przekazy z innego wymiaru

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Szymon

przekazy z innego wymiaru

Post autor: Szymon »

Hej, jestem tu nowy, mam dla Was kilka chanelingow do poczytania na stronie http://heavenletters.org/angelsplace/viewforum.php?f=26 Sa to moje tlumaczenia, oryginaly sa pisane w jezyku angielskim przez Glorie Wendroff. Jesli klikniecie na link zaladuje się Wam strona z forum witryny HeavenLetters, ktorej tworczynia jest wyzej wymieniona pani, ja mam tam swoj ogrodek, ze się tak wyraze. Aha, bede tam umieszczal tlumaczenia roznych chanelingow, nie tylko tej autorki. Mysle, ze warto wiedziec np. jak tamten swiat oddzialywuje na nas, ludzi w dzisiejszych czasach, co probuje nam przekazac, jakie rady daje na nadchodzace dni, bo dzieje się bardzo duzo... Pozdrawiam i zapraszam do lektury a takze do korespondencji ze mna.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Witaj Szymonie.

Chyba z nieba nam spadeś z tymi tekstami. Co byś powiedział na jakąś wymianę artykułów między naszymi "ogródkami" ?
intraneus

Post autor: intraneus »

A skad masz gwarancje, ze to wogole pochodzi z jakiegos innego, zewnetrznego swiata?
Szymon

Post autor: Szymon »

Hej ludzie, dzieki ze odpisaliscie. Spock, sluchaj, dla mnie nie ma zadnego problemu, zeby się wymieniac artykulami, po to chce to tlumaczyc, zeby mozna to bylo czytac, im wiecej ludzi przeczyta, tym lepiej.
Do intraneus`a : no pewnie, ze masz racje calkowita, nie mam pewnosci skad to pochodzi, mysle jednak ze te wszystkie chanelingi to nie jakis wymysl, bo kto by mial w tym interes niby? Raczej biore to na intuicje, czy mi to pasuje czy nie, kiedys nie pasowalo, i to bardzo, ale tak się jakos stalo, ze teraz jest inaczej. Nie czytales nigdy takiego przekazu rzekomo z zaswiatow? Moze przemowi to do Ciebie jesli przeczytasz. Na razie, dzieki.
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Nie jestem fanka channelingow typu:
dla calego swiata, o 2012, propaganda polityczna, itd. jest wiele stron, bardzo znane sa channelingi od Kryona. Powstaly szkoly kryona, sprzedaja jakies Raftany podobne do inicjacji, ktore maja podwyzszyc wibracje aby przezyc 2012, zazuca się im rowniez zastraszanie ludzi i wyciaganie pieniedzy.
Szymon

Post autor: Szymon »

Sam nie rozumiem dlaczego niektorzy daja się zastraszac. W ogole jesli chodzi o rok 2012 to jest to wielka sciema. Z tego co wyczytalem z channelingow chodzi o to, ze w tym roku, a dokladnie 12.12.2012 zacznie plynac na Ziemie energia z kosmosu, ktora ma za zadanie rozwijac ludzka swiadomosc, co w konsekwencji ma doprowadzic do podniesienia się naszych wibracji, czyli jednym slowem, po to to się wszystko dzieje, zebysmy odkrywali w sobie boskosc. Aha, to przeciez nie nowosc z tymi naplywajacymi energiami z kosmosu, juz od dobrych kilkunastu lat to się dzieje, tylko ze ta fala z 2012 ma byc ostatnia i najsilniejsza. Wszystko polega na tym ze to, co siedzi w czlowieku, a co nie jest mu sprzyjajace, zostaje wyciagniete na swiatlo dzienne. Jezeli cos ma się stac "zlego", to tylko jako rezultat ujawniania się tych "negatywnych" wlasciwosci naszych osobowosci. Predzej czy pozniej i tak by do tego doszlo, ale przeciez lepiej, gdy stanie się to wczesniej i dzieki temu przyspieszony zostanie nasz rozwoj :)
intraneus

Post autor: intraneus »

A kto te kosmiczne promienie energii wysyla?
Szymon

Post autor: Szymon »

zakladajac ze istnieje Bog, to wlasnie On. Tyle tylko ze nie bezposrednio, bo byloby to dla nas tragiczne w skutkach, po prostu jestesmy jeszcze nieprzygotowani na takie duze dawki, dlatego energie te musza byc lekko przetransformowane, tym akurat zajmuja się inne istoty z zaswiatow. W ogole jest taka teoria (pochodzaca z chanelingow wlasnie) ze Bog jest zrodlem wszystkiego, z Niego wyplywa cala zyciodajna energia, nastepnie jest ona przeksztalcana przez siedem innych istot, zostaje rozszczepiana, poniewaz jest za silna dla ludzi i innych istot... Nie tylko ta energia oddzialywuje na ludzi, Twoj przewodnik duchowy, ktory rowniez jest istota niematerialna, rowniez kieruje w Twoja strone energie, stara się przeprowadzic Cie przez zycie jak najlepiej.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”