
Kiedy rośliny rosną lepiej to wtedy znaczy że wylądował na nim sporo nowocześniejszy wehikuł którego napęd pracuje na zasadzie telekinezy (który po prostu trwale natelekinetyzował roślinność) jest to więc wehikuł teleportacyjny zdolny do dolecenia do krańców wszechświata w dowolnym czasie (warto tu zaznaczyć że pierwszy typ wehikułu nie ma takich rewelacyjny możliwości, nie jest nawet w stanie przekroczyć prędkości światła). W wehikule teleportacyjnym nie działają na niego żadne przeciążenia i wymyka się całkowicie prawom fizycznym która zna dzisiejsza nauka. Dzieje się tak dlatego ponieważ wehikuł tego typu jest w stanie przełączyć się we wzór energetyczny wraz z załogą czyli stać się jakby jego duchem. To zjawisko umożliwia przelatywanie nawet przez obiekty stałe a podróże z gigantycznymi prędkościami są dzięki temu o wiele łatwiejsze bo po prostu nie trzeba omijać planet ani innych badziewi w które można po prostu walnąć.

Po drugie na miejscu lądowiska można znaleźć kawałki węgla warstwowego. Skąd się ów węgiel bierze? To proste wehikuł UFO lecący w konwencji magnetycznej (warto tu zaznaczyć że wehikuł telekinetyczny może lecieć też jako magnetyczny tak samo jak samolot silnikowy może lecieć jako szybowiec, co prawda z różną doskonałością aerodynamiczną w zależności od wydłużenia płata i oporu profilowego) nad drzewami po prostu wmiata polem magnetycznym kawałki liści i gałęzi. Te przyklejając się do wehikułu zostają poddane przez wirujące pole magnetyczne dużej temperaturze i ciśnieniu przez co ulegają błyskawicznemu zwęgleniu. Kiedy taki pojazd ląduje na ziemi te kawałki węgla po prostu odrywają się od niego.

Po trzecie perfekcyjnie równo położone zboże które nie jest połamane. Człowiek nie jest w stanie tego dokonać. Jest tego dokonać jedynie wehikuł omiatając polem magnetycznym zborze podczas schodzenia pod ziemie do podziemnych jaskiń w trybie owego "ducha", w
tym momencie jest również całkowicie niewidzialny lub może regulować płynnie swoją widzialność. Jednak w trybie owego ducha nadal przełącza się cały czas do obiektu materialnego i wraca do duchowego z czestotliwością około 2500 Hz. Podczas tego pulsowania stawia pewien nacisk obiektom stałym w tym przypadku zbożu dlatego właśnie je przygniata.

To schodzenie pod ziemie widać idealnie na filmiku z youtube w poprzednim poście.
Na filmiku tym widać po prostu sprzęgnięte magnetycznie w latającą konfigurację wehikuły ufo (tak samo jak wagony łączy się w pociąg) schodzą pod ziemie w trybie migotania magnetycznego (pełna niewidzialność). Te święcące kule to najprawdopodobniej zdalnie sterowane z wehikułu sondy które po prostu odciągają uwagę od tego co rzeczywiście robi te kręgi. Najwyrażniej nasi towarzysze z ufo wiedzieli że są obserwowani. Takie chwyty pozwalają im po prostu programować telepatycznie pseudobadaczy że kręgi robią jakieś energie pozaziemskie.

W Wylatowie powstało tyle kręgów najprawdopodobniej dlatego że pod ziemią były bardzo duże ilości pustych przestrzeni w których można było po prostu parkować wehikuły.

Dlaczego oprócz kolistych konfiguracji powstają bardziej finezyjne kształty?

Ponieważ ufole robią to dla zmyłki. Programują swoje sondy albo wehikuły które wygniatają kręgi w zbożu niczym wycinarki CNC.

Kim są Ci ufole?

Są odwiecznymi wrogami ludzkości, nazywanymi przez biblie diabłami. Przywieźli nas na ziemię, żeby nas hodować, uzyskują z tego oczywiście wymierne korzyści, wysysają nas przede wszystkim z energii życiowej i przedłużają niemal w nieskończoność swoje bezwartościowe życie. Używają naszych dusz po śmierci jako A.I w swoich robotach i wehikułach (diabeł czyha przecież na nasze dusze). Nie mówiąc o tym że posiadają wszystkie atrybuty owych mitycznych diabłów uzyskane technicznie całą masą implantów wszczepianych w ciało i sterowanych myślą. A mianowicie mogą latać znikać, przechodzić przez ściany, lewitować obiekty na odległość, czytać w myślach widzieć przez ściany a nawet przemieszczać się w czasie, zwalniać go i przyśpieszać! Przy tym nie występują żadne paradoksy czasowe ponieważ czas jest źle zrozumiany przez ortodoksyjną naukę. Czas jest w rxzeczywistości nieruchomy a my się przez niego przemieszczamy (idelną wizualizacją tej idei jest film "Dzień Świstaka" z Billem Murayem. jeżeli oglądałeś ten film to przypomnij sobie jak bohater główny który po raz któryś powtarzał ten sam dzień wiedział wszystko co się gdzie i kiedy stanie. Tak samo jest z ufolami, dodaj sobie jeszcze wcześniejsze ich zdolności i mamy wszystkie atrybuty mitycznego diabła. Nie wierzysz?

Wystarczy że zaczniesz badać tematykę okupantów z ufo ale prawdziwie nie jak pseudobadacze ufo którzy szerzą dezinformację, zrobisz z tym stronę i się pod niej podpiszesz a nagle wszystko zacznie Ci się w domu walić i psuć, będą Cię spotykać coraz to bardziej dziwne zbiegi okoliczności aż w końcu skończy się likwidacją, wyglądającą na śmierć naturalną albo na wypadek.
Kazzone
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Kazzone »

Klikakux: Za dużo przebywasz w kościele :), wszystko wziąłeś z głowy lub za dużo nasłuchałeś się głupot, bo twoje tezy nie trzymają się kupy.

Przy okazji witam wszystkich po dłuższej przerwie :)
Obrazek
Kochaj innych a będą kochać Ciebie!
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Arek »

Kazzone

Kolega Klikakux tu już od września się nie pokazuje , więc raczej nie ma sensu się do niego zwracać.

witam i ja również
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: FaKtoMaaN »

a jeśli mowa o piktogramach to jest moj ulubiony:P:D

http://images.google.pl/imgres?imgurl=h ... D%26sa%3DN

niektore ofszem robione sa przez ludzi, natomiast co do tego to ciekawe kto by mogl , cos takiego udeptac:P juz nie mowiac o nawigacji z góry.
Ciekawe co on ma nam przekazywac??>...
I WANT TO
BELIEVE
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: DanaS »

Hmmm...i po tylu latach mieliby przylecieć, odpowiedzieć na przekaz i jeszcze jako gratis zostawić zdjęcie? Nie przeczę, robi wrażenie, ale mnie do końca nie przekonuje. Może mam jakąś blokadę genetyczną ustawioną na istnienie UFO.
"Nie mógłbyś chociaż raz...tak po prostu, żeby zobaczyć jak to jest...przyjąć najprostsze
i najbardziej logiczne rozwiązanie, zamiast od razu myśleć o UFO, Wielkich Stopach i innych takich...?"
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: FaKtoMaaN »

Jesli wszechświat jest tak wielki (niektórzy nawet myśla ze nieskończony) to ze istnieje inne zycie we wszechświecie jest bardzo prawdopodobne nie mal ze pewne. Jak dla mnie to pewne.
I WANT TO
BELIEVE
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: DanaS »

Co nie znaczy, że muszą nas nawiedzać w sposób nie dający 100% wiarygodności.
"Nie mógłbyś chociaż raz...tak po prostu, żeby zobaczyć jak to jest...przyjąć najprostsze
i najbardziej logiczne rozwiązanie, zamiast od razu myśleć o UFO, Wielkich Stopach i innych takich...?"
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: FaKtoMaaN »

może narazie chcą nas tylko wybadac>>??
I WANT TO
BELIEVE
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: DanaS »

I co im to da?? Oprócz tego że wywołają psychozę?
"Nie mógłbyś chociaż raz...tak po prostu, żeby zobaczyć jak to jest...przyjąć najprostsze
i najbardziej logiczne rozwiązanie, zamiast od razu myśleć o UFO, Wielkich Stopach i innych takich...?"
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Crowley »

"Co im to da?" Dziwne pytanie.
- Piwa i krwi nie wylewam na darmo!
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: DanaS »

Jak na razie mają z tego tylko krowie genitalia i kilka ton zboża po mlockach na polach. O ile to oczywiście UFO przylatuje "pomagać" rolnikom.
"Nie mógłbyś chociaż raz...tak po prostu, żeby zobaczyć jak to jest...przyjąć najprostsze
i najbardziej logiczne rozwiązanie, zamiast od razu myśleć o UFO, Wielkich Stopach i innych takich...?"
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Crowley »

No rolnikom to raczej nie pomagają. Rolnicy nie są chyba zadowoleni, że ktoś im zboże "ugniata".
- Piwa i krwi nie wylewam na darmo!
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: DanaS »

Czy ja wiem? Zyskują rozglos, z samych wywiadów i artykulów taki rolnik będzie mial więcej niż z samego plonu. Może więc jest to tylko początkowe niezadowolenie.
"Nie mógłbyś chociaż raz...tak po prostu, żeby zobaczyć jak to jest...przyjąć najprostsze
i najbardziej logiczne rozwiązanie, zamiast od razu myśleć o UFO, Wielkich Stopach i innych takich...?"
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: FaKtoMaaN »

ale po pierwsze kto by szedl na takie ryzyko zeby go ktos na tym polu ujrzał, to by odrazu byl spalony. Przyklad Wylatowo: pola byly 24H na dobe monitorowane, a piktogramy powstawaly nadal. Tyle tam bylo badaczy i nie wierze ze przez 5 lat owego oszustwa by nie wykryli. Tym bardziej zastanawia mnie fakt, ze miejsce bylo takrze wzmożono obserwowane przez wojsko.. Liczne samoloty, helikoptery wojskowe, ciekawe poco wojsko mialo by się tym interesowac, jakby przyjęli ze to rolnicy sami robia, na wlasnych polach..
I WANT TO
BELIEVE
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: DanaS »

Nie tweirdzę że sami to robią, bo jednak porzeba ciut bardziej wyrafinowanych narzędzi niż brona i cep. Co do Wylatowa. Skoro bylo tak dobrze monitorowane i wogóle, to czemu nadal NIE WIADOMO skąd się biorą kręgi. Moim zdaniem jakiś niezly kant tu jest :)
"Nie mógłbyś chociaż raz...tak po prostu, żeby zobaczyć jak to jest...przyjąć najprostsze
i najbardziej logiczne rozwiązanie, zamiast od razu myśleć o UFO, Wielkich Stopach i innych takich...?"
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: FaKtoMaaN »

w Wylatowie od 2005 roku nie ma juz kregów.
I WANT TO
BELIEVE
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości